Licensed to USATF - Arizona, Inc. - Association License
                                       HY-TEK's Meet Manager 4/15/2018 04:55 PM
           54th Annual Phoenix Invitational - 4/14/2018 to 4/15/2018           
                                    Mesa CC                                    
                                    Results                                    
 
100 Meter Dash 8 & Under Division Girls
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Davis, Ava                 8 Arizona Trac           15.09      14.87q  NWI  3 
  2 Hayes, Zy'Ahnna            7 Vegas Stealt           15.57      15.31q  NWI  1 
  3 Bundy, Jazzalyn            7 Las Vegas He           15.72      15.51q  NWI  3 
  4 Sanders, Sydney            8 NX Level Tra           15.65      15.71q  NWI  6 
  5 Yokota, Charley            8 Las Vegas He           16.26      16.02q  NWI  4 
  6 Burnett, Amayla            8 Arizona Chee           15.74      16.07q  NWI  8 
  7 Melvin, Kelleice           8 Team Hurrica           16.43      16.52q  NWI  1 
  8 Perkins, Kiara             8 Arizona Flam           16.48      16.55q  NWI  5 
  9 Ware, Rylee                7 Arizona Chee           16.87      16.61q  NWI  2 
 10 Henderson, Anniah          6 AZ Titans, L           16.87      16.65   NWI  4 
 11 Snipes, Jacyn              7 3M Track Clu           19.02      16.88   NWI  6 
 11 Chavez, Kaylee             8 Arizona Trac           17.04      16.88   NWI  7 
 13 Newborne, Camyla           8 Inner City S           17.03      16.93   NWI  1 
 14 Hicks, Marley              7 AZ Titans, L           17.30      17.04   NWI  1 
 15 Sproles, Rhyan             6 Mercury San            17.73      17.21   NWI  2 
 16 Lindsey, Soraya            7 Arizona Chee           17.50      17.24   NWI  7 
 17 Lane, Amiyah               8 Arizona Chee           17.43      17.37   NWI  4 
 18 Jones, Carsynn             6 Vegas Lightn           17.66      17.39   NWI  8 
 19 Anderson, Jaslyn           8 Pacific Coas           17.68      17.41   NWI  8 
 20 Cholowsky, Jahzara         8 AZ Burn                17.37      17.42   NWI  7 
 21 Jackson, Aiyanna           8 Bishop Gorma           17.65      17.44   NWI  2 
 22 Berryhill, Taraji          8 AZ Titans, L           16.93      17.49   NWI  8 
 23 Batts, Divine              7 Pacific Coas           18.24      17.51   NWI  3 
 24 Morrow, Kennedy            7 Power Forwar           18.18      17.60   NWI  5 
 25 Cox, Ricki                 8 Pacific Coas           18.54      17.67   NWI  2 
 26 Otoo-Davis, Reilly         7 Las Vegas Bl           18.70      17.84   NWI  4 
 27 Gleason, Aulani            6 Arizona Chee                      17.93   NWI  3 
 28 Taylor, Aleena             8 NX Level Tra           18.35      18.17   NWI  1 
 29 Jones, Sanaa               7 Do Right Edu           18.03      18.21   NWI  4 
 30 Crowley, Miley             6 Las Vegas He           17.77      18.33   NWI  9 
 31 Salcido, Tylee             7 48-Unattache           18.72      18.34   NWI  6 
 32 Ricks, Simone              8 3M Track Clu           20.71      18.61   NWI  2 
 33 Scott, Za'Riyah            8 Team Hurrica           19.62      18.63   NWI  2 
 34 Shaheed-Ali, Aliana        7 NX Level Tra           20.06      18.90   NWI  9 
 35 Starr-Brown, Olivia        7 Huron Athlet           19.42      19.09   NWI  9 
 36 James, Riyah               7 Arizona Chee           18.80      19.18   NWI  5 
 37 Gardner, Aaliyah           7 Arizona Flam           19.16      19.22   NWI  7 
 38 Farol, Hazel               8 Huron Athlet           19.53      19.25   NWI  7 
 39 Sanchez, Hailee            8 El Paso Inva                      19.34   NWI  1 
 40 Coopwood, Jewel            7 Do Right Edu           19.15      19.36   NWI  5 
 41 Sorensen, Sophie           6 Arizona Elit           19.27      19.37   NWI  9 
 42 Weaver, Marrietta          7 Phoenix Bobc           19.47      19.73   NWI  3 
 43 Walker-Griffin, DeAnne     7 AZ Titans, L           19.47      19.74   NWI  5 
 44 Valentine, Storm           6 3M Track Clu           20.89      19.80   NWI  5 
 45 Bell, Jaysha               7 Arizona Chee           19.19      19.82   NWI  7 
 46 Cooper, Laylah             7 Arizona Trac           19.11      19.85   NWI  8 
 47 Long, Khaliyah             7 Pacific Coas           20.58      20.01   NWI  8 
 48 Sharpe, Eve                7 Arizona Chee           19.57      20.25   NWI  7 
 49 Courtney, Treazure         7 Arizona Flam           20.22      20.45   NWI  7 
 50 Scott, Journey             7 Pacific Coas           19.55      20.49   NWI  7 
 51 Robbins, Jaya              6 Arizona Flam           21.43      20.53   NWI  5 
 52 Fletcher, Zaniyah          6 NX Level Tra           21.44      20.55   NWI  9 
 53 Woodward, Elliana          6 Arizona Chee           19.47      20.66   NWI  6 
 54 Juarez, Shaylyne           6 El Paso Inva                      20.81   NWI  2 
 55 Hill, Sahaley              6 Pacific Coas           19.51      20.92   NWI  5 
 56 Holman, Kree               5 Las Vegas Bl           21.07      21.14   NWI  2 
 57 Smith, Kacei               7 New Era Elit                      21.17   NWI  3 
 58 Gelder, Kate               5 Huron Athlet           20.91      21.26   NWI  8 
 58 Bryant, Bree               6 48-Unattache           22.11      21.26   NWI  6 
 60 Womack, Jade               5 Arizona Flam           20.79      21.35   NWI  3 
 61 Farol, Zoey                5 Huron Athlet           22.75      21.58   NWI  9 
 62 Bryant, Mia                6 Arizona Trac           21.36      21.73   NWI  4 
 63 Grant, Zhanyia             7 Arizona Trac           20.13      21.83   NWI  6 
 64 James, Tahlia              5 Arizona Chee           22.22      22.20   NWI  6 
 65 McClelland, Naieema        5 Arizona Flam           24.79      22.30   NWI  6 
 66 Howell, Deyonni            6 AZ Burn                22.27      22.50   NWI  1 
 67 Thatcher, Lily             6 Vail Vipers            24.05      22.51   NWI  4 
 68 McCullom, Alannah          6 Huron Athlet           22.90      22.62   NWI  4 
 69 Jones, Dezaniah            5 Arizona Chee                      22.65   NWI  8 
 70 Mack, Zalayah              5 Arizona Chee           21.68      22.68   NWI  1 
 71 Thatcher, Camellia         5 Vail Vipers            24.07      24.73   NWI  9 
 71 White, Zuri                5 Vail Vipers            23.72      24.73   NWI  2 
 73 White, Amirah              7 Vail Vipers            24.50      24.86   NWI  1 
 74 Jones, Vida                7 Arizona Chee           22.35      25.60   NWI  9 
 75 Anderson, Gabriella        5 Arizona Chee           28.36      28.13   NWI  4 
 76 Hamman, Emmalynn           5 El Paso Inva                      29.85   NWI  9 
 
100 Meter Dash 8 & Under Division Girls
=====================================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Davis, Ava                 8 Arizona Trac           14.87      15.26   NWI  10   
  2 Hayes, Zy'Ahnna            7 Vegas Stealt           15.31      15.37   NWI   8   
  3 Sanders, Sydney            8 NX Level Tra           15.71      15.70   NWI   6   
  4 Bundy, Jazzalyn            7 Las Vegas He           15.51      15.77   NWI   4   
  5 Burnett, Amayla            8 Arizona Chee           16.07      16.34   NWI   2   
  6 Yokota, Charley            8 Las Vegas He           16.02      16.48   NWI   1   
  7 Perkins, Kiara             8 Arizona Flam           16.55      16.67   NWI 
  8 Melvin, Kelleice           8 Team Hurrica           16.52      16.69   NWI 
  9 Ware, Rylee                7 Arizona Chee           16.61      16.81   NWI 
 
200 Meter Dash 8 & Under Division Girls
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Davis, Ava                 8 Arizona Trac           31.67      31.20q  NWI  7 
  2 Ingram, Alayia             8 Pacific Coas           33.88      32.27q  NWI  6 
  3 Bundy, Jazzalyn            7 Las Vegas He           32.44      32.39q  NWI  6 
  4 Sanders, Sydney            8 NX Level Tra           34.50      32.65q  NWI  1 
  5 Burnett, Amayla            8 Arizona Chee           33.72      33.01q  NWI  5 
  6 Yokota, Charley            8 Las Vegas He           36.54      34.95q  NWI  1 
  7 Chavez, Kaylee             8 Arizona Trac           35.25      34.98q  NWI  2 
  8 Morgan, Alyha              7 Arizona Flam           36.28      35.61q  NWI  2 
  9 Henderson, Anniah          6 AZ Titans, L           36.06      35.63q  NWI  1 
 10 Hicks, Marley              7 AZ Titans, L           36.42      35.64   NWI  7 
 11 Newborne, Camyla           8 Inner City S           33.76      35.73   NWI  6 
 12 Jones, Carsynn             6 Vegas Lightn           37.66      36.05   NWI  2 
 13 Cholowsky, Jahzara         8 AZ Burn                39.30      36.19   NWI  4 
 14 Bogan, Jaiyana             7 Arizona Chee           39.11      36.80   NWI  1 
 15 Jackson, Aiyanna           8 Bishop Gorma           37.86      37.10   NWI  2 
 16 Kirk, Laila                6 New Era Elit           35.00      37.62   NWI  5 
 17 Otoo-Davis, Reilly         7 Las Vegas Bl           39.93      37.66   NWI  2 
 18 Berryhill, Taraji          8 AZ Titans, L           33.78      37.85   NWI  6 
 19 Gleason, Aulani            6 Arizona Chee                      37.91   NWI  2 
 20 Banks, Cassiah             7 Team Hurrica           38.71      37.94   NWI  5 
 21 Sproles, Rhyan             6 Mercury San            37.91      38.25   NWI  1 
 22 Crawley, Messiah           6 AZ Burn                40.84      38.90   NWI  4 
 23 Coopwood, Jewel            7 Do Right Edu           44.28      38.97   NWI  4 
 24 Jones, Haleigh             8 Arizona Flam           38.85      39.09   NWI  6 
 25 James, Riyah               7 Arizona Chee           39.63      39.18   NWI  3 
 26 Salcido, Tylee             7 48-Unattache           41.00      39.20   NWI  1 
 27 Sanchez, Hailee            8 El Paso Inva                      39.42   NWI  2 
 28 Shaheed-Ali, Aliana        7 NX Level Tra           42.85      39.70   NWI  4 
 29 Jones, Audriyonna          6 AZ Titans, L           44.90      40.16   NWI  1 
 30 Crowley, Miley             6 Las Vegas He           40.81      40.40   NWI  2 
 31 Bell, Jaysha               7 Arizona Chee           45.99      40.54   NWI  5 
 31 Taylor, Aleena             8 NX Level Tra           42.50      40.54   NWI  6 
 33 Sorensen, Sophie           6 Arizona Elit           41.58      40.55   NWI  7 
 34 Farol, Hazel               8 Huron Athlet           41.96      40.84   NWI  3 
 35 Starr-Brown, Olivia        7 Huron Athlet           43.53      41.14   NWI  3 
 36 Grant, Zhanyia             7 Arizona Trac           45.47      41.45   NWI  7 
 37 Walker-Griffin, DeAnne     7 AZ Titans, L           43.48      41.52   NWI  7 
 38 Gelder, Kate               5 Huron Athlet           50.02      43.02   NWI  3 
 39 Juarez, Shaylyne           6 El Paso Inva                      43.17   NWI  3 
 40 Woodward, Elliana          6 Arizona Chee           44.63      43.23   NWI  7 
 41 Robbins, Jaya              6 Arizona Flam           48.46      43.26   NWI  4 
 42 Womack, Jade               5 Arizona Flam           49.29      45.24   NWI  3 
 43 Cooper, Laylah             7 Arizona Trac           46.36      45.37   NWI  6 
 44 Bryant, Mia                6 Arizona Trac           46.30      45.44   NWI  4 
 45 Mack, Zalayah              5 Arizona Chee           46.38      45.73   NWI  2 
 46 Fletcher, Zaniyah          6 NX Level Tra           47.97      46.01   NWI  3 
 47 Smith, Kacei               7 New Era Elit                      46.39   NWI  5 
 48 Holman, Kree               5 Las Vegas Bl           53.35      47.53   NWI  4 
 49 James, Tahlia              5 Arizona Chee           50.46      47.84   NWI  4 
 50 Jones, Dezaniah            5 Arizona Chee                      47.86   NWI  6 
 51 McCullom, Alannah          6 Huron Athlet           50.63      49.55   NWI  3 
 52 Jones, Vida                7 Arizona Chee           52.52      52.68   NWI  5 
 53 McQuinn, Shannon           7 Arizona Elit           50.10      52.81   NWI  4 
 54 Anderson, Gabriella        5 Arizona Chee         1:03.53      59.69   NWI  3 
 
200 Meter Dash 8 & Under Division Girls
=====================================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Davis, Ava                 8 Arizona Trac           31.20      30.49   NWI  10   
  2 Ingram, Alayia             8 Pacific Coas           32.27      31.76   NWI   8   
  3 Bundy, Jazzalyn            7 Las Vegas He           32.39      31.77   NWI   6   
  4 Sanders, Sydney            8 NX Level Tra           32.65      32.07   NWI   4   
  5 Burnett, Amayla            8 Arizona Chee           33.01      33.30   NWI   2   
  6 Henderson, Anniah          6 AZ Titans, L           35.63      35.16   NWI   1   
  7 Morgan, Alyha              7 Arizona Flam           35.61      35.41   NWI 
  8 Chavez, Kaylee             8 Arizona Trac           34.98      35.87   NWI 
 
400 Meter Dash 8 & Under Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Davis, Ava                 8 Arizona Trac         1:15.15    1:10.41   4  10   
  2 Winston, Winter            8 Pacific Coas         1:15.26    1:11.56   4   8   
  3 Hayes, Zy'Ahnna            7 Vegas Stealt         1:15.85    1:13.33   4   6   
  4 Bundy, Jazzalyn            7 Las Vegas He         1:15.97    1:16.87   4   4   
  5 Cooley, Londyn             8 Pacific Coas         1:21.64    1:19.21   4   2   
  6 Burnett, Amayla            8 Arizona Chee         1:18.63    1:19.30   4   1   
  7 Snipes, Jacyn              7 3M Track Clu         1:21.36    1:19.83   4 
  7 Jackson-Vega, Naila        8 3M Track Clu         1:25.04    1:19.83   3 
  9 Morgan, Alyha              7 Arizona Flam         1:22.82    1:20.90   3 
 10 Yokota, Charley            8 Las Vegas He         1:23.71    1:21.42   3 
 11 Quarles, Arionna           7 Arizona Chee         1:24.37    1:22.68   3 
 12 Kirk, Laila                6 New Era Elit         1:23.00    1:23.45   3 
 13 Kisler, Kayden             7 Arizona Chee         1:20.22    1:24.93   4 
 14 Sproles, Rhyan             6 Mercury San          1:30.56    1:26.25   2 
 15 Henderson, Anniah          6 AZ Titans, L         1:26.10    1:27.23   3 
 16 Gelder, Grace              8 Huron Athlet         1:26.11    1:28.49   3 
 17 Morrow, Kennedy            7 Power Forwar         1:29.19    1:28.66   3 
 18 Otoo-Davis, Reilly         7 Las Vegas Bl         1:33.39    1:29.29   2 
 19 Spencer, Raven             8 Arizona Elit         1:26.34    1:33.21   3 
 20 Sanchez, Hailee            8 El Paso Inva                    1:35.15   1 
 21 Crawley, Messiah           6 AZ Burn              1:32.86    1:37.03   2 
 22 Taylor, Aleena             8 NX Level Tra         1:42.81    1:38.25   2 
 23 Juarez, Shaylyne           6 El Paso Inva                    1:40.19   1 
 24 Kisler, Kaliyah            6 Arizona Chee         1:35.63    1:41.06   2 
 25 Fletcher, Zaniyah          6 NX Level Tra                    1:44.17   1 
 26 Smith, Kacei               7 New Era Elit                    1:44.58   1 
 27 McClelland, Naieema        5 Arizona Flam         1:49.18    1:54.28   2 
 28 Womack, Jade               5 Arizona Flam         1:59.34    1:57.43   2 
 29 Jones, Vida                7 Arizona Chee         2:01.52    2:02.16   2 
 30 Holman, Kree               5 Las Vegas Bl         2:08.09    2:04.30   1 
 31 Shaheed-Ali, Aliana        7 NX Level Tra         1:31.60    2:17.97   2 
 
800 Meter Run 8 & Under Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lopez, Yasmin              7 Pacific Coas         2:49.23    2:43.65   10   
  2 Jackson, Arial             7 Pacific Coas         3:05.79    2:52.10    8   
  3 Collins, Laniyah           8 3M Track Clu         3:01.10    2:59.49    6   
  4 Hayes, Zy'Ahnna            7 Vegas Stealt         3:08.66    2:59.69    4   
  5 Kirk, Laila                6 New Era Elit         3:10.00    3:06.88    2   
  6 Gelder, Grace              8 Huron Athlet         3:10.93    3:12.25    1   
  7 Hurtado, Ariana            7 Accelerate T         3:20.13    3:15.62  
  8 Valdez, Serenity           8 Phoenix Bobc         3:23.00    3:42.16  
 
1500 Meter Run 8 & Under Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lopez, Yasmin              7 Pacific Coas         5:33.81    5:29.37   10   
  2 Hurtado, Ariana            7 Accelerate T         6:55.16    6:54.09    8   
  3 Valdez, Serenity           8 Phoenix Bobc                    8:04.82    6   
 
4x100 Meter Relay 8 & Under Division Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Pacific Coast Shock Waves  'A'                    1:04.38    1:02.42   10   
     1) Jackson, Arial 7                2) Ingram, Alayia 8               
     3) Cooley, Londyn 8                4) Winston, Winter 8              
  2 Arizona Cheetahs Track Club  'A'                  1:03.00    1:07.21    8   
     1) Kisler, Kayden 7                2) Lane, Amiyah 8                 
     3) Quarles, Arionna 7              4) Ware, Rylee 7                  
  3 Pacific Coast Shock Waves  'B'                    1:10.66    1:09.20    6   
     1) Anderson, Jaslyn 8              2) Batts, Divine 7                
     3) Cox, Ricki 8                    4) Cook, Kniyah 7                 
  4 Arizona Flames Track Club  'A'                    1:09.98    1:09.50    4   
     1) Morgan, Alyha 7                 2) Perkins, Kiara 8               
     3) Gardner, Aaliyah 7              4) Jones, Haleigh 8               
  5 Team Hurricane Track  'A'                                    1:09.88    2   
     1) Banks, Cassiah 7                2) Brim, Dynastie 8               
     3) Melvin, Kelleice 8              4) Oliver, Tariyah 8              
  6 Do Right Educational Sports  'A'                  1:16.20    1:10.64    1   
     1) Moore, Janiyah 7                2) Cheatham, Summer 8             
     3) Conway, Kallie 7                4) Jones, Sanaa 7                 
  7 Arizona Cheetahs Track Club  'B'                  1:10.00    1:15.74  
     1) Kisler, Kaliyah 6               2) Lindsey, Soraya 7              
     3) Bogan, Jaiyana 7                4) Felix, Alaya 8                 
  8 Pacific Coast Shock Waves  'C'                    1:20.43    1:21.93  
     1) Pelt, Arian 6                   2) Hill, Sahaley 6                
     3) Thomas-Brown, Alaia 7           4) Long, Khaliyah 7               
 
4x400 Meter Relay 8 & Under Division Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Pacific Coast Shock Waves  'A'                    5:31.66    5:14.24   10   
     1) Jackson, Arial 7                2) Lopez, Yasmin 7                
     3) Cooley, Londyn 8                4) Winston, Winter 8              
  2 Pacific Coast Shock Waves  'B'                    5:50.37    5:46.35    8   
     1) Cook, Kniyah 7                  2) Ingram, Alayia 8               
     3) Batts, Divine 7                 4) Anderson, Jaslyn 8             
  3 Arizona Cheetahs Track Club  'A'                  5:45.00    5:48.42    6   
     1) Kisler, Kayden 7                2) Lindsey, Soraya 7              
     3) Bogan, Jaiyana 7                4) Quarles, Arionna 7             
  4 Team Hurricane Track  'A'                                    6:11.95    4   
     1) Banks, Cassiah 7                2) Brim, Dynastie 8               
     3) Melvin, Kelleice 8              4) Oliver, Tariyah 8              
  5 Do Right Educational Sports  'A'                  6:34.13    6:27.53    2   
     1) Moore, Janiyah 7                2) Conway, Kallie 7               
     3) Jones, Sanaa 7                  4) Cheatham, Summer 8             
  6 Arizona Cheetahs Track Club  'B'                             6:54.17    1   
     1) James, Riyah 7                  2) Sharpe, Eve 7                  
     3) Ware, Rylee 7                   4) Kisler, Kaliyah 6              
  7 Pacific Coast Shock Waves  'C'                               7:19.01  
     1) Pelt, Arian 6                   2) Hill, Sahaley 6                
     3) Thomas-Brown, Alaia 7           4) Long, Khaliyah 7               
 
Long Jump 8 & Under Division Girls
===============================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Sanders, Sydney            8 NX Level Tra           3.96m      3.70m   NWI  12-01.75  10   
  2 Cheatham, Summer           8 Do Right Edu           3.11m      3.27m   NWI  10-08.75   7   
  2 Cook, Kniyah               7 Pacific Coas           2.44m      3.27m   NWI  10-08.75   7   
  4 Collins, Laniyah           8 3M Track Clu                      3.12m   NWI  10-03.00   4   
  5 Berryhill, Taraji          8 AZ Titans, L           3.27m      3.07m   NWI  10-01.00   2   
  6 Jackson-Vega, Naila        8 3M Track Clu           3.02m      3.00m   NWI   9-10.25   1   
  7 Snipes, Jacyn              7 3M Track Clu           2.24m      2.98m   NWI   9-09.50 
  8 Newborne, Camyla           8 Inner City S           3.58m      2.95m   NWI   9-08.25 
  9 Perkins, Kiara             8 Arizona Flam           2.79m      2.94m   NWI   9-07.75 
 10 Conway, Kallie             7 Do Right Edu           2.39m      2.91m   NWI   9-06.75 
 11 Spencer, Raven             8 Arizona Elit           2.75m      2.88m   NWI   9-05.50 
 12 Gelder, Grace              8 Huron Athlet           3.05m      2.82m   NWI   9-03.00 
 13 Farol, Hazel               8 Huron Athlet           2.43m      2.68m   NWI   8-09.50 
 14 Hurtado, Ariana            7 Accelerate T           2.34m      2.58m   NWI   8-05.75 
 15 Moore, Janiyah             7 Do Right Edu                      2.54m   NWI   8-04.00 
 16 Ricks, Simone              8 3M Track Clu           1.45m      2.53m   NWI   8-03.75 
 17 Lane, Amiyah               8 Arizona Chee           2.20m      2.46m   NWI   8-01.00 
 18 Salcido, Tylee             7 48-Unattache           3.25m      2.39m   NWI   7-10.25 
 19 Valentine, Storm           6 3M Track Clu           2.24m      2.38m   NWI   7-09.75 
 20 Jackson, Aiyanna           8 Bishop Gorma           2.54m      2.22m   NWI   7-03.50 
 21 Buettner, Ella             6 Elite Stride           2.00m      2.12m   NWI   6-11.50 
 22 Woodward, Elliana          6 Arizona Chee           1.66m      2.06m   NWI   6-09.25 
 23 Morrow, Kennedy            7 Power Forwar                      1.97m   NWI   6-05.75 
 24 Farol, Zoey                5 Huron Athlet           1.71m      1.94m   NWI   6-04.50 
 25 Starr-Brown, Olivia        7 Huron Athlet           1.77m      1.93m   NWI   6-04.00 
 26 Sharpe, Eve                7 Arizona Chee           1.82m      1.87m   NWI   6-01.75 
 27 Ontiveros, Maya            6 Elite Stride           2.21m      1.85m   NWI   6-01.00 
 28 Jones, Audriyonna          6 AZ Titans, L           1.91m      1.84m   NWI   6-00.50 
 28 Green, Jaliyah             7 Do Right Edu           1.89m      1.84m   NWI   6-00.50 
 30 Mack, Zalayah              5 Arizona Chee           1.72m      1.63m   NWI   5-04.25 
 31 Montano, Jiyu              5 Elite Stride           1.68m      1.59m   NWI   5-02.75 
 32 Anderson, Gabriella        5 Arizona Chee           1.42m      1.50m   NWI   4-11.25 
 33 James, Tahlia              5 Arizona Chee           1.38m      1.49m   NWI   4-10.75 
 -- Bell, Jaysha               7 Arizona Chee           2.41m       FOUL                 
 -- Coopwood, Jewel            7 Do Right Edu           1.95m       FOUL                 
 -- Harrison, Joi              8 Elite Stride           2.49m       FOUL                 
 
Shot Put 8 & Under Division Girls
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Scott, Journey             7 Pacific Coas           5.05m      5.40m   17-08.75  10   
  2 Felix, Alaya               8 Arizona Chee           5.20m      5.22m   17-01.50   8   
  3 Thomas-Brown, Alaia        7 Pacific Coas           3.53m      3.88m   12-08.75   6   
  4 Schultz, Sophia            8 Elite Stride           3.45m      3.53m   11-07.00   4   
  5 Lopez, Ariana              7 ArizonAthlet           2.72m      2.93m    9-07.50   2   
  6 Buettner, Ella             6 Elite Stride                      2.84m    9-04.00   1   
  7 Green, Jaliyah             7 Do Right Edu                      2.83m    9-03.50 
  8 Courtney, Treazure         7 Arizona Flam           3.46m      2.77m    9-01.25 
  9 Montano, Jiyu              5 Elite Stride           1.75m      2.75m    9-00.25 
 10 Ontiveros, Maya            6 Elite Stride           2.74m      2.18m    7-02.00 
 11 Graves, Karma              5 Flight Club            2.69m      2.15m    7-00.75 
 
Javelin Throw 300g Mini 8 & Under Division Girls
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Jones, Haleigh             8 Arizona Flam          16.83m     17.53m      57-06  10   
  2 Oliver, Tariyah            8 Team Hurrica          12.60m     11.14m      36-06   8   
  3 Cox, Ricki                 8 Pacific Coas           9.72m      9.93m      32-07   6   
  4 Courtney, Treazure         7 Arizona Flam           8.55m      9.51m      31-02   4   
  5 Dickinson, Lily            7 48-Unattache           7.80m      9.00m      29-06   2   
  6 Scott, Journey             7 Pacific Coas           9.42m      8.89m      29-02   1   
  7 Schultz, Sophia            8 Elite Stride           8.26m      8.36m      27-05 
  8 Felix, Alaya               8 Arizona Chee          10.37m      7.94m      26-00 
  9 Walker-Griffin, DeAnne     7 AZ Titans, L           7.05m      7.47m      24-06 
 10 Pelt, Arian                6 Pacific Coas           8.52m      7.23m      23-09 
 11 Ricks, Simone              8 3M Track Clu                      6.90m      22-08 
 12 Hicks, Marley              7 AZ Titans, L                      5.88m      19-03 
 13 Harrison, Joi              8 Elite Stride           7.20m      5.80m      19-00 
 14 Buettner, Ella             6 Elite Stride           4.88m      5.60m      18-04 
 15 Ontiveros, Maya            6 Elite Stride           3.93m      4.97m      16-04 
 16 Thatcher, Lily             6 Vail Vipers            2.51m      4.90m      16-01 
 17 White, Zuri                5 Vail Vipers            5.46m      4.05m      13-03 
 18 White, Amirah              7 Vail Vipers            3.50m      3.81m      12-06 
 19 Green, Jaliyah             7 Do Right Edu                      3.12m      10-03 
 20 Scott, Za'Riyah            8 Team Hurrica           5.70m      2.94m       9-08 
 21 Montano, Jiyu              5 Elite Stride           3.58m      2.62m       8-07 
 22 Thatcher, Camellia         5 Vail Vipers            3.45m      2.44m       8-00 
 22 Howell, Deyonni            6 AZ Burn                3.69m      2.44m       8-00 
 
100 Meter Dash 9-10 Division Girls
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Hunter, Camryn            10 Arizona Chee           14.31      14.31q  NWI  7 
  2 Galera-Young, Imani       10 Arizona Chee           14.26      14.36q  NWI  7 
  2 Usoro, Mayen              10 Do Right Edu           14.90      14.36q  NWI  4 
  4 Young, Nyla                9 Pacific Coas           13.81      14.42q  NWI  1 
  5 Jordan, Zemariah           9 Vegas Stealt           15.60      14.52q  NWI  9 
  6 Hatchett, Aliyah           9 Vail Vipers            14.86      14.61q  NWI  7 
  7 Henderson, Devyn           9 48-Unattache           14.64      14.65q  NWI  5 
  8 Ware, Jaiden               9 Arizona Chee           14.44      14.71q  NWI  3 
  9 Sproles, Devyn             8 Mercury San                       14.90q  NWI  9 
 10 Berry, Kailah             10 Mercury San                       14.98   NWI  2 
 11 Davis, Jaiya              10 Arizona Trac           15.34      15.00   NWI  2 
 12 Marshall, Azyiah          10 Team Hurrica           15.78      15.03   NWI  5 
 13 Treadway, Fiona            9 Phoenix Bobc           15.16      15.12   NWI  4 
 14 Barbour, Amiyah            9 Arizona Risi           15.65      15.28   NWI  4 
 15 Cuff, Syah                 9 NX Level Tra                      15.32   NWI  1 
 16 Sanders, Daia              9 3M Track Clu           15.33      15.33   NWI  2 
 17 El-amin, Sabriyah          9 Accelerate T           15.35      15.35   NWI  6 
 18 Hicks, La'Niah            10 Team Hurrica           15.76      15.39   NWI  4 
 18 Clark, Natalia             9 California B           15.03      15.39   NWI  2 
 20 Battle, Kailyn             9 California B           14.30      15.40   NWI  1 
 21 Cole, JeAuni               9 Las Vegas He           15.17      15.51   NWI  9 
 22 Verrett, Monica            9 AZ Titans, L           15.90      15.53   NWI  3 
 23 Wade, Imani                9 Las Vegas He           15.32      15.59   NWI  6 
 24 Tucker, Terese            10 Arizona Trac           15.59      15.62   NWI  8 
 25 Wolach, Hayden            10 Phoenix Bobc           15.22      15.68   NWI  9 
 26 Spearman, Jakyrah          8 Arizona Trac           16.14      15.74   NWI  3 
 27 Wheelock, Mya             10 Team Hurrica           16.97      15.88   NWI  5 
 28 Foster, Amaya              9 Phoenix Bobc           16.14      15.99   NWI  3 
 29 Acker, Kelis              10 Pacific Coas           15.80      16.03   NWI  4 
 30 Blackwell, Vanessa        10 Team Hurrica           16.29      16.07   NWI  7 
 31 Martin, Evonna             9 Quicksilver            16.01      16.10   NWI  7 
 32 Thornton, Tianna           9 Lions Track            16.00      16.14   NWI  7 
 33 Talavera, Constanza        9 El Paso Wild                      16.15   NWI  9 
 34 Silver, Zion              10 Arizona Risi           16.01      16.17   NWI  6 
 35 Pierre, Krystian           9 AZ Titans, L           16.02      16.20   NWI  7 
 36 Crawford, Mecca            9 Las Vegas He           14.93      16.21   NWI  1 
 37 Wilson, Maya               9 Las Vegas He           16.27      16.34   NWI  5 
 38 Martinez, Mercedes         9 Vegas Stealt           16.76      16.36   NWI  8 
 39 Smith, Kameron             8 Arizona Flam           15.80      16.37   NWI  9 
 40 Carter, Aliyah             9 Arizona Trac           16.56      16.40   NWI  9 
 40 Scott, Keyara              8 48-Unattache           13.90      16.40   NWI  9 
 42 Ware, Jamiyah              8 Arizona Chee           15.71      16.41   NWI  4 
 43 Diggs, Sashah              9 Arizona Flam           17.61      16.42   NWI  8 
 44 Canales, Jacqueline        9 El Paso Inva                      16.49   NWI  3 
 45 Vannest, Diane             9 Phoenix Bobc           17.04      16.51   NWI  5 
 46 Walters Meeker, Antonae    9 Phoenix Bobc           17.22      16.62   NWI  6 
 47 Hatcher, Riniyah           9 Las Vegas He           16.82      16.71   NWI  6 
 47 Mayes, Olivia              9 Arizona Chee           17.69      16.71   NWI  3 
 49 Jones, Miyonna             8 AZ Titans, L           16.38      16.75   NWI  1 
 50 Hampton, Serenity          9 Bishop Gorma           16.99      16.76   NWI  5 
 51 Gay, Oryah                10 Invaders               16.17      16.79   NWI  7 
 52 Turner, Nevaeh             9 Las Vegas He           16.48      16.82   NWI  8 
 53 Perrin, Nicole            10 Las Vegas He           18.41      16.83   NWI  5 
 54 Dean, Journey              8 Pacific Coas                      16.88   NWI  6 
 55 Sorensen, Lena             8 Arizona Elit           17.54      16.96   NWI  2 
 56 Grisham-Dobbs, Simone      9 Phoenix Bobc           16.88      17.05   NWI  4 
 57 Lett, Mikaela              9 Arizona Chee           17.32      17.18   NWI  8 
 58 Begay-morris, Nayzhun      8 NX Level Tra                      17.42   NWI  3 
 59 Rhodes, Emerson            9 Phoenix Flye           16.98      17.50   NWI  5 
 60 Davis, Ryanna              9 Vail Vipers                       17.64   NWI  3 
 61 Gray, Hadley               9 NX Level Tra           18.48      17.67   NWI  1 
 62 Wilson, Emilia             9 NX Level Tra           17.65      17.68   NWI  1 
 63 Brown, Nealetta           10 Vegas Lightn           16.00      17.75   NWI  8 
 64 Reeves, Anna               9 Arizona Flam           18.63      17.92   NWI  3 
 65 Jackson, Sydni            10 Nevada Storm           18.24      18.15   NWI  2 
 66 Gonzalez-Contreras, Aran   9 Team Mex                          18.39   NWI  2 
 67 Armstrong, Madden          9 Nevada Storm           18.14      18.45   NWI  6 
 68 Bell, Kassie               9 Arizona Chee           17.60      18.53   NWI  2 
 69 Gatson-Lowery, Anaya       9 Pacific Coas                      18.61   NWI  6 
 69 Boulware, Zafeen           8 Nevada Storm           19.44      18.61   NWI  1 
 71 Wells, Alyssa              9 Pacific Coas           17.03      19.03   NWI  2 
 72 Dean, India               10 Arizona Chee           19.21      19.21   NWI  4 
 73 Weaver, Harlem            10 Phoenix Bobc           19.00      19.24   NWI  8 
 74 Shepherd, Day'Ani         10 Inner City S           17.96      19.49   NWI  8 
 75 Giles-purcell, Milagro     8 Arizona Chee           20.11      19.63   NWI  4 
 76 Cooley, Leanora           10 Nevada Storm           19.35      20.41   NWI  6 
 77 Jones, Khalaya             9 Pacific Coas           18.45      22.47   NWI  5 
 
100 Meter Dash 9-10 Division Girls
=====================================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Usoro, Mayen              10 Do Right Edu           14.36      14.07   NWI  10   
  2 Galera-Young, Imani       10 Arizona Chee           14.36      14.28   NWI   8   
  3 Hunter, Camryn            10 Arizona Chee           14.31      14.32   NWI   6   
  4 Young, Nyla                9 Pacific Coas           14.42      14.47   NWI   4   
  5 Henderson, Devyn           9 48-Unattache           14.65      14.53   NWI   2   
  6 Hatchett, Aliyah           9 Vail Vipers            14.61      14.80   NWI   1   
  7 Ware, Jaiden               9 Arizona Chee           14.71      14.94   NWI 
  8 Jordan, Zemariah           9 Vegas Stealt           14.52      15.01   NWI 
  9 Sproles, Devyn             8 Mercury San            14.90      15.36   NWI 
 
200 Meter Dash 9-10 Division Girls
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Usoro, Mayen              10 Do Right Edu           29.92      28.43q  NWI 10 
  2 Hunter, Camryn            10 Arizona Chee           30.13      28.90q  NWI  4 
  3 Ball, Makiah              10 Las Vegas Bl           27.90      29.21q  NWI  2 
  4 Young, Nyla                9 Pacific Coas           30.11      29.37q  NWI 10 
  5 Galera-Young, Imani       10 Arizona Chee           29.48      29.85q  NWI  1 
  6 Standard, Amya            10 Mercury San            30.18      30.13q  NWI  2 
  7 Hatchett, Aliyah           9 Vail Vipers            30.63      30.26q  NWI  6 
  8 Henderson, Devyn           9 48-Unattache           31.10      30.34q  NWI 10 
  9 Johnson, Breshawna        10 Team Hurrica                      30.46q  NWI  4 
 10 Treadway, Fiona            9 Phoenix Bobc           33.20      30.67   NWI  5 
 11 Beals, Ciana               9 Vegas Stealt           30.60      30.89   NWI  1 
 12 Crawford, Mecca            9 Las Vegas He           31.07      30.93   NWI  2 
 13 Mitchell, Makayla         10 Vegas Stealt           31.22      30.98   NWI  2 
 14 Marshall, Azyiah          10 Team Hurrica                      31.05   NWI 10 
 15 El-amin, Sabriyah          9 Accelerate T           33.48      31.14   NWI  7 
 16 Spence, Karesh            10 Arizona Risi           32.07      31.17   NWI  8 
 17 Rodriguez, Amyiah         10 Elite Stride           32.11      31.21   NWI  3 
 18 Stroughter, Bryonna       10 Arizona Risi           32.90      31.23   NWI  3 
 19 Morrow, Aliyah             9 Arizona Chee           31.85      31.35   NWI  9 
 20 Tucker, Terese            10 Arizona Trac           32.02      31.37   NWI  9 
 21 Sanders, Daia              9 3M Track Clu           32.56      31.39   NWI  1 
 22 Barbour, Amiyah            9 Arizona Risi           33.18      31.45   NWI  3 
 23 Wolach, Hayden            10 Phoenix Bobc           32.78      31.78   NWI  4 
 24 Davis, Jaiya              10 Arizona Trac           31.83      32.01   NWI  6 
 25 McGee, Ariyah             10 Vegas Stealt           31.60      32.13   NWI  5 
 26 Colosimo, Shay             9 AZ Burn                33.51      32.17   NWI  5 
 27 Blume, Jaleah             10 Do Right Edu           33.06      32.32   NWI  7 
 28 Cuff, Syah                 9 NX Level Tra           34.18      32.40   NWI  8 
 29 Hicks, La'Niah            10 Team Hurrica           33.46      32.87   NWI  4 
 30 Silver, Zion              10 Arizona Risi           33.37      32.89   NWI  1 
 31 Wade, Imani                9 Las Vegas He           33.12      32.90   NWI 10 
 31 Martin, Eva               10 Do Right Edu           34.67      32.90   NWI  7 
 33 Martin, Aniyah             9 Arizona Risi                      32.95   NWI  1 
 34 Wheelock, Mya             10 Team Hurrica           36.73      33.05   NWI  4 
 35 Hampton, Ericka            9 Do Right Edu           35.42      33.26   NWI  6 
 36 Sims, Justice              8 Arizona Chee           33.60      33.34   NWI  8 
 37 Barclay, Brianca           8 Arizona Risi           34.40      33.49   NWI  2 
 37 Smith, Kameron             8 Arizona Flam           39.01      33.49   NWI  3 
 39 Brown, Nealetta           10 Vegas Lightn           31.69      33.55   NWI  8 
 40 Burnett, A'Zariah          9 Arizona Chee           32.65      33.57   NWI  5 
 41 Gay, Oryah                10 Invaders               34.05      34.02   NWI  6 
 42 Verrett, Monica            9 AZ Titans, L           35.31      34.11   NWI  5 
 43 Turner, Nevaeh             9 Las Vegas He           35.20      34.15   NWI  4 
 44 Martin, Evonna             9 Quicksilver            33.66      34.23   NWI  3 
 45 Jones, Miyonna             8 AZ Titans, L           36.13      34.30   NWI  1 
 46 Thornton, Tianna           9 Lions Track            35.50      34.42   NWI  4 
 47 Hatcher, Riniyah           9 Las Vegas He           36.54      34.43   NWI  9 
 48 Pierre, Krystian           9 AZ Titans, L           34.35      34.48   NWI  6 
 49 Vannest, Diane             9 Phoenix Bobc           39.00      34.75   NWI 10 
 50 Edwards, Lunden            8 Pacific Coas           36.87      34.78   NWI  8 
 51 Hampton, Serenity          9 Bishop Gorma           34.92      34.83   NWI  2 
 52 Canales, Jacqueline        9 El Paso Inva                      34.93   NWI  8 
 53 Martinez, Mercedes         9 Vegas Stealt           35.52      34.94   NWI  7 
 54 Talavera, Constanza        9 El Paso Wild                      34.95   NWI  6 
 55 Perrin, Nicole            10 Las Vegas He           37.04      35.22   NWI  9 
 56 Allison, Isabella          9 Phoenix Flye           34.73      35.30   NWI  1 
 57 Begay-morris, Nayzhun      8 NX Level Tra           36.08      35.31   NWI  6 
 57 Foster, Amaya              9 Phoenix Bobc           36.61      35.31   NWI 10 
 59 Walker, Heaven-Simone      9 Do Right Edu           37.75      35.48   NWI  9 
 60 Sorensen, Lena             8 Arizona Elit           35.90      35.59   NWI  6 
 61 Spearman, Jakyrah          8 Arizona Trac           37.45      35.81   NWI  7 
 62 Grisham-Dobbs, Simone      9 Phoenix Bobc           35.69      35.85   NWI  9 
 63 Dean, Journey              8 Pacific Coas           38.24      35.91   NWI  2 
 64 Reaves, Belicia           10 Huron Athlet           37.26      36.08   NWI  7 
 65 Moore, Ameerah             9 GetBizzy Ath           35.14      36.56   NWI  9 
 66 Halsana, Tamara            9 Arizona Chee           38.14      36.85   NWI  8 
 67 Jackson, Sydni            10 Nevada Storm           37.25      37.05   NWI  1 
 68 Muhammad, Zari-Michaele    8 Do Right Edu           35.86      37.17   NWI  8 
 69 Rhodes, Emerson            9 Phoenix Flye           38.35      37.20   NWI  7 
 70 Mayes, Olivia              9 Arizona Chee           36.66      37.34   NWI  8 
 71 Martin, Nia                8 Do Right Edu           39.51      37.59   NWI  7 
 72 Gonzalez-Contreras, Aran   9 Team Mex                          37.93   NWI  5 
 73 Kemp, Sophie               9 NX Level Tra           39.03      37.95   NWI  1 
 74 Wilson, Emilia             9 NX Level Tra           38.33      38.16   NWI  2 
 75 Armstrong, Madden          9 Nevada Storm           41.26      38.43   NWI  3 
 76 Boulware, Zafeen           8 Nevada Storm           39.17      38.64   NWI  5 
 77 Bell, Kassie               9 Arizona Chee           41.72      38.72   NWI  5 
 78 Zamora, Lacey             10 AZ Titans, L           40.01      39.51   NWI 10 
 79 Juarez, Shelby             9 El Paso Inva                      40.11   NWI  3 
 80 Gammage, Suryana          10 Do Right Edu           41.30      40.39   NWI  4 
 81 Diggs, Sashah              9 Arizona Flam           37.80      40.86   NWI 10 
 82 Gatson-Lowery, Anaya       9 Pacific Coas           38.24      40.92   NWI  9 
 83 Giles-purcell, Milagro     8 Arizona Chee           42.55      41.52   NWI  5 
 84 Cooley, Leanora           10 Nevada Storm           42.02      44.13   NWI  3 
 85 Shepherd, Day'Ani         10 Inner City S           36.87      44.56   NWI  2 
 
200 Meter Dash 9-10 Division Girls
=====================================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Usoro, Mayen              10 Do Right Edu           28.43      27.92   NWI  10   
  2 Ball, Makiah              10 Las Vegas Bl           29.21      27.98   NWI   8   
  3 Galera-Young, Imani       10 Arizona Chee           29.85      28.96   NWI   6   
  4 Hunter, Camryn            10 Arizona Chee           28.90      29.14   NWI   4   
  5 Young, Nyla                9 Pacific Coas           29.37      29.38   NWI   2   
  6 Henderson, Devyn           9 48-Unattache           30.34      29.93   NWI   1   
  7 Hatchett, Aliyah           9 Vail Vipers            30.26      30.04   NWI 
  8 Johnson, Breshawna        10 Team Hurrica           30.46      30.42   NWI 
 
400 Meter Dash 9-10 Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Lewis, Xiomara            10 Pacific Coas         1:10.29    1:05.84   8  10   
  2 Castillo, Clarissa        10 53-Unattache         1:09.43    1:07.50   8   8   
  3 DeVorce, Kassidy          10 Arizona Chee         1:05.08    1:08.22   8   6   
  4 Beals, Ciana               9 Vegas Stealt         1:09.00    1:08.45   8   4   
  5 Blue, Brooke              10 Pacific Coas         1:12.80    1:08.68   7   2   
  6 Colosimo, Shay             9 AZ Burn              1:11.80    1:09.64   8   1   
  7 Ball, Makiah              10 Las Vegas Bl         1:09.16    1:09.83   8 
  8 Word, Taliyah              9 Arizona Chee         1:12.12    1:10.53   7 
  9 Johnson, Breshawna        10 Team Hurrica                    1:10.55   1 
 10 Standard, Amya            10 Mercury San          1:12.01    1:10.83   8 
 11 Umbles, Jeremya            8 Las Vegas Bl         1:09.00    1:11.71   8 
 12 Henderson, Devyn           9 48-Unattache         1:12.76    1:12.72   7 
 13 Martin, Aniyah             9 Arizona Risi         1:15.97    1:12.83   7 
 14 Brown, Nealetta           10 Vegas Lightn         1:19.78    1:12.93   6 
 15 Barrett, Claire            9 Arizona Chee         1:15.72    1:13.04   7 
 16 Barbour, Amiyah            9 Arizona Risi         1:19.57    1:13.95   6 
 17 Sims, Justice              8 Arizona Chee         1:23.42    1:14.13   5 
 18 Spence, Karesh            10 Arizona Risi                    1:14.68   1 
 19 Fisher, Kumiah            10 Arizona Chee         1:13.81    1:14.98   7 
 20 Silver, Zion              10 Arizona Risi                    1:15.18   1 
 21 Rodriguez, Amyiah         10 Elite Stride                    1:15.40   2 
 22 Love, Priyah               9 Pacific Coas         1:20.95    1:15.42   6 
 23 Tucker, Terese            10 Arizona Trac         1:18.31    1:15.57   7 
 24 Pelt, Airyn                9 Pacific Coas         1:22.45    1:15.69   6 
 25 Rabon, JayAnna            10 Las Vegas Bl         1:11.45    1:16.70   8 
 26 Jackson, Alexis           10 Pacific Coas         1:18.19    1:17.31   7 
 27 Barclay, Brianca           8 Arizona Risi         1:19.31    1:17.97   6 
 28 Perrin, Nicole            10 Las Vegas He         1:23.84    1:19.52   5 
 29 Otoo-Davis, Ryder-Samone   9 Las Vegas Bl         1:26.72    1:19.54   5 
 30 Huckaby, Maliyah          10 Arizona Trac         1:22.41    1:20.18   6 
 31 Edwards, Lunden            8 Pacific Coas         1:26.90    1:20.28   4 
 32 Lynch, Makayla            10 Arizona Chee         1:22.78    1:20.33   5 
 33 Ellis, Peyton              9 Distance Uni         1:21.65    1:20.94   6 
 34 Snipes, Jaely             10 3M Track Clu         1:22.45    1:21.25   5 
 35 Schafer, Megan            10 Go the Dista                    1:21.68   1 
 36 Martin, Eva               10 Do Right Edu                    1:22.20   2 
 37 Moore, Makailah            8 GetBizzy Ath                    1:22.27   2 
 38 Acker, Kelis              10 Pacific Coas         1:27.33    1:22.93   4 
 39 Aguilar, Ashley           10 Pacific Coas         1:25.56    1:23.40   5 
 40 Martin, Nia                8 Do Right Edu         1:31.55    1:23.66   3 
 41 Noyd, Kianna               9 Arizona Flam                    1:23.84   2 
 42 Thornton, Tianna           9 Lions Track          1:19.00    1:24.11   6 
 43 Topete, Sophia            10 Distance Uni         1:27.53    1:24.55   4 
 44 Halsana, Tamara            9 Arizona Chee         1:27.85    1:24.58   4 
 45 Turner, Nevaeh             9 Las Vegas He         1:25.34    1:24.63   5 
 46 Sherfield, Kassidy         9 AZ Titans, L                    1:24.80   1 
 47 Canales, Jacqueline        9 El Paso Inva                    1:25.61   2 
 48 Moore, Ameerah             9 GetBizzy Ath         1:25.26    1:25.88   5 
 49 Parrish, Analise           9 Distance Uni         1:29.58    1:26.44   4 
 50 Wills- Dennard, Joelle     8 AZ Titans, L         1:36.48    1:27.49   3 
 51 Boulware, Zafeen           8 Nevada Storm         1:30.63    1:27.76   3 
 52 Ward, Amelia-Marie         9 Elite Sports         1:34.72    1:27.95   3 
 53 Kemp, Sophie               9 NX Level Tra         1:30.23    1:28.03   4 
 54 Whitaker, Dallas           9 Mercury San          1:29.90    1:30.60   4 
 55 Seabaugh, Teagan           8 Distance Uni         1:36.60    1:32.10   3 
 56 Gammage, Suryana          10 Do Right Edu         1:35.58    1:32.24   3 
 57 Dasilva Chavez, Jalynn     9 Distance Uni         1:30.20    1:33.02   4 
 58 Zamora, Lacey             10 AZ Titans, L         1:35.97    1:34.55   3 
 59 Hatcher, Riniyah           9 Las Vegas He         1:23.37    1:34.62   5 
 60 Juarez, Shelby             9 El Paso Inva                    1:35.48   1 
 61 Thatcher, Heather          9 Vail Vipers          1:47.46    1:37.96   2 
 62 Gatson-Lowery, Anaya       9 Pacific Coas         1:35.60    1:43.95   3 
 
800 Meter Run 9-10 Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Lopez, Yamilet            10 Pacific Coas         2:34.00    2:32.83   4  10   
  2 Castillo, Clarissa        10 53-Unattache         2:37.39    2:38.97   4   8   
  3 Blue, Brooke              10 Pacific Coas         2:49.92    2:39.49   4   6   
  4 Colosimo, Shay             9 AZ Burn              2:41.52    2:40.38   4   4   
  5 Word, Taliyah              9 Arizona Chee         2:40.29    2:44.36   4   2   
  6 Rabon, JayAnna            10 Las Vegas Bl         3:00.00    2:50.32   3   1   
  7 Pelt, Airyn                9 Pacific Coas         2:58.22    2:51.21   3 
  8 Umbles, Jeremya            8 Las Vegas Bl         2:54.89    2:52.48   4 
  9 Moon, Ashtyn               9 Arizona Chee         3:00.98    2:52.49   3 
 10 Martin, Aniyah             9 Arizona Risi         2:49.70    2:53.86   4 
 11 Neve, Olivia              10 Distance Uni         2:55.68    2:54.35   4 
 12 Schultz, Abigail          10 Elite Stride         2:57.55    2:56.07   3 
 13 Fisher, Kumiah            10 Arizona Chee         2:51.62    2:58.41   4 
 14 Levin, Emery              10 NX Level Tra         2:57.76    2:58.97   3 
 15 Barclay, Brianca           8 Arizona Risi         3:04.59    2:59.20   3 
 16 Spence, Karesh            10 Arizona Risi         2:53.55    3:01.20   4 
 17 Moore, Makailah            8 GetBizzy Ath                    3:04.17   1 
 18 Thompson, Layla            8 Pacific Coas         3:16.94    3:04.38   2 
 19 Allen, Destinee            9 Mercury San          3:05.76    3:04.49   3 
 20 Piel, Mai                  9 Arizona Chee         3:04.64    3:05.48   3 
 21 Schultz, Madeline         10 Elite Stride         3:08.69    3:05.97   3 
 22 Perches, Amelie           10 El Paso Wild                    3:06.83   1 
 23 Chavez, Noemi              9 Pacific Coas         3:00.00    3:07.89   3 
 24 Huckaby, Maliyah          10 Arizona Trac         2:57.50    3:08.31   4 
 25 Washington, Kalia          8 Arizona Flam         3:08.93    3:09.54   3 
 26 Casaccio, Tessa            9 Distance Uni         3:13.44    3:10.42   3 
 27 Otoo-Davis, Ryder-Samone   9 Las Vegas Bl         3:22.93    3:13.42   2 
 28 Lynch, Makayla            10 Arizona Chee         3:25.33    3:14.09   1 
 29 Ellis, Peyton              9 Distance Uni         3:17.62    3:14.67   2 
 30 Halsana, Tamara            9 Arizona Chee         3:19.45    3:17.91   2 
 31 Giles-purcell, Bird       10 Arizona Chee         3:17.55    3:18.63   2 
 32 Dasilva Chavez, Jalynn     9 Distance Uni         3:20.77    3:18.89   2 
 32 Dean, Journey              8 Pacific Coas         3:26.20    3:18.89   1 
 34 Mullen, Quinn             10 Phoenix Bobc         3:18.99    3:22.97   2 
 35 Perez, Selah              10 Arizona Chee         3:24.92    3:23.35   1 
 36 Kemp, Sophie               9 NX Level Tra         3:18.07    3:23.69   2 
 37 Topete, Sophia            10 Distance Uni         3:17.30    3:23.87   2 
 38 Parrish, Analise           9 Distance Uni         3:21.55    3:24.23   2 
 39 Wills- Dennard, Joelle     8 AZ Titans, L         3:38.62    3:24.87   1 
 40 Whitaker, Dallas           9 Mercury San          3:25.52    3:25.75   1 
 41 Seabaugh, Teagan           8 Distance Uni         3:29.57    3:28.79   1 
 42 Thatcher, Heather          9 Vail Vipers          3:20.06    3:38.46   1 
 43 Gray, Hadley               9 NX Level Tra         3:27.32    3:38.95   1 
 44 Wilson, Emilia             9 NX Level Tra         3:23.98    3:41.82   2 
 
1500 Meter Run 9-10 Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lopez, Yamilet            10 Pacific Coas         5:04.00    5:03.45   10   
  2 Neve, Olivia              10 Distance Uni         6:02.48    5:42.91    8   
  3 Moon, Ashtyn               9 Arizona Chee         6:12.45    5:47.63    6   
  4 Schafer, Megan            10 Go the Dista         5:57.79    5:51.91    4   
  5 Schultz, Abigail          10 Elite Stride         6:09.11    6:00.61    2   
  6 Levin, Emery              10 NX Level Tra         6:01.98    6:06.55    1   
  7 Perches, Amelie           10 El Paso Wild                    6:13.78  
  8 Washington, Kalia          8 Arizona Flam         6:22.49    6:17.46  
  9 Thompson, Layla            8 Pacific Coas         6:39.09    6:24.82  
 10 Casaccio, Tessa            9 Distance Uni         6:45.10    6:31.47  
 11 Dasilva Chavez, Jalynn     9 Distance Uni         7:29.71    6:51.33  
 12 Mullen, Quinn             10 Phoenix Bobc         7:06.60    7:16.08  
 
4x100 Meter Relay 9-10 Division Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Arizona Cheetahs Track Club  'A'                    56.15      57.33   10   
     1) Ware, Jaiden 9                  2) DeVorce, Kassidy 10            
     3) Hunter, Camryn 10               4) Galera-Young, Imani 10         
  2 Team Hurricane Track  'A'                                    1:00.86    8   
     1) Hicks, La'Niah 10               2) Johnson, Breshawna 10          
     3) Marshall, Azyiah 10             4) Wheelock, Mya 10               
  3 Do Right Educational Sports  'A'                  1:04.00    1:01.23    6   
     1) Usoro, Mayen 10                 2) Hampton, Ericka 9              
     3) Whiten, Zakiah 9                4) Gammage, Olivia 8              
  4 Las Vegas Heat  'A'                                          1:02.07    4   
     1) Wade, Imani 9                   2) Cole, JeAuni 9                 
     3) Wilson, Maya 9                  4) Crawford, Mecca 9              
  5 Arizona Cheetahs Track Club  'B'                    58.03    1:02.58    2   
     1) Barrett, Claire 9               2) Burnett, A'Zariah 9            
     3) Ware, Jamiyah 8                 4) Morrow, Aliyah 9               
  6 Do Right Educational Sports  'B'                  1:16.20    1:06.05    1   
     1) Walker, Heaven-Simone 9         2) Muhammad, Zari-Michaele 8      
     3) Blume, Jaleah 10                4) Robinson, Jerzy 9              
 -- Phoenix Bobcats  'A'                                              DQ  
     1) Foster, Amaya 9                 2) Jones, Capri 9                 
     3) Walters Meeker, Antonae 9       4) Miltenberger, Aubry 9          
 
4x400 Meter Relay 9-10 Division Girls
===================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Pacific Coast Shock Waves  'A'                    4:45.81    4:43.98   2  10   
     1) Lewis, Xiomara 10               2) Lopez, Yamilet 10              
     3) Blue, Brooke 10                 4) Young, Nyla 9                  
  2 Vegas Stealth Youth Track  'A'                               4:49.35   1   8   
     1) Beals, Ciana 9                  2) Jordan, Zemariah 9             
     3) McGee, Ariyah 10                4) Mitchell, Makayla 10           
  3 Las Vegas Blazin One'z  'A'                       4:45.00    5:01.16   2   6   
     1) Otoo-Davis, Ryder-Samone 9      2) Rabon, JayAnna 10              
     3) Umbles, Jeremya 8               4) Ball, Makiah 10                
  4 Arizona Cheetahs Track Club  'A'                  4:35.00    5:01.85   2   4   
     1) Barrett, Claire 9               2) Morrow, Aliyah 9               
     3) Word, Taliyah 9                 4) Fisher, Kumiah 10              
  5 Mercury San Diego  'A'                                       5:06.83   1   2   
     1) Allen, Destinee 9               2) Berry, Kailah 10               
     3) Sproles, Devyn 8                4) Standard, Amya 10              
  6 Do Right Educational Sports  'A'                  5:30.00    5:19.92   1   1   
     1) Hampton, Ericka 9               2) Whiten, Zakiah 9               
     3) Blume, Jaleah 10                4) Martin, Eva 10                 
  7 Pacific Coast Shock Waves  'B'                    4:57.48    5:21.94   2 
     1) Jackson, Alexis 10              2) Love, Priyah 9                 
     3) Pelt, Airyn 9                   4) Thompson, Layla 8              
  8 Arizona Cheetahs Track Club  'B'                  5:15.00    5:30.01   2 
     1) Burnett, A'Zariah 9             2) Lynch, Makayla 10              
     3) Sims, Justice 8                 4) Moon, Ashtyn 9                 
  9 Distance University  'A'                                     5:34.37   1 
     1) Ellis, Peyton 9                 2) Topete, Sophia 10              
     3) Casaccio, Tessa 9               4) Neve, Olivia 10                
 10 Pacific Coast Shock Waves  'C'                    5:10.10    5:49.92   2 
     1) Chavez, Noemi 9                 2) Aguilar, Ashley 10             
     3) Acker, Kelis 10                 4) Edwards, Lunden 8              
 11 Do Right Educational Sports  'B'                             5:57.46   1 
     1) Muhammad, Zari-Michaele 8       2) Gammage, Olivia 8              
     3) Martin, Nia 8                   4) Walker, Heaven-Simone 9        
 -- Arizona Cheetahs Track Club  'C'                                  DQ   1 
     1) Harper, Naeemah 9               2) Ware, Jamiyah 8                
     3) Giles-purcell, Bird 10          4) Piel, Mai 9                    
 
High Jump 9-10 Division Girls
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Lewis, Xiomara            10 Pacific Coas           1.15m      1.10m    3-07.25  10   
  2 Reaves, Belicia           10 Huron Athlet           1.00m      1.05m    3-05.25   8   
  3 Giles-purcell, Bird       10 Arizona Chee           1.05m      1.00m    3-03.25   6   
  4 Perez, Selah              10 Arizona Chee           1.05m     J1.00m    3-03.25   4   
  5 Piel, Mai                  9 Arizona Chee           0.95m     J1.00m    3-03.25   2   
  6 Lett, Mikaela              9 Arizona Chee           1.00m     J1.00m    3-03.25   1   
  7 Noyd, Kianna               9 Arizona Flam           1.00m      0.95m    3-01.25 
 -- Harper, Naeemah            9 Arizona Chee                         NH            
 -- Washington, Kalia          8 Arizona Flam                         NH            
 
Long Jump 9-10 Division Girls
===============================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Ware, Jaiden               9 Arizona Chee           3.76m      4.18m   NWI  13-08.75  10   
  2 Cuff, Syah                 9 NX Level Tra           3.84m      4.12m   NWI  13-06.25   8   
  3 Sanders, Daia              9 3M Track Clu           3.99m      4.10m   NWI  13-05.50   6   
  4 DeVorce, Kassidy          10 Arizona Chee                      3.93m   NWI  12-10.75   4   
  5 Martin, Evonna             9 Quicksilver            3.40m      3.74m   NWI  12-03.25   2   
  6 Cole, JeAuni               9 Las Vegas He           3.65m      3.66m   NWI  12-00.25   1   
  7 Stroughter, Bryonna       10 Arizona Risi           3.49m      3.59m   NWI  11-09.50 
  8 Wolach, Hayden            10 Phoenix Bobc           3.44m      3.47m   NWI  11-04.75 
  9 Treadway, Fiona            9 Phoenix Bobc           3.34m      3.41m   NWI  11-02.25 
 10 Smith, Kameron             8 Arizona Flam           2.60m      3.38m   NWI  11-01.25 
 10 Harper, Naeemah            9 Arizona Chee           3.35m      3.38m   NWI  11-01.25 
 12 Miltenberger, Aubry        9 Phoenix Bobc           3.33m      3.37m   NWI  11-00.75 
 13 Rodriguez, Amyiah         10 Elite Stride           3.33m      3.35m   NWI  11-00.00 
 14 Eason, Italia              9 Phoenix Flye           2.89m      3.27m   NWI  10-08.75 
 15 Allison, Isabella          9 Phoenix Flye           3.01m      3.26m   NWI  10-08.50 
 16 Jones, Miyonna             8 AZ Titans, L                      3.19m   NWI  10-05.75 
 17 Sherfield, Kassidy         9 AZ Titans, L                      3.13m   NWI  10-03.25 
 18 Rhodes, Emerson            9 Phoenix Flye           3.01m      3.10m   NWI  10-02.00 
 19 Levin, Emery              10 NX Level Tra           2.81m      3.08m   NWI  10-01.25 
 20 Grisham-Dobbs, Simone      9 Phoenix Bobc           2.83m      2.93m   NWI   9-07.50 
 21 Jackson, Alexis           10 Pacific Coas           2.66m      2.90m   NWI   9-06.25 
 22 Snipes, Jaely             10 3M Track Clu           2.95m      2.86m   NWI   9-04.75 
 23 Clark, Natalia             9 California B           3.00m      2.82m   NWI   9-03.00 
 24 Gray, Hadley               9 NX Level Tra           2.48m      2.81m   NWI   9-02.75 
 25 Ward, Amelia-Marie         9 Elite Sports           2.58m      2.69m   NWI   8-10.00 
 26 Gammage, Olivia            8 Do Right Edu           2.82m      2.62m   NWI   8-07.25 
 27 Wilson, Maya               9 Las Vegas He           2.48m      2.61m   NWI   8-06.75 
 28 Gay, Oryah                10 Invaders               2.32m      2.52m   NWI   8-03.25 
 29 Walters Meeker, Antonae    9 Phoenix Bobc           2.70m      2.40m   NWI   7-10.50 
 30 Mayes, Olivia              9 Arizona Chee           2.67m      2.38m   NWI   7-09.75 
 31 Bell, Kassie               9 Arizona Chee                      2.34m   NWI   7-08.25 
 32 Juarez, Shelby             9 El Paso Inva                      2.28m   NWI   7-05.75 
 33 Blackwell, Vanessa        10 Team Hurrica           1.60m      1.76m   NWI   5-09.25 
 -- Berry, Kailah             10 Mercury San            3.30m       FOUL                 
 -- Sproles, Devyn             8 Mercury San            2.73m       FOUL                 
 
Shot Put 6 lb. 9-10 Division Girls
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Robinson, Jerzy            9 Do Right Edu           7.83m      8.30m   27-02.75  10   
  2 Davis, Aubri               9 Arizona Trac           4.99m      5.22m   17-01.50   8   
  3 Schultz, Madeline         10 Elite Stride           5.12m      4.85m   15-11.00   6   
  4 Dean, India               10 Arizona Chee           4.26m      4.31m   14-01.75   4   
  5 Miltenberger, Aubry        9 Phoenix Bobc                      4.09m   13-05.00   2   
  6 Jones, Khalaya             9 Pacific Coas           3.83m      3.34m   10-11.50   1   
 
Javelin Throw 300g  Mini 9-10 Division Girls
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Aguilar, Ashley           10 Pacific Coas                     27.08m      88-10  10   
  2 Robinson, Jerzy            9 Do Right Edu          23.41m     25.59m      83-11   8   
  3 Allison, Isabella          9 Phoenix Flye          20.05m     21.35m      70-00   6   
  4 Mullen, Quinn             10 Phoenix Bobc          16.41m     19.37m      63-06   4   
  5 Graves, Nyjah              9 Flight Club           18.13m     18.51m      60-09   2   
  6 Noyd, Kianna               9 Arizona Flam          16.56m     17.18m      56-04   1   
  7 Whiten, Zakiah             9 Do Right Edu           8.83m     11.87m      38-11 
  8 Brooks, Kimari            10 Vegas Stealt          10.92m     11.42m      37-06 
  9 Verrett, Monica            9 AZ Titans, L          13.51m     10.90m      35-09 
 10 Schultz, Madeline         10 Elite Stride                     10.77m      35-04 
 11 Seabaugh, Teagan           8 Distance Uni          10.06m     10.59m      34-09 
 12 Whitaker, Dallas           9 Mercury San                       9.76m      32-00 
 13 Carter, Aliyah             9 Arizona Trac           9.94m      9.31m      30-06 
 14 Dean, India               10 Arizona Chee                      8.90m      29-02 
 15 Jones, Khalaya             9 Pacific Coas          10.00m      8.82m      28-11 
 16 Davis, Ryanna              9 Vail Vipers                       8.70m      28-06 
 17 Schultz, Abigail          10 Elite Stride                      8.31m      27-03 
 18 Gammage, Suryana          10 Do Right Edu           7.79m      8.25m      27-01 
 19 Snipes, Jaely             10 3M Track Clu                      7.83m      25-08 
 20 Parrish, Analise           9 Distance Uni           7.46m      6.86m      22-06 
 20 Thatcher, Heather          9 Vail Vipers            6.85m      6.86m      22-06 
 22 Zamora, Lacey             10 AZ Titans, L           9.52m      5.82m      19-01 
 23 Reeves, Anna               9 Arizona Flam                      5.13m      16-10 
 
1500 Meter Race Walk 9-10 Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Chavez, Noemi              9 Pacific Coas         9:00.00    9:12.26   10   
  2 Lopez, Andrea              9 ArizonAthlet        11:36.00   11:36.00    8   
  3 Leyva, Delilah            10 ArizonAthlet        12:06.83   12:51.73    6   
 
100 Meter Dash 11-12 Division Girls
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Onyepunuka, Stacey        11 Arizona Risi           12.97      12.80q  NWI  1 
  2 Barnes Henderson, Shelty  11 Las Vegas Bl           12.91      13.15q  NWI  6 
  3 McDonnell, Jaylah         12 Arizona Chee           13.22      13.17q  NWI  5 
  4 Cade, Sniyah              11 Arizona Chee           13.49      13.38q  NWI  4 
  5 Jordan, Ayva              10 Vegas Lightn           13.80      13.63q  NWI  2 
  6 Johnson, Jordyn           11 Do Right Edu           13.85      13.65q  NWI  3 
  6 Fountain, Kalani          11 Quicksilver            14.16      13.65q  NWI  1 
  8 Usoro, Nkoyo-May          12 Do Right Edu           13.95      13.68q  NWI  7 
  9 White, Tatiyanna          11 Arizona Flam           13.65      13.73q  NWI  4 
 10 Roland, Kai               12 Arizona Risi           14.08      13.76   NWI  7 
 11 Fountain, Kamora          11 Quicksilver            14.17      13.82   NWI  6 
 12 Kisler, Kya               11 Arizona Chee           13.64      13.87   NWI  8 
 13 Taylor, Annaleise         12 Arizona Risi           14.31      14.12   NWI  6 
 14 Flanagan, Maia            11 48-Unattache           13.70      14.17   NWI  9 
 15 Rhett, Leila              12 Vegas Lightn           13.88      14.24   NWI  2 
 16 Cuff, Mariah              11 NX Level Tra                      14.25   NWI  3 
 17 Rose, La Mia              11 New Era Elit                      14.36   NWI  4 
 18 Pembleton, Robin          12 Arizona Risi           14.14      14.39   NWI  9 
 19 Ballentine, Ajanae        12 Las Vegas He           14.71      14.40   NWI  2 
 20 Otoo-Davis, Surah-Aya     11 Las Vegas Bl           14.60      14.51   NWI  5 
 20 Alexander, Xora           11 Arizona Flam           14.76      14.51   NWI  1 
 22 Fleming, Jazmine          12 Power Forwar                      14.59   NWI  4 
 23 Ramos, Khaydie            12 Arizona Risi                      14.62   NWI  4 
 24 Shepherd, Da'Niya         11 Inner City S           15.89      14.64   NWI  1 
 25 Young, Nia                11 48-Unattache           14.20      14.67   NWI  9 
 26 Thomas, Gabrielle         11 Phoenix Bobc           14.68      14.69   NWI  5 
 27 McCullough, Amaya         12 Lions Track            14.80      14.70   NWI  6 
 27 Pittinsky, Marin          11 Phoenix Bobc           14.46      14.70   NWI  9 
 29 Lira, Devoni              11 NX Level Tra                      14.71   NWI  5 
 30 Dobson, Ava               12 Accelerate T                      14.72   NWI  5 
 31 Arce, Adalie              12 Power Forwar           14.77      14.73   NWI  5 
 32 Grijalva-Gonzalex, Ana    11 Team Mex                          14.78   NWI  2 
 32 Nieves, Mirellys          12 Arizona Spee           14.49      14.78   NWI  8 
 32 Patterson, Madison        11 Accelerate T           14.79      14.78   NWI  1 
 35 Jones, Cadynn             11 Vegas Lightn                      14.79   NWI  3 
 35 Lundy, Addison            11 Pacific Coas           15.00      14.79   NWI  1 
 37 Cole, Dominique           12 Las Vegas He           14.87      14.82   NWI  7 
 38 Carrillo, Liberty         12 Lions Track            14.50      14.88   NWI  6 
 39 Hatchett, Timia           11 Vail Vipers            15.11      15.01   NWI  7 
 40 Brown, Isys               12 AZ Titans, L           15.39      15.02   NWI  4 
 41 White, Janiya             11 Vail Vipers            15.10      15.07   NWI  3 
 42 Brown, Aimee              10 AZ Titans, L           15.43      15.15   NWI  3 
 43 Holcomb, Gianna           11 Huron Athlet           15.43      15.16   NWI  4 
 44 Maxwell, DenasiaM         10 AZ Titans, L           15.21      15.17   NWI  5 
 45 Tatum, Jahnae             11 Arizona Chee           14.88      15.20   NWI  8 
 46 Crayton, Amari            11 NX Level Tra                      15.23   NWI  2 
 47 Vazquez, Jasmine          10 Arizona Flam           15.75      15.26   NWI  3 
 48 Haven, Keena              11 Arizona Risi           15.65      15.39   NWI  6 
 49 Reed, Kianna              12 Arizona Flam                      15.48   NWI  9 
 50 Boulware, Oniana          12 Nevada Storm           15.25      15.50   NWI  8 
 51 Lovett, Aryana            11 NX Level Tra           15.62      15.52   NWI  6 
 52 Powell, Serenitee         11 48-Unattache           15.70      15.64   NWI  4 
 53 Wasserman, Sofia          12 Phoenix Bobc           15.85      15.80   NWI  7 
 54 Mason, Semaj              10 Do Right Edu           16.05      15.88   NWI  2 
 55 Balke, Emma               11 Power Forwar           15.92      15.90   NWI  4 
 56 Ramos, Kaia               11 Accelerate T           16.13      16.04   NWI  3 
 57 Gasparian, Bella          11 Arizona Trac           16.08      16.20   NWI  7 
 58 Jara, Sophia              11 Phoenix Bobc           16.05      16.26   NWI  6 
 59 Willingham, Isis          11 AZ Burn                16.31      16.29   NWI  6 
 60 Revilla-Higuera, Tulce    11 Team Mex                          16.35   NWI  8 
 61 Hay, Camdyn               10 Power Forwar           15.64      16.44   NWI  9 
 62 Sanchez, Amaya            11 Arizona Chee           16.59      16.54   NWI  2 
 63 Salcido, Malia            10 Huron Athlet           16.75      16.63   NWI  7 
 64 McCullom, Aaliyah         10 Huron Athlet           16.63      16.79   NWI  5 
 65 Gleason, Aubree           11 Arizona Chee                      16.84   NWI  2 
 66 Edwards, Jaidah           11 Do Right Edu           16.98      16.97   NWI  8 
 67 Aguilar, Teresa           12 El Paso Inva                      16.99   NWI  1 
 68 Bryant, Samone            10 AZ Titans, L           16.77      17.01   NWI  9 
 69 Oliver, Mackenzie         10 Phoenix Bobc           17.13      17.04   NWI  3 
 70 Sanchez-Ruiz, Krshna      11 Team Mex                          17.11   NWI  9 
 71 Alvarez, Janessa          12 Arizona Trac           17.05      17.14   NWI  7 
 72 Reid, Jordyn              10 Arizona Chee           17.20      17.37   NWI  3 
 73 Simmers, Marin            11 Phoenix Bobc           17.20      17.39   NWI  8 
 74 Nichols, Olivia           10 Arizona Elit           17.65      17.71   NWI  5 
 75 Parra, Isabella           10 Arizona Elit           17.86      18.18   NWI  8 
 76 Owens, Love' V            11 Bishop Gorma           18.04      18.24   NWI  9 
 77 Reeves, Natalie           11 Arizona Flam           18.21      18.94   NWI  1 
 
100 Meter Dash 11-12 Division Girls
=====================================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Onyepunuka, Stacey        11 Arizona Risi           12.80      12.81   NWI  10   
  2 McDonnell, Jaylah         12 Arizona Chee           13.17      13.13   NWI   8   
  3 Barnes Henderson, Shelty  11 Las Vegas Bl           13.15      13.23   NWI   6   
  4 Jordan, Ayva              10 Vegas Lightn           13.63      13.29   NWI   4   
  5 Cade, Sniyah              11 Arizona Chee           13.38      13.57   NWI   2   
  6 Usoro, Nkoyo-May          12 Do Right Edu           13.68      13.67   NWI   1   
  7 White, Tatiyanna          11 Arizona Flam           13.73      13.77   NWI 
  8 Fountain, Kalani          11 Quicksilver            13.65      13.78   NWI 
 
200 Meter Dash 11-12 Division Girls
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Onyepunuka, Stacey        11 Arizona Risi           26.90      26.22q  NWI  9 
  2 McDonnell, Jaylah         12 Arizona Chee           26.99      26.94q  NWI  3 
  3 Barnes Henderson, Shelty  11 Las Vegas Bl           26.80      27.33q  NWI  9 
  4 Jordan, Ayva              10 Vegas Lightn           27.58      27.47q  NWI  2 
  5 Henderson, Taliyah        11 AZ Titans, L           27.75      27.53q  NWI  6 
  6 Edwards, Kaylin           11 Pacific Coas           28.34      27.87q  NWI  5 
  7 Sutton, Destiney          11 Team Hurrica           27.00      28.28q  NWI  3 
  8 Flanagan, Maia            11 48-Unattache           28.80      28.51q  NWI  8 
  9 Fountain, Kalani          11 Quicksilver            30.18      28.52q  NWI  8 
 10 Fountain, Kamora          11 Quicksilver            29.01      28.64   NWI 10 
 11 Roland, Kai               12 Arizona Risi           29.25      28.91   NWI  9 
 12 Kennard, SaRae            12 Quicksilver            28.96      29.03   NWI  4 
 13 Montgomery, Asharie       11 Arizona Trac                      29.05   NWI  4 
 14 Pembleton, Robin          12 Arizona Risi           30.24      29.10   NWI  4 
 15 Taylor, Annaleise         12 Arizona Risi           29.57      29.15   NWI  2 
 16 Gamble, Brooklyn          12 NX Level Tra           29.42      29.21   NWI  3 
 17 Cunico, Payton            11 Accelerate T           30.18      29.28   NWI  5 
 18 Ramos, Khaydie            12 Arizona Risi           30.33      29.54   NWI  9 
 19 Rhett, Leila              12 Vegas Lightn           29.49      29.56   NWI  7 
 20 Grijalva-Gonzalex, Ana    11 Team Mex                          29.58   NWI  2 
 21 Lenon, Amirah             11 Quicksilver            30.75      29.67   NWI  2 
 22 Fitzhugh, Anniyah         12 Arizona Risi           29.66      29.68   NWI  7 
 23 Cuff, Mariah              11 NX Level Tra           31.92      29.72   NWI  3 
 24 Nieves, Mirellys          12 Arizona Spee           30.20      29.85   NWI 10 
 24 McCullough, Amaya         12 Lions Track            32.80      29.85   NWI  2 
 26 Jones, Cadynn             11 Vegas Lightn           30.84      29.87   NWI  5 
 27 Hull, Daliyah             11 Nevada Storm           29.52      30.00   NWI  1 
 28 Rose, La Mia              11 New Era Elit                      30.03   NWI  5 
 29 Ballentine, Ajanae        12 Las Vegas He           30.39      30.12   NWI  8 
 30 Alexander, Xora           11 Arizona Flam           32.97      30.13   NWI  3 
 31 Pittinsky, Marin          11 Phoenix Bobc           31.10      30.17   NWI  3 
 32 Otoo-Davis, Surah-Aya     11 Las Vegas Bl           29.94      30.19   NWI  6 
 33 Porter, Teauni            12 Invaders               30.64      30.37   NWI  2 
 34 Lundy, Addison            11 Pacific Coas           29.50      30.39   NWI  8 
 35 Hatchett, Timia           11 Vail Vipers            31.00      30.48   NWI 11 
 36 Boulware, Oniana          12 Nevada Storm                      30.60   NWI  8  30.59.22
 37 Lira, Devoni              11 NX Level Tra           31.35      30.60   NWI  8  30.5997
 38 Carrillo, Liberty         12 Lions Track            31.50      30.75   NWI  3 
 39 Alvillar, Eva             11 Arizona Elit                      30.82   NWI  5 
 40 Shepherd, Da'Niya         11 Inner City S           30.25      30.87   NWI  6 
 40 Goodman, Madyson          11 NX Level Tra           31.67      30.87   NWI  5 
 42 Young, Nia                11 48-Unattache           30.20      30.89   NWI  5 
 43 White, Janiya             11 Vail Vipers            31.52      31.13   NWI 10 
 44 Holcomb, Gianna           11 Huron Athlet           32.80      31.25   NWI  3 
 45 Maxwell, DenasiaM         10 AZ Titans, L           31.39      31.30   NWI  1 
 46 Droeg, Hannah             11 48-Unattache                      31.43   NWI  9 
 47 Tatum, Jahnae             11 Arizona Chee           31.94      31.49   NWI  6 
 48 Skousen, Madelyn          11 Arizona Risi           33.35      31.59   NWI  6 
 49 Brown, Isys               12 AZ Titans, L           33.28      31.78   NWI  2 
 50 Brown, Aimee              10 AZ Titans, L           32.78      31.88   NWI  7 
 51 Noble, Emily              11 Arcadia Drag           33.16      31.89   NWI 10 
 52 Balke, Emma               11 Power Forwar           33.56      32.10   NWI  1 
 53 Adkinson, Taszia          11 Arizona Risi           31.41      32.12   NWI 10 
 54 Rivera, Natalie           13 El Paso Inva                      32.16   NWI 11 
 54 Haven, Keena              11 Arizona Risi           33.15      32.16   NWI  7 
 56 Wasserman, Sofia          12 Phoenix Bobc                      32.37   NWI  9 
 57 Hay, Camdyn               10 Power Forwar                      32.63   NWI  1 
 58 Reed, Malia               10 Arizona Chee           36.23      32.65   NWI  1 
 59 Powell, Serenitee         11 48-Unattache           32.50      32.90   NWI 10 
 60 Revilla-Higuera, Tulce    11 Team Mex                          33.18   NWI  7 
 61 Wright, Melissa           11 Las Vegas He           34.42      33.93   NWI  6 
 62 Gleason, Aubree           11 Arizona Chee                      33.95   NWI  4 
 63 Millage, Leah             10 Power Forwar           33.92      34.03   NWI 11 
 64 Bryant, Samone            10 AZ Titans, L           34.94      34.12   NWI  4 
 65 Saiki, Adriana            11 Power Forwar           35.04      34.22   NWI  5 
 66 Sanchez-Ruiz, Krshna      11 Team Mex                          34.44   NWI 11 
 67 Brown, Beyonn             10 NX Level Tra                      34.46   NWI  9 
 68 Ramos, Kaia               11 Accelerate T           35.15      34.48   NWI  7 
 69 McCullom, Aaliyah         10 Huron Athlet           34.15      34.62   NWI  6 
 70 Aguilar, Teresa           12 El Paso Inva                      34.65   NWI  8 
 71 Salcido, Malia            10 Huron Athlet           36.35      34.79   NWI  6 
 72 Perales, Brooklyn         12 NX Level Tra           36.29      34.80   NWI  1 
 73 Trimble, Ellie            11 NX Level Tra           40.18      34.90   NWI 11 
 74 William, Keyasia          11 Las Vegas Bl           35.40      34.97   NWI  8 
 75 Gasparian, Bella          11 Arizona Trac           35.45      35.01   NWI 11 
 76 Oliver, Mackenzie         10 Phoenix Bobc                      35.10   NWI 11 
 77 Reid, Jordyn              10 Arizona Chee           36.96      35.13   NWI  9 
 78 Sanchez, Amaya            11 Arizona Chee           35.72      35.18   NWI  3 
 79 Alvarez, Janessa          12 Arizona Trac           39.06      35.37   NWI  7 
 80 Nichols, Olivia           10 Arizona Elit           37.10      35.80   NWI  4 
 81 Muhammad, Inaaya          10 Glendale Fla           42.02      36.93   NWI  7 
 82 Owens, Love' V            11 Bishop Gorma           38.34      37.02   NWI  1 
 83 Thomas, Sa'Rhy            11 Arizona Trac                      37.72   NWI 10 
 
200 Meter Dash 11-12 Division Girls
=====================================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Onyepunuka, Stacey        11 Arizona Risi           26.22      25.91   NWI  10   
  2 McDonnell, Jaylah         12 Arizona Chee           26.94      26.91   NWI   8   
  3 Barnes Henderson, Shelty  11 Las Vegas Bl           27.33      27.16   NWI   6   
  4 Henderson, Taliyah        11 AZ Titans, L           27.53      27.51   NWI   4   
  5 Jordan, Ayva              10 Vegas Lightn           27.47      27.82   NWI   2   
  6 Edwards, Kaylin           11 Pacific Coas           27.87      28.05   NWI   1   
  7 Sutton, Destiney          11 Team Hurrica           28.28      28.69   NWI 
  8 Fountain, Kalani          11 Quicksilver            28.52      28.81   NWI 
  9 Flanagan, Maia            11 48-Unattache           28.51      29.01   NWI 
 
400 Meter Dash 11-12 Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Onyepunuka, Stacey        11 Arizona Risi           59.87      59.84  10  10   
  2 Henderson, Taliyah        11 AZ Titans, L         1:00.82    1:00.31  10   8   
  3 Jamerson, Kailey          11 Las Vegas Bl         1:02.90    1:01.42  10   6   
  4 Edwards, Kaylin           11 Pacific Coas         1:04.89    1:01.84  10   4   
  5 Jules, Mahlia             11 Pacific Coas         1:05.81    1:02.78   9   2   
  6 Catlett, Josaphina        11 Las Vegas Bl         1:02.00    1:02.81  10   1   
  7 Jordan, Ayva              10 Vegas Lightn         1:03.22    1:03.01  10 
  8 Quarles, Anaya            12 Arizona Chee         1:04.71    1:03.28  10 
  9 Knox, Grace               11 Las Vegas Bl         1:04.00    1:03.38  10 
 10 Hunter, Kennedy           11 Las Vegas Bl         1:05.00    1:04.93   9 
 11 Cole, Tyriel              11 Vegas Stealt         1:07.06    1:05.47   9 
 12 Castillo, Andrea          12 53-Unattache         1:06.66    1:06.00   9 
 13 Sutton, Destiney          11 Team Hurrica         1:02.00    1:06.49  10 
 14 Ortiz, Sara               12 NX Level Tra         1:07.04    1:06.77   9 
 15 Kennard, SaRae            12 Quicksilver          1:07.66    1:07.34   9 
 16 Hull, Daliyah             11 Nevada Storm         1:08.58    1:07.43   9 
 17 Lundy, Addison            11 Pacific Coas         1:07.00    1:07.45   9 
 18 Goodman, Madyson          11 NX Level Tra         1:09.05    1:07.53   8 
 19 Montgomery, Asharie       11 Arizona Trac         1:08.62    1:07.87   8 
 20 Ballentine, Ajanae        12 Las Vegas He         1:14.04    1:08.03   6 
 21 Lenon, Amirah             11 Quicksilver          1:10.11    1:08.37   8 
 22 Bal, Stevie               11 Do Right Edu         1:10.03    1:09.02   8 
 23 Kyles, Valentine          11 Pacific Coas         1:10.12    1:09.45   8 
 24 Green, Malawna            11 Pacific Coas         1:11.77    1:09.55   7 
 25 Hampton-Lockwood, Daquar  12 Pacific Coas         1:16.13    1:09.94   6 
 26 Farmer, Morgan            12 Huron Athlet         1:11.14    1:10.12   7 
 27 Maxwell, DenasiaM         10 AZ Titans, L         1:13.12    1:10.13   7 
 28 Guidry, Navae             10 Arizona Flam         1:10.55    1:10.47   8 
 29 Lovett, Aryana            11 NX Level Tra         1:13.91    1:10.76   7 
 30 Parker, Troi              11 Pacific Coas         1:10.88    1:10.87   7 
 31 Carrillo, Liberty         12 Lions Track          1:07.00    1:10.88   9 
 32 Stamps, Anaya             11 Nevada Storm         1:13.01    1:10.90   7 
 33 Grijalva-Gonzalex, Ana    11 Team Mex                        1:10.93   2 
 34 Bell, Niah                12 Arizona Trac         1:12.24    1:10.97   7 
 35 Boulware, Oniana          12 Nevada Storm         1:15.22    1:11.56   6 
 36 Jones, Cadynn             11 Vegas Lightn         1:13.05    1:11.81   7 
 37 Rose, La Mia              11 New Era Elit                    1:11.99   1 
 38 Yoakum, Vaniya            11 Pacific Coas         1:15.73    1:12.07   6 
 39 Duran, Rebecca            11 53-Unattache         1:12.54    1:12.58   7 
 40 Bennett, Sydney           12 Arizona Elit         1:15.01    1:12.97   6 
 41 Adkinson, Taszia          11 Arizona Risi         1:15.08    1:12.98   6 
 42 Nieves, Mirellys          12 Arizona Spee         1:09.79    1:12.99   8 
 43 Porter, Teauni            12 Invaders             1:27.04    1:13.00   3 
 44 McCullough, Amaya         12 Lions Track          1:09.00    1:13.96   8 
 45 Rhett, Leila              12 Vegas Lightn         1:16.79    1:14.08   5 
 46 Williams, Jazlyn          11 Las Vegas He         1:15.37    1:14.74   6 
 47 Wright, Ariel             10 Lions Track          1:17.00    1:15.05   5 
 48 Barraza, Nyomi            11 Las Vegas He         1:17.04    1:15.35   5 
 49 Brown, Aimee              10 AZ Titans, L         1:17.66    1:15.74   5 
 50 Wright, Melissa           11 Las Vegas He         1:14.60    1:15.89   6 
 51 Haven, Keena              11 Arizona Risi         1:17.81    1:16.36   5 
 52 Brown, Isys               12 AZ Titans, L         1:21.90    1:16.48   4 
 53 Revilla-Preciado, Tanna   12 Team Mex                        1:16.61   1 
 54 Bryant, Samone            10 AZ Titans, L         1:20.22    1:18.15   5 
 55 Perales, Brooklyn         12 NX Level Tra         1:20.19    1:18.92   4 
 56 Skousen, Madelyn          11 Arizona Risi         1:19.92    1:18.93   5 
 57 Reed, Malia               10 Arizona Chee         1:22.61    1:19.21   4 
 58 Moreland, Jordyn          10 Arizona Chee         1:15.75    1:19.65   6 
 59 Trimble, Ellie            11 NX Level Tra         1:23.00    1:19.69   4 
 60 Dafney, Ajia              11 Pacific Coas         1:25.60    1:21.02   3 
 61 Reid, Jordyn              10 Arizona Chee         1:26.67    1:21.98   3 
 62 Aguilar, Teresa           12 El Paso Inva                    1:22.01   2 
 63 Brown, Beyonn             10 NX Level Tra                    1:22.36   1 
 64 Payne, Takayla            10 AZ Titans, L         1:25.39    1:22.38   3 
 65 Thatcher, Rose            11 Vail Vipers          1:24.27    1:22.82   4 
 66 Clegg, Ava                11 Phoenix Flye         1:25.26    1:23.86   3 
 67 Crockett, Tylee           11 Distance Uni         1:22.48    1:24.86   4 
 68 William, Keyasia          11 Las Vegas Bl         1:21.78    1:26.84   4 
 69 Thomas, Sa'Rhy            11 Arizona Trac                    1:27.74   2 
 70 Hollie, Aqua              10 NX Level Tra         1:27.27    1:30.14   3 
 71 Muhammad, Inaaya          10 Glendale Fla         1:29.40    1:32.21   3 
 72 Thatcher, Zinnia-Grace    10 Vail Vipers          1:37.44    1:32.73   2 
 73 Hatcher, MacKenzie        11 Distance Uni         1:37.96    1:37.56   2 
 74 Droeg, Hannah             11 48-Unattache                    1:40.74   2 
 
800 Meter Run 11-12 Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Mckenzie, Arielle         11 Pacific Coas         2:20.00    2:19.67   5  10   
  2 Henderson, Taliyah        11 AZ Titans, L         2:24.54    2:21.60   5   8   
  3 Sutton, Destiney          11 Team Hurrica         2:25.00    2:33.63   5   6   
  4 Ortiz, Sara               12 NX Level Tra         2:40.23    2:36.28   5   4   
  5 Castillo, Andrea          12 53-Unattache         2:37.86    2:36.75   5   2   
  6 Romney, Remy              12 Arizona Chee                    2:36.97   1   1   
  7 Bell, Janai               11 Arizona Chee         2:39.07    2:37.59   5 
  8 Hunter, Kennedy           11 Las Vegas Bl         2:47.00    2:38.18   4 
  9 Whiten, Uriyah            10 Do Right Edu         2:38.86    2:38.40   5 
 10 Wright, Ariel             10 Lions Track          2:30.00    2:39.38   5 
 11 Jules, Mahlia             11 Pacific Coas         2:36.50    2:39.39   5 
 12 Duran, Rebecca            11 53-Unattache         2:40.44    2:41.52   4 
 13 Kyles, Valentine          11 Pacific Coas         2:53.01    2:42.92   3 
 14 Yoakum, Vaniya            11 Pacific Coas         2:45.81    2:42.94   4 
 15 Ledgard, Madison          11 OC Grit              2:46.00    2:43.24   4 
 16 Rafferty, Rylee           12 NX Level Tra         2:37.20    2:43.38   5 
 17 Callison, Chloe           10 NX Level Tra         2:41.77    2:44.63   4 
 18 Cole, Tyriel              11 Vegas Stealt         2:46.56    2:45.43   4 
 19 Daniels, Lucy             12 48-Unattache                    2:45.57   1 
 20 Daily, Madeline           10 Distance Uni         2:42.14    2:46.16   4 
 21 Yoon, Julianna            10 OC Grit              2:51.00    2:46.36   3 
 22 Bell, Niah                12 Arizona Trac         2:50.43    2:48.14   4 
 23 Wright, Melissa           11 Las Vegas He         3:00.42    2:48.97   3 
 24 Parker, Troi              11 Pacific Coas         3:01.25    2:49.00   3 
 25 Arana, Lucy               11 Phoenix Flye         2:41.38    2:49.05   4 
 26 Bennett, Sydney           12 Arizona Elit         2:53.67    2:50.41   3 
 27 Stamps, Anaya             11 Nevada Storm         2:52.73    2:51.35   3 
 28 Vazquez, Jasmine          10 Arizona Flam         3:00.46    2:52.08   3 
 29 Hull, Daliyah             11 Nevada Storm         2:43.17    2:52.70   4 
 30 Hurtado, Bianca           10 Accelerate T         2:44.46    2:53.54   4 
 31 Hampton-Lockwood, Daquar  12 Pacific Coas         2:52.59    3:01.27   3 
 32 Ellis, Macy               11 Distance Uni         2:56.98    3:04.39   3 
 33 Droeg, Hannah             11 48-Unattache                    3:04.64   1 
 34 Delgado-Valadez, Natalia  10 ArizonAthlet         2:58.88    3:05.23   3 
 35 Trimble, Ellie            11 NX Level Tra         3:11.60    3:06.94   2 
 36 William, Keyasia          11 Las Vegas Bl         3:22.65    3:07.00   1 
 37 Perales, Brooklyn         12 NX Level Tra         3:08.32    3:07.06   2 
 38 Louve, Skye               12 Arizona Chee         2:50.68    3:08.17   4 
 39 Brown, Beyonn             10 NX Level Tra                    3:09.97   1 
 40 Skousen, Madelyn          11 Arizona Risi         3:06.97    3:11.79   2 
 41 Thatcher, Rose            11 Vail Vipers          3:17.08    3:12.71   2 
 42 Payne, Takayla            10 AZ Titans, L         3:14.65    3:12.80   2 
 43 Hall, Stella              11 Huron Athlet         3:12.22    3:14.82   2 
 44 Dafney, Ajia              11 Pacific Coas         3:05.62    3:23.23   3 
 45 Crockett, Tylee           11 Distance Uni         3:14.51    3:24.26   2 
 46 Droeg, Tatum              11 48-Unattache                    3:26.96   1 
 47 Williams, Lundyn          10 Pacific Coas         3:20.00    3:37.78   1 
 48 Thatcher, Zinnia-Grace    10 Vail Vipers          3:36.26    3:43.55   2 
 49 Hatcher, MacKenzie        11 Distance Uni         3:46.71    3:55.24   1 
 
1500 Meter Run 11-12 Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Mckenzie, Arielle         11 Pacific Coas         4:47.00    4:49.45   10   
  2 LeBlond, Landen           12 NX Level Tra         5:06.00    4:57.90    8   
  3 Wright, Ariel             10 Lions Track          5:25.00    5:16.34    6   
  4 Ledgard, Madison          11 OC Grit              5:28.00    5:16.39    4   
  5 Yoon, Julianna            10 OC Grit              5:25.00    5:25.36    2   
  6 Daniels, Lucy             12 48-Unattache                    5:29.01    1   
  7 Whiten, Uriyah            10 Do Right Edu         5:27.12    5:32.37  
  8 Daily, Madeline           10 Distance Uni         5:26.75    5:37.22  
  9 Callison, Chloe           10 NX Level Tra         5:40.58    5:42.81  
 10 Crayton, Amari            11 NX Level Tra                    5:44.02  
 11 Arana, Lucy               11 Phoenix Flye         5:37.23    5:47.36  
 12 Platt, Josephine          11 Flight Club          5:45.00    5:48.88  
 13 Hurtado, Bianca           10 Accelerate T         5:41.81    6:11.03  
 14 Ellis, Macy               11 Distance Uni         6:23.05    6:13.26  
 
3000 Meter Run 11-12 Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Mckenzie, Arielle         11 Pacific Coas        10:00.00   10:44.32   10   
  2 LeBlond, Landen           12 NX Level Tra        10:58.00   11:07.22    8   
  3 Black, Kalyn              12 NX Level Tra        11:44.33   11:47.15    6   
  4 Ledgard, Madison          11 OC Grit             11:29.00   11:49.89    4   
  5 Yoon, Julianna            10 OC Grit             11:58.00   11:57.75    2   
  6 Daniels, Lucy             12 48-Unattache                   12:07.51    1   
  7 Platt, Josephine          11 Flight Club         11:57.00   12:09.38  
  8 Droeg, Tatum              11 48-Unattache                   14:39.83  
 
80 Meter Hurdles (30" ) 11-12 Division Girls
========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H# Points
========================================================================================
  1 Perkins, Emani            11 3M Track Clu           13.98      13.78   NWI  2  10   
  2 Romney, Remy              12 Arizona Chee           15.36      13.90   NWI  2   8   
  3 Reynolds, Alicia          12 Arizona Trac           15.46      16.69   NWI  2   6   
  4 Wasserman, Sofia          12 Phoenix Bobc                      16.91   NWI  1   4   
  5 Baker, Ruby               11 Arizona Chee                      17.02   NWI  1   2   
  6 Lee, Amylah               11 3M Track Clu           18.74      17.13   NWI  2   1   
  7 Williams, Jazlyn          11 Las Vegas He           17.84      17.43   NWI  2 
  8 Scholtz, Emily            12 Arizona Chee                      17.51   NWI  1 
  9 Hatchett, Timia           11 Vail Vipers                       17.71   NWI  1 
 10 Alvillar, Eva             11 Arizona Elit           17.50      18.19   NWI  2 
 11 Rose, Bryce               10 3M Track Clu           22.08      18.64   NWI  2 
 12 Barraza, Nyomi            11 Las Vegas He                      19.36   NWI  1 
 
4x100 Meter Relay 11-12 Division Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Arizona Cheetahs Track Club  'A'                    52.56      51.71   10   
     1) Kisler, Kya 11                  2) Cade, Sniyah 11                
     3) Quarles, Anaya 12               4) McDonnell, Jaylah 12           
  2 Las Vegas Blazin One'z  'A'                         52.90      52.86    8   
     1) Otoo-Davis, Surah-Aya 11        2) Jamerson, Kailey 11            
     3) Catlett, Josaphina 11           4) Barnes Henderson, Sheltyona 11 
  3 Do Right Educational Sports  'A'                    54.00      54.85    6   
     1) Whiten, Uriyah 10               2) Usoro, Nkoyo-May 12            
     3) Pleasant, Shakena 12            4) Johnson, Jordyn 11             
  4 Arizona Rising Suns  'A'                            56.47      55.61    4   
     1) Fitzhugh, Anniyah 12            2) Pembleton, Robin 12            
     3) Taylor, Annaleise 12            4) Roland, Kai 12                 
  5 Phoenix Bobcats  'A'                                           57.72    2   
     1) Pittinsky, Marin 11             2) Thomas, Gabrielle 11           
     3) Williams, Margaret - Maggie 11  4) Meeker, Mikalah 12             
  6 Arizona Cheetahs Track Club  'B'                               59.88    1   
     1) Baker, Ruby 11                  2) Tatum, Jahnae 11               
     3) Hawkins-Mack, Layliana 11       4) Hamilton, M'Tima 11            
  7 Do Right Educational Sports  'B'                             1:03.54  
     1) Coopwood, Jniyah 11             2) Edwards, Jaidah 11             
     3) Rayford, Keira 10               4) Mason, Semaj 10                
 
4x400 Meter Relay 11-12 Division Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Las Vegas Blazin One'z  'A'                       4:20.00    4:17.45   10   
     1) Catlett, Josaphina 11           2) Hunter, Kennedy 11             
     3) Jamerson, Kailey 11             4) Knox, Grace 11                 
  2 Pacific Coast Shock Waves  'A'                    4:35.10    4:29.15    8   
     1) Jules, Mahlia 11                2) Edwards, Kaylin 11             
     3) Green, Malawna 11               4) Parker, Troi 11                
  3 NX Level Track  'A'                                          4:35.23    6   
     1) Lira, Devoni 11                 2) Goodman, Madyson 11            
     3) Kemp, Mia 11                    4) Gamble, Brooklyn 12            
  4 Do Right Educational Sports  'A'                  4:45.00    4:39.24    4   
     1) Bal, Stevie 11                  2) Harris, Nalaejah 11            
     3) Pleasant, Shakena 12            4) Usoro, Nkoyo-May 12            
  5 Arizona Cheetahs Track Club  'A'                  4:35.00    4:46.21    2   
     1) Bell, Janai 11                  2) Moreland, Jordyn 10            
     3) Baker, Ruby 11                  4) Hamilton, M'Tima 11            
  6 Accelerate Track Club  'A'                        4:34.00    4:52.74    1   
     1) Hurtado, Bianca 10              2) Dobson, Ava 12                 
     3) Patterson, Madison 11           4) Cunico, Payton 11              
  7 Power Forward Athletics  'A'                                 5:05.50  
     1) Arce, Adalie 12                 2) Fleming, Jazmine 12            
     3) Millage, Leah 10                4) Saiki, Adriana 11              
  8 Arizona Cheetahs Track Club  'B'                             5:28.10  
     1) Hawkins-Mack, Layliana 11       2) Reed, Malia 10                 
     3) Sanchez, Amaya 11               4) Scholtz, Emily 12              
 
4x800 Meter Relay 11-12 Division Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 NX Level Track  'A'                              10:58.00   10:42.12   10   
     1) Ortiz, Sara 12                  2) Callison, Chloe 10             
     3) Rafferty, Rylee 12              4) LeBlond, Landen 12             
  2 NX Level Track  'B'                              11:24.00   11:08.13    8   
     1) Lovett, Aryana 11               2) Kemp, Mia 11                   
     3) Crayton, Amari 11               4) Black, Kalyn 12                
  3 Pacific Coast Shock Waves  'A'                   11:03.25   11:12.28    6   
     1) Yoakum, Vaniya 11               2) Hampton-Lockwood, Daquari 12   
     3) Kyles, Valentine 11             4) Green, Malawna 11              
  4 Arizona Cheetahs Track Club  'A'                 11:20.00   11:27.74    4   
     1) Bell, Janai 11                  2) Scholtz, Emily 12              
     3) Moreland, Jordyn 10             4) Louve, Skye 12                 
  5 Do Right Educational Sports  'A'                            12:00.41    2   
     1) Bal, Stevie 11                  2) Pleasant, Shakena 12           
     3) Rayford, Keira 10               4) Harris, Nalaejah 11            
  6 Distance University  'A'                                    12:35.07    1   
     1) Ellis, Macy 11                  2) Crockett, Tylee 11             
     3) Seabaugh, Addison 11            4) Daily, Madeline 10             
 
High Jump 11-12 Division Girls
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 White, Tatiyanna          11 Arizona Flam           1.35m      1.30m    4-03.25  10   
  2 Farmer, Morgan            12 Huron Athlet           1.30m      1.25m    4-01.25   7   
  2 Louve, Skye               12 Arizona Chee           1.35m      1.25m    4-01.25   7   
  4 Gamble, Brooklyn          12 NX Level Tra           1.20m     J1.25m    4-01.25   4   
  5 Kemp, Mia                 11 NX Level Tra           1.25m      1.20m    3-11.25   2   
  6 Quarles, Anaya            12 Arizona Chee           1.25m     J1.20m    3-11.25   1   
  7 Reed, Kianna              12 Arizona Flam                      1.15m    3-09.25 
  8 Barraza, Nyomi            11 Las Vegas He                     J1.15m    3-09.25 
  9 Hamilton, M'Tima          11 Arizona Chee           1.15m      1.05m    3-05.25 
 10 Anderson, Kelsey          11 Arizona Chee           1.00m      1.00m    3-03.25 
 
Long Jump 11-12 Division Girls
===============================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Kisler, Kya               11 Arizona Chee           4.02m      4.65m   NWI  15-03.25  10   
  2 Cade, Sniyah              11 Arizona Chee           4.10m      4.61m   NWI  15-01.50   8   
  3 Knox, Grace               11 Las Vegas Bl           4.62m      4.53m   NWI  14-10.50   6   
  4 Perkins, Emani            11 3M Track Clu           3.84m      4.47m   NWI  14-08.00   4   
  5 Lenon, Amirah             11 Quicksilver            3.99m      4.36m   NWI  14-03.75   2   
  6 Kennard, SaRae            12 Quicksilver            4.29m      4.30m   NWI  14-01.25   1   
  7 Fleming, Jazmine          12 Power Forwar                      4.17m   NWI  13-08.25 
  8 Rafferty, Rylee           12 NX Level Tra           4.03m      4.04m   NWI  13-03.25 
  9 White, Tatiyanna          11 Arizona Flam                      4.03m   NWI  13-02.75 
 10 Millage, Leah             10 Power Forwar           3.44m      3.99m   NWI  13-01.25 
 10 Cuff, Mariah              11 NX Level Tra           4.03m      3.99m   NWI  13-01.25 
 12 Cunico, Payton            11 Accelerate T           3.73m      3.94m   NWI  12-11.25 
 13 Reed, Kianna              12 Arizona Flam           3.98m      3.91m   NWI  12-10.00 
 14 Thomas, Gabrielle         11 Phoenix Bobc                      3.79m   NWI  12-05.25 
 15 Dobson, Ava               12 Accelerate T                      3.78m   NWI  12-05.00 
 15 Romney, Remy              12 Arizona Chee                      3.78m   NWI  12-05.00 
 17 Reynolds, Alicia          12 Arizona Trac                      3.69m   NWI  12-01.25 
 18 Stamps, Anaya             11 Nevada Storm           3.29m      3.68m   NWI  12-01.00 
 18 Droeg, Hannah             11 48-Unattache                      3.68m   NWI  12-01.00 
 20 Young, Nia                11 48-Unattache           3.49m      3.65m   NWI  11-11.75 
 21 Holcomb, Gianna           11 Huron Athlet           3.35m      3.63m   NWI  11-11.00 
 22 Lee, Amylah               11 3M Track Clu           2.82m      3.62m   NWI  11-10.50 
 23 Patterson, Madison        11 Accelerate T           3.81m      3.58m   NWI  11-09.00 
 23 Arce, Adalie              12 Power Forwar           3.16m      3.58m   NWI  11-09.00 
 25 Harris, Nalaejah          11 Do Right Edu                      3.56m   NWI  11-08.25 
 26 Balke, Emma               11 Power Forwar                      3.39m   NWI  11-01.50 
 26 Powell, Serenitee         11 48-Unattache           3.40m      3.39m   NWI  11-01.50 
 28 Jara, Sophia              11 Phoenix Bobc                      3.38m   NWI  11-01.25 
 29 Fitzhugh, Anniyah         12 Arizona Risi           3.30m      3.28m   NWI  10-09.25 
 30 Thatcher, Rose            11 Vail Vipers                       3.26m   NWI  10-08.50 
 31 Porter, Teauni            12 Invaders               3.84m      3.24m   NWI  10-07.75 
 32 Salcido, Malia            10 Huron Athlet           2.70m      3.16m   NWI  10-04.50 
 33 Muhammad, Inaaya          10 Glendale Fla                      3.06m   NWI  10-00.50 
 33 Anderson, Kelsey          11 Arizona Chee           2.17m      3.06m   NWI  10-00.50 
 35 Noble, Emily              11 Arcadia Drag                      3.05m   NWI  10-00.25 
 36 Rose, Bryce               10 3M Track Clu           3.02m      3.03m   NWI   9-11.25 
 37 Platt, Josephine          11 Flight Club                       3.02m   NWI   9-11.00 
 38 Droeg, Tatum              11 48-Unattache                      2.98m   NWI   9-09.50 
 39 Hay, Camdyn               10 Power Forwar           2.74m      2.89m   NWI   9-05.75 
 39 Saiki, Adriana            11 Power Forwar                      2.89m   NWI   9-05.75 
 41 Nichols, Olivia           10 Arizona Elit                      2.88m   NWI   9-05.50 
 42 Oliver, Mackenzie         10 Phoenix Bobc           2.39m      2.78m   NWI   9-01.50 
 43 Parra, Isabella           10 Arizona Elit                      2.65m   NWI   8-08.50 
 44 Revilla-Preciado, Tanna   12 Team Mex                          2.53m   NWI   8-03.75 
 45 Adkinson, Taszia          11 Arizona Risi           3.33m      2.52m   NWI   8-03.25 
 -- Alvillar, Eva             11 Arizona Elit           3.44m       FOUL                 
 -- Mason, Semaj              10 Do Right Edu                       FOUL                 
 -- Guidry, Navae             10 Arizona Flam                       FOUL                 
 -- Payne, Takayla            10 AZ Titans, L           2.55m       FOUL                 
 
Shot Put 6 lb. 11-12 Division Girls
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Gordon, Chayanne          11 Throwers Res           8.84m      9.00m   29-06.50  10   
  2 Ricks, Mai                12 Pacific Coas           8.32m      8.92m   29-03.25   8   
  3 Meeker, Mikalah           12 Phoenix Bobc           9.03m      8.58m   28-01.75   6   
  4 Parks, Orethia            11 Invaders               7.57m      8.15m   26-09.00   4   
  5 Velasquez, Coco           11 Arizona Flam           8.27m      7.98m   26-02.25   2   
  6 Johnson, Jordyn           11 Do Right Edu           8.30m      7.94m   26-00.75   1   
  7 Clegg, Ava                11 Phoenix Flye           7.48m      6.87m   22-06.50 
  8 Snipes, Jhani             12 3M Track Clu                      6.64m   21-09.50 
  9 Ross, Dallas              12 Arizona Chee           7.09m      6.46m   21-02.50 
 10 Pena, Jade                10 Flight Club            6.12m      6.14m   20-01.75 
 11 Jones, Cydnee             10 Vegas Lightn           5.27m      5.27m   17-03.50 
 12 Coopwood, Jniyah          11 Do Right Edu                      5.23m   17-02.00 
 13 Anderson, Kelsey          11 Arizona Chee                      4.30m   14-01.25 
 
Discus Throw 1kg 11-12 Division Girls
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Velasquez, Coco           11 Arizona Flam          19.86m     20.45m      67-01  10   
  2 Meeker, Mikalah           12 Phoenix Bobc          18.60m     19.47m      63-10   8   
  3 Parks, Orethia            11 Invaders              16.34m     17.77m      58-04   6   
  4 Gordon, Chayanne          11 Throwers Res          18.32m     17.38m      57-00   4   
  5 Ricks, Mai                12 Pacific Coas          15.00m     15.94m      52-03   2   
  6 Clegg, Ava                11 Phoenix Flye          13.72m     15.28m      50-01   1   
  7 Snipes, Jhani             12 3M Track Clu                     12.73m      41-09 
  8 Pena, Jade                10 Flight Club           12.11m    J12.73m      41-09 
  9 Ross, Dallas              12 Arizona Chee                     12.70m      41-08 
 
Javelin Throw 450g  Aero 11-12 Division Girls
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Velasquez, Coco           11 Arizona Flam          24.82m     28.36m      93-00  10   
  2 Gordon, Chayanne          11 Throwers Res          23.85m     24.68m      81-00   8   
  3 Ricks, Mai                12 Pacific Coas          22.45m     23.80m      78-01   6   
  4 Vazquez, Roselyn          10 Arizona Flam          23.72m     23.68m      77-08   4   
  5 White, Janiya             11 Vail Vipers           15.40m     16.65m      54-07   2   
  6 Hawkins-Mack, Layliana    11 Arizona Chee          16.49m     16.00m      52-06   1   
  7 Seabaugh, Addison         11 Distance Uni          14.92m     15.39m      50-06 
  8 Flanagan, Maia            11 48-Unattache          12.14m     13.27m      43-06 
  9 Ross, Dallas              12 Arizona Chee          10.80m     13.11m      43-00 
 10 Snipes, Jhani             12 3M Track Clu                     12.30m      40-04 
 11 Hatcher, MacKenzie        11 Distance Uni          10.94m     11.11m      36-05 
 12 Cole, Dominique           12 Las Vegas He                     11.05m      36-03 
 13 Pena, Jade                10 Flight Club           10.30m     10.49m      34-05 
 14 Parks, Orethia            11 Invaders                         10.12m      33-02 
 15 Coopwood, Jniyah          11 Do Right Edu                      9.73m      31-11 
 16 Hollie, Aqua              10 NX Level Tra                      9.54m      31-03 
 17 Fountain, Kalani          11 Quicksilver            7.75m      9.21m      30-02 
 18 Reeves, Natalie           11 Arizona Flam           7.28m      8.07m      26-06 
 19 Owens, Love' V            11 Bishop Gorma                      7.54m      24-09 
 20 Fountain, Kamora          11 Quicksilver            7.63m      6.50m      21-04 
 
1500 Meter Race Walk 11-12 Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lopez Tiznado, Daniela    12 ArizonAthlet         9:17.25    9:19.33   10   
  2 Chavez, Marianna          11 ArizonAthlet         9:58.33   10:01.27    8   
  3 Williams, Lundyn          10 Pacific Coas        10:00.00   10:28.19    6   
  4 Rayford, Keira            10 Do Right Edu                   11:26.89    4   
  5 Edwards, Jaidah           11 Do Right Edu                   12:11.29    2   
 
100 Meter Dash 13-14 Division Girls
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Henderson, Trinity        14 48-Unattache           12.54      12.61q  NWI  4 
  2 Sommerville, Tara         13 Arizona Chee           12.64      12.64q  NWI  6 
  3 Christian, Saniah         12 Arizona Chee           12.78      12.86q  NWI  3 
  4 Kragrud, Katelyn          14 Arizona Chee           13.21      12.94q  NWI  6 
  5 Reed, Kennadi             13 Pacific Coas           12.99      12.99q  NWI  6 
  6 Scott, Myryah             12 Bishop Gorma           13.02      13.03q  NWI  5 
  7 Stanford, Sa'maia         12 Arizona Chee           13.11      13.09q  NWI  3 
  8 Onyepunuka, Sabatiney     13 Arizona Risi           13.18      13.11q  NWI  5 
  9 Huddleston, Alexis        13 48-Unattache           13.35      13.15q  NWI  3 
 10 Gallien, Tylar            13 33-Unattache           13.03      13.17   NWI  7 
 10 Kragrud, Kylee            14 Arizona Chee           13.33      13.17   NWI  4 
 12 Walker, Cameron           14 Pacific Coas           12.75      13.18   NWI  8 
 13 Johnson, Jhaidah          14 48-Unattache           13.40      13.29   NWI  5 
 14 Wray, Sahara              13 33-Unattache           12.85      13.31   NWI  2 
 15 Hill, Jneya               13 48-Unattache           12.60      13.41   NWI  8 
 16 Kepler, Leila             14 Lions Track            13.20      13.45   NWI  6 
 17 Gary, Alayjanae           12 Do Right Edu           13.65      13.47   NWI  5 
 18 Palmer, Tiffany           14 Invaders               13.84      13.66   NWI  4 
 19 Williams, Jasmin          13 California B           13.40      13.81   NWI  1 
 20 Scott, Keyara              8 48-Unattache                      13.82   NWI  6 
 21 Sayles, Tamea             13 Go the Dista           13.40      13.95   NWI  1 
 22 Aubry Fields, Nicole      14 NX Level Tra           13.89      13.97   NWI  5 
 23 Twine, Nia                12 Arizona Trac           13.80      13.98   NWI  3 
 24 Huckaby, Tianna           13 Arizona Trac           13.70      14.01   NWI  4 
 25 Henderson, Nevaeh         13 Team Hurrica                      14.02   NWI  2 
 26 Jiles-Griffin, Brooklynn  14 Do Right Edu                      14.07   NWI  7 
 27 Smith-Coleman, Alijahnae  14 Team Hurrica                      14.15   NWI  7 
 27 Davis, Courtney           14 48-Unattache           14.00      14.15   NWI  4 
 29 Jackson, Tonyiah          13 Arizona Spee           13.82      14.36   NWI  8 
 30 Green, Ryan               13 Pacific Coas                      14.37   NWI  3 
 31 Skemp, Lauren             14 Aloha Track                       14.44   NWI  3 
 32 Parker, Naima             12 48-Unattache        14:56.00      14.51   NWI  1 
 33 Rabon, Journey            13 Las Vegas Bl           14.20      14.53   NWI  6 
 34 Branch, Neveah            12 Arizona Chee                      14.56   NWI  7 
 35 Scott, Chloe              14 NX Level Tra           14.51      14.58   NWI  5 
 35 Gerlach, Mihret           14 Arizona Flam           13.90      14.58   NWI  1 
 37 Gachuz, Sofia             13 Arizona Risi           14.74      14.73   NWI  6 
 38 Edwards, Sydnie           12 Phoenix Bobc           14.47      14.78   NWI  3 
 39 Begay-Morris, Sakiah      14 NX Level Tra           14.49      14.80   NWI  2 
 40 Reed, Kiara               13 Arizona Flam           14.24      14.85   NWI  2 
 41 Hudson, Nicole            12 Phoenix Bobc           14.59      14.89   NWI  7 
 42 Campbell, Stevie          13 New Era Elit                      14.99   NWI  4 
 43 Hurd, Marissa             13 Phoenix Bobc           14.46      15.04   NWI  2 
 44 Harraway, Joanne          12 Power Forwar                      15.12   NWI  8 
 44 Thatcher, Violet          13 Vail Vipers            14.34      15.12   NWI  4 
 46 Williams, Alaya           13 Arizona Elit           14.98      15.15   NWI  1 
 47 Redivo, Olivia            13 Elite Stride           15.27      15.16   NWI  5 
 48 Martinez-Pompa, Aislin    12 Vail Vipers            15.01      15.19   NWI  7 
 49 Wilson, Alexandria        14 Do Right Edu           14.50      15.22   NWI  8 
 50 Twyford, Morgan           14 NX Level Tra           14.96      15.25   NWI  1 
 51 Nguyen, Soraya            13 California B           14.90      15.31   NWI  7 
 52 Gray, Brooklyn            12 48-Unattache           14.80      15.32   NWI  8 
 53 Marshall, Alexis          14 Arizona Spee           15.23      15.33   NWI  6 
 54 Bryant, Denver            13 48-Unattache           14.96      15.38   NWI  2 
 55 Mitchell, Aumoria         13 California B           14.80      15.41   NWI  1 
 56 Porter, Takira            13 Invaders                          15.44   NWI  4 
 57 Daniels, Mylah            12 Pacific Coas           15.42      15.55   NWI  3 
 58 Gory, Janessa             14 AZ Titans, L           15.44      15.59   NWI  3 
 59 White, Kiara              13 Vail Vipers            14.90      15.62   NWI  2 
 60 Perry, Sharami            14 Nevada Storm           16.47      15.67   NWI  2 
 61 Coopwood, Jnay            12 Do Right Edu           15.25      15.83   NWI  8 
 62 Sylvester, Michele        13 Arizona Spee           15.70      16.07   NWI  7 
 63 Price, Salonzia           14 Bishop Gorma           16.83      16.51   NWI  4 
 64 Baerman, Macy             12 Phoenix Flye           16.16      16.55   NWI  8 
 65 Tucker, Dyvonya           13 Arizona Trac           17.03      17.43   NWI  1 
 66 Brager, Triana            13 Nevada Storm           19.11      18.81   NWI  8 
 
100 Meter Dash 13-14 Division Girls
=====================================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Henderson, Trinity        14 48-Unattache           12.61      12.64   NWI  10   
  2 Sommerville, Tara         13 Arizona Chee           12.64      12.71   NWI   8   
  3 Christian, Saniah         12 Arizona Chee           12.86      13.00   NWI   6   
  4 Kragrud, Katelyn          14 Arizona Chee           12.94      13.07   NWI   4   
  5 Onyepunuka, Sabatiney     13 Arizona Risi           13.11      13.19   NWI   2   
  6 Huddleston, Alexis        13 48-Unattache           13.15      13.28   NWI   1   
  7 Scott, Myryah             12 Bishop Gorma           13.03      13.30   NWI 
  8 Reed, Kennadi             13 Pacific Coas           12.99      13.32   NWI 
  9 Stanford, Sa'maia         12 Arizona Chee           13.09      13.35   NWI 
 
200 Meter Dash 13-14 Division Girls
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Henderson, Trinity        14 48-Unattache           25.70      25.21q  NWI  7 
  2 Sommerville, Tara         13 Arizona Chee           26.85      25.83q  NWI  8 
  3 Washington, Jordan        13 Pacific Coas           27.03      26.24q  NWI  6 
  4 Moorer, Joy               14 Arizona Trac           27.20      26.59q  NWI  7 
  5 Gallien, Tylar            13 33-Unattache           26.40      26.61q  NWI  9 
  6 Kragrud, Kylee            14 Arizona Chee           28.10      26.65q  NWI  3 
  7 Reed, Kennadi             13 Pacific Coas           27.04      26.66q  NWI  8 
  8 Onyepunuka, Sabatiney     13 Arizona Risi           26.80      26.68q  NWI  2 
  9 Christian, Saniah         12 Arizona Chee           27.44      26.69q  NWI  5 
 10 Walker, Cameron           14 Pacific Coas           27.44      26.70   NWI  3 
 11 Kepler, Leila             14 Lions Track            27.00      26.80   NWI  1 
 12 Huddleston, Alexis        13 48-Unattache           27.09      26.81   NWI  2 
 13 Hill, Jneya               13 48-Unattache           26.35      26.96   NWI  1 
 14 Kragrud, Katelyn          14 Arizona Chee           27.65      26.98   NWI  7 
 15 Wray, Sahara              13 33-Unattache           27.35      27.00   NWI  3 
 16 Stanford, Sa'maia         12 Arizona Chee           27.33      27.12   NWI  4 
 17 Williams, Alani           14 Las Vegas He           28.10      27.26   NWI  8 
 17 Scott, Myryah             12 Bishop Gorma           27.54      27.26   NWI  2 
 19 Gary, Alayjanae           12 Do Right Edu           28.43      27.57   NWI  5 
 20 Boyd, Lundyn              12 Arizona Chee           28.12      27.78   NWI  3 
 21 Henderson, Nevaeh         13 Team Hurrica                      28.02   NWI  7 
 22 Craig, Saniyah            12 Do Right Edu           29.17      28.18   NWI  1 
 23 Twine, Nia                12 Arizona Trac           28.45      28.20   NWI  5 
 24 Sayles, Tamea             13 Go the Dista           28.00      28.21   NWI  3 
 25 Scott, Keyara              8 48-Unattache                      28.24   NWI  6 
 26 Williams, Jasmin          13 California B           27.90      28.30   NWI  7 
 27 Palmer, Tiffany           14 Invaders               28.90      28.41   NWI  4 
 28 Skemp, Lauren             14 Aloha Track                       28.42   NWI  7 
 29 Davis, Courtney           14 48-Unattache           29.10      28.88   NWI  9 
 30 Huckaby, Tianna           13 Arizona Trac           28.87      28.91   NWI  9 
 31 Smith-Coleman, Alijahnae  14 Team Hurrica                      28.95   NWI  4 
 32 Angry, Tatiyana           13 Arizona Risi           29.73      28.98   NWI  4 
 32 Jackson, Tonyiah          13 Arizona Spee           28.85      28.98   NWI  6 
 34 Parker, Naima             12 48-Unattache        30:50.00      29.03   NWI  1 
 35 Rabon, Journey            13 Las Vegas Bl           29.61      29.07   NWI  2 
 36 Jiles-Griffin, Brooklynn  14 Do Right Edu                      29.35   NWI  4 
 37 Gerlach, Mihret           14 Arizona Flam           29.90      29.62   NWI  8 
 38 Jones, Malayah            12 Mercury San            30.07      29.63   NWI  1 
 39 Reed, Kiara               13 Arizona Flam           29.55      29.70   NWI  9 
 40 Wilson, Alexandria        14 Do Right Edu           30.97      29.71   NWI  9 
 41 Gachuz, Sofia             13 Arizona Risi           30.99      29.88   NWI  5 
 42 Harraway, Joanne          12 Power Forwar                      30.06   NWI  8 
 43 White, Kiara              13 Vail Vipers            31.09      30.07   NWI  1 
 44 Hurd, Marissa             13 Phoenix Bobc           31.27      30.27   NWI  6 
 45 Green, Ryan               13 Pacific Coas                      30.38   NWI  2 
 46 Edwards, Sydnie           12 Phoenix Bobc           33.81      30.41   NWI  6 
 47 Begay-Morris, Sakiah      14 NX Level Tra           30.76      30.43   NWI  9 
 48 Hudson, Nicole            12 Phoenix Bobc           31.12      30.52   NWI  4 
 49 Aubry Fields, Nicole      14 NX Level Tra           29.65      30.57   NWI  6 
 50 White, Aliya              12 Las Vegas He           33.75      30.65   NWI  3 
 51 Scott, Chloe              14 NX Level Tra           30.81      30.94   NWI  9 
 52 Gray, Brooklyn            12 48-Unattache           31.70      31.10   NWI  7 
 53 Bryant, Denver            13 48-Unattache           35.71      31.22   NWI  7 
 54 Campbell, Stevie          13 New Era Elit           29.00      31.25   NWI  4 
 55 Perry, Sharami            14 Nevada Storm           34.04      31.29   NWI  2 
 55 Marshall, Alexis          14 Arizona Spee           32.61      31.29   NWI  5 
 57 Thatcher, Violet          13 Vail Vipers            30.76      31.35   NWI  3 
 58 Twyford, Morgan           14 NX Level Tra           32.42      31.39   NWI  5 
 59 Cervantes, Kenya          13 Invaders                          31.44   NWI  5 
 60 Coopwood, Jnay            12 Do Right Edu           31.24      31.61   NWI  9 
 61 Virgil, D'Ahrion          14 Invaders               31.67      31.63   NWI  8 
 62 Nguyen, Soraya            13 California B           29.70      31.75   NWI  3 
 63 Mitchell, Aumoria         13 California B           29.40      31.91   NWI  8 
 64 Williams, Alaya           13 Arizona Elit                      31.98   NWI  6 
 65 Daniels, Mylah            12 Pacific Coas           31.87      32.02   NWI  8 
 66 Gory, Janessa             14 AZ Titans, L           33.19      32.39   NWI  2 
 67 Sylvester, Michele        13 Arizona Spee           33.12      32.41   NWI  1 
 68 Redivo, Olivia            13 Elite Stride           29.70      32.52   NWI  9 
 69 Grisham, Sienna           13 GetBizzy Ath           34.42      32.82   NWI  5 
 70 Estrada-Garcia, Maya      12 Free Spirit            27.00      32.87   NWI  6 
 71 Baerman, Macy             12 Phoenix Flye           33.89      33.11   NWI  8 
 72 Tucker, Dyvonya           13 Arizona Trac           37.29      34.54   NWI  7 
 73 Martinez, Shaya           12 Arizona Trac                      34.71   NWI  1 
 74 Price, Salonzia           14 Bishop Gorma           36.82      35.23   NWI  2 
 
200 Meter Dash 13-14 Division Girls
=====================================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Henderson, Trinity        14 48-Unattache           25.21      25.49   NWI  10   
  2 Washington, Jordan        13 Pacific Coas           26.24      26.13   NWI   8   
  3 Kragrud, Kylee            14 Arizona Chee           26.65      26.41   NWI   6   
  4 Moorer, Joy               14 Arizona Trac           26.59      26.50   NWI   4   
  5 Reed, Kennadi             13 Pacific Coas           26.66      26.51   NWI   2   
  6 Onyepunuka, Sabatiney     13 Arizona Risi           26.68      26.67   NWI   1   
  7 Sommerville, Tara         13 Arizona Chee           25.83      26.76   NWI 
  8 Christian, Saniah         12 Arizona Chee           26.69      27.55   NWI 
 
400 Meter Dash 13-14 Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Henderson, Trinity        14 48-Unattache           58.27      57.54   9  10   
  2 Washington, Jordan        13 Pacific Coas         1:00.73    1:00.43   9   8   
  3 Gallien, Tylar            13 33-Unattache         1:00.84    1:00.45   9   6   
  4 McCall, Khania            13 3M Track Clu         1:05.18    1:01.24   7   4   
  5 Browne, Mackenzie         12 Lions Track          1:00.50    1:01.57   9   2   
  6 Majors, Raquel            13 Vegas Lightn         1:02.00    1:01.74   9   1   
  7 Jones, Kianna             14 Phoenix Elit         1:03.28    1:01.83   8 
  8 Livingston, Arionn        14 Mercury San          1:02.06    1:02.12   8 
  9 Huddleston, Alexis        13 48-Unattache         1:03.00    1:02.50   8 
 10 Jamerson, Mia             12 Pacific Coas         1:01.99    1:03.07   9 
 11 Flores, Natalie           13 Vail Vipers          1:05.52    1:03.44   7 
 12 Kepler, Leila             14 Lions Track          1:00.20    1:03.47   9 
 13 Boyd, Lundyn              12 Arizona Chee         1:04.56    1:03.66   8 
 14 McMahon, Ena              13 Arizona Chee         1:03.04    1:03.94   8 
 15 Onyepunuka, Sabatiney     13 Arizona Risi         1:00.21    1:04.00   9 
 16 Hill, Jneya               13 48-Unattache         1:02.00    1:04.20   8 
 17 Claiborne, Sienna         12 Pacific Coas         1:01.03    1:04.30   9 
 18 Jackson, Tonyiah          13 Arizona Spee         1:08.11    1:04.40   6 
 19 Williams, Alani           14 Las Vegas He         1:09.30    1:04.41   6 
 20 Henderson, Nevaeh         13 Team Hurrica                    1:04.42   1 
 21 Arganbright, Megan        14 NX Level Tra         1:02.94    1:04.79   8 
 22 Skemp, Lauren             14 Aloha Track                     1:05.61   2 
 23 Richardson, Na'Zyia       12 Arizona Chee         1:05.34    1:05.65   7 
 24 Davis, Courtney           14 48-Unattache         1:07.00    1:05.87   7 
 25 Simien-Daniels, Joi       13 Bishop Gorma         1:06.94    1:05.88   7 
 26 Berry, Drycaea            13 Arizona Chee         1:06.93    1:06.26   7 
 27 Jones, Malayah            12 Mercury San          1:09.56    1:06.30   6 
 28 Twine, Nia                12 Arizona Trac         1:07.24    1:06.53   7 
 29 Burks, Avery              13 Arizona Chee                    1:07.39   1 
 30 Angry, Tatiyana           13 Arizona Risi         1:05.53    1:07.59   7 
 31 Raats, Chloe              14 Arizona Trac         1:08.86    1:07.98   6 
 32 Villalobos, Isabella      13 53-Unattache         1:07.42    1:08.03   6 
 33 Lanier, Makayla           13 Phoenix Elit         1:07.65    1:08.15   6 
 34 Jiles-Griffin, Brooklynn  14 Do Right Edu                    1:08.92   1 
 35 Gachuz, Sofia             13 Arizona Risi         1:13.93    1:09.59   4 
 36 Wright, Abriel            12 Phoenix Elit         1:11.68    1:10.45   5 
 37 Aubry Fields, Nicole      14 NX Level Tra         1:11.24    1:10.60   5 
 38 Sosa, Evelyn              13 Lions Track          1:15.00    1:10.74   4 
 39 Muhammad, Na'ilah         14 Glendale Fla         1:11.47    1:11.06   5 
 40 Rivera, Natalie           13 El Paso Inva                    1:11.10   1 
 41 Hudson, Nicole            12 Phoenix Bobc         1:11.95    1:11.15   5 
 42 Campbell, Stevie          13 New Era Elit         1:10.00    1:11.16   6 
 43 Branch, Neveah            12 Arizona Chee         1:12.63    1:11.42   5 
 44 Munoz, Cassandra          13 Elite Sports         1:10.92    1:11.58   6 
 45 Twyford, Morgan           14 NX Level Tra         1:18.20    1:12.06   3 
 46 Harraway, Joanne          12 Power Forwar                    1:12.29   2 
 47 Hileman, Hailey           13 Phoenix Bobc         1:09.93    1:12.46   6 
 48 Cormier, Jennifer         13 Vail Vipers          1:13.28    1:13.16   5 
 49 Scott, Chloe              14 NX Level Tra         1:13.77    1:13.21   5 
 50 Estrada-Garcia, Maya      12 Free Spirit                     1:13.25   2 
 51 Burns, Kaliyah            13 Las Vegas He         1:14.64    1:13.32   4 
 52 White, Aliya              12 Las Vegas He         1:17.45    1:13.97   3 
 53 Topete, Marissa           13 Distance Uni         1:16.62    1:14.21   4 
 54 Romero, Soledad           13 Distance Uni         1:16.96    1:14.33   3 
 55 Oliver, Aaliya            12 NX Level Tra         1:15.74    1:15.11   4 
 56 Coopwood, Jnay            12 Do Right Edu         1:14.07    1:15.42   4 
 57 Sanchez, Jasselle         13 Pacific Coas         1:16.87    1:15.57   3 
 58 Daniels, Mylah            12 Pacific Coas         1:20.60    1:15.70   3 
 59 Grisham, Sienna           13 GetBizzy Ath         1:16.70    1:16.15   4 
 60 Redivo, Olivia            13 Elite Stride         1:13.80    1:16.72   4 
 61 Sylvester, Michele        13 Arizona Spee         1:17.47    1:17.04   3 
 62 Nabaty, Natasha           14 Elite Stride         1:15.23    1:17.66   4 
 63 Marshall, Alexis          14 Arizona Spee         1:19.09    1:17.90   3 
 64 Perry, Sharami            14 Nevada Storm         1:24.17    1:19.26   2 
 65 Rodriguez, Natalia        12 Distance Uni         1:26.25    1:28.68   2 
 66 Carter, Destiny           12 Power Forwar                    1:32.99   1 
 
800 Meter Run 13-14 Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Browne, Mackenzie         12 Lions Track          2:18.00    2:23.74   4  10   
  2 Majors, Raquel            13 Vegas Lightn         2:35.09    2:26.33   4   8   
  3 Jones, Kianna             14 Phoenix Elit         2:28.78    2:27.97   4   6   
  4 Kazaroff, Lauren          13 Arizona Chee         2:28.86    2:28.45   4   4   
  5 Livingston, Arionn        14 Mercury San          2:27.83    2:28.50   4   2   
  6 Jamerson, Mia             12 Pacific Coas         2:39.16    2:31.64   3   1   
  7 Noriega, Sophia           12 Arizona Chee         2:40.15    2:32.09   3 
  8 Lizarraga, Leonela        14 Arizona Elit                    2:33.53   3 
  9 Villalobos, Isabella      13 53-Unattache         2:30.17    2:34.12   4 
 10 Arganbright, Megan        14 NX Level Tra         2:32.54    2:34.23   4 
 11 Perera, Britney           12 Arizona Spee         2:33.92    2:34.32   4 
 12 Black, Kendall            13 NX Level Tra         2:36.31    2:34.82   3 
 13 Trujillo, Vianaye         13 Do Right Edu         2:35.32    2:38.97   4 
 14 Claiborne, Sienna         12 Pacific Coas         2:39.32    2:40.18   3 
 15 Rivera, Natalie           13 El Paso Inva                    2:45.00   1 
 16 Angry, Tatiyana           13 Arizona Risi         2:31.05    2:45.49   4 
 17 Simien-Daniels, Joi       13 Bishop Gorma         2:51.75    2:45.53   2 
 18 Sosa, Evelyn              13 Lions Track          2:40.00    2:45.55   3 
 19 Jones, Malayah            12 Mercury San          2:44.13    2:46.76   3 
 20 Miranda, Paige            12 Las Vegas Bl         2:56.71    2:50.79   2 
 21 Lieberg, Isabella         13 Arcadia Drag         2:41.09    2:52.59   3 
 22 McLane, Taylor            13 Arizona Flam         2:56.74    2:53.09   2 
 23 Centeno, Leilani          12 Pacific Coas         2:49.00    2:53.56   3 
 24 Muhammad, Naaeira         14 Glendale Fla         2:53.37    2:53.58   2 
 25 Cormier, Jennifer         13 Vail Vipers          2:56.36    2:53.79   2 
 26 Burns, Kaliyah            13 Las Vegas He         2:57.16    2:54.01   2 
 27 Hileman, Hailey           13 Phoenix Bobc         2:44.43    2:54.53   3 
 28 Munoz, Cassandra          13 Elite Sports         2:48.68    2:55.39   3 
 29 Oliver, Aaliya            12 NX Level Tra         2:58.40    2:56.58   1 
 30 White, Aliya              12 Las Vegas He         3:02.87    2:57.02   2 
 31 Gray, Ahshai              14 3M Track Clu         2:58.41    2:57.65   1 
 32 Romero, Soledad           13 Distance Uni         3:03.00    2:58.40   2 
 33 Muhammad, Na'ilah         14 Glendale Fla         2:47.78    3:00.48   3 
 34 Fraley, Leanne            13 Phoenix Bobc         3:02.11    3:00.85   2 
 35 Steinhilber, Trinity      14 Distance Uni         3:09.92    3:01.88   1 
 36 Topete, Marissa           13 Distance Uni         3:09.02    3:11.16   1 
 37 Rodriguez, Natalia        12 Distance Uni         3:21.27    3:14.71   1 
 38 Nabaty, Natasha           14 Elite Stride         3:07.52    3:21.70   2 
 39 Coupe, Vivienne           13 PowerPlay Yo                    3:35.78   1 
 
1500 Meter Run 13-14 Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Browne, Mackenzie         12 Lions Track          4:54.00    4:52.44   2  10   
  2 Livingston, Arionn        14 Mercury San          5:07.53    4:58.51   2   8   
  3 Noriega, Sophia           12 Arizona Chee         5:16.86    5:03.85   2   6   
  4 Kazaroff, Lauren          13 Arizona Chee         5:29.73    5:07.77   2   4   
  5 Lizarraga, Leonela        14 Arizona Elit                    5:11.49   1   2   
  6 McCallister, Bethany      12 Arizona Trac         5:08.85    5:11.86   2   1   
  7 Perera, Britney           12 Arizona Spee         5:17.78    5:20.55   2 
  8 Trujillo, Vianaye         13 Do Right Edu         5:32.39    5:22.39   2 
  9 Silva, Reyna              13 Go the Dista         5:45.00    5:26.83   2 
 10 Young, Naomi              13 Distance Uni         5:40.44    5:27.08   2 
 11 Hannibal, Alonna          13 Vail Vipers                     5:32.28   1 
 12 Proffit, Abigail          13 Go the Dista         5:52.19    5:33.01   2 
 13 Sosa, Evelyn              13 Lions Track          5:20.00    5:33.44   2 
 14 Chavez, Lucero            13 Pacific Coas         5:25.00    5:47.74   2 
 15 Dillon, Katelyn           13 Go the Dista         6:09.18    5:48.23   1 
 16 McLane, Taylor            13 Arizona Flam         5:52.72    5:49.22   2 
 17 Nustad-Franzen, Savanna   12 Arizona Chee         6:04.72    5:52.06   1 
 18 Hileman, Hailey           13 Phoenix Bobc         6:04.12    5:56.16   1 
 19 Miranda, Paige            12 Las Vegas Bl         6:05.70    6:00.98   1 
 20 Burns, Kaliyah            13 Las Vegas He         6:09.36    6:10.14   1 
 
3000 Meter Run 13-14 Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Noriega, Sophia           12 Arizona Chee        11:19.39   10:58.69   10   
  2 McCallister, Bethany      12 Arizona Trac        11:01.77   11:22.11    8   
  3 Hannibal, Alonna          13 Vail Vipers                    11:45.16    6   
  4 Proffit, Abigail          13 Go the Dista        13:03.66   11:55.75    4   
  5 Silva, Reyna              13 Go the Dista        13:00.00   12:01.04    2   
  6 Young, Naomi              13 Distance Uni        12:00.77   12:08.84    1   
  7 Perera, Britney           12 Arizona Spee        11:53.17   12:22.70  
  8 Nustad-Franzen, Savanna   12 Arizona Chee        12:48.30   12:28.16  
  9 Chavez, Lucero            13 Pacific Coas                   13:00.11  
 10 Miranda, Paige            12 Las Vegas Bl        13:56.47   13:40.26  
 
100 Meter Hurdles (30" ) 13-14 Division Girls
========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H# Points
========================================================================================
  1 Williams, Alani           14 Las Vegas He           15.85      15.86   NWI  2  10   
  2 Ford, Milan               14 Pacific Coas           14.68      16.07   NWI  2   8   
  3 McMahon, Ena              13 Arizona Chee           19.52      16.15   NWI  2   6   
  4 Johnson, Jhaidah          14 48-Unattache           15.18      17.08   NWI  2   4   
  5 Moorer, Joy               14 Arizona Trac                      17.16   NWI  1   2   
  6 Craig, Saniyah            12 Do Right Edu           20.86      17.26   NWI  2   1   
  7 Ricks, Monique            14 3M Track Clu                      17.70   NWI  1 
  8 Berry, Drycaea            13 Arizona Chee           18.60      17.96   NWI  2 
  9 Huckaby, Tianna           13 Arizona Trac                      19.91   NWI  1 
 10 Munoz, Cassandra          13 Elite Sports                      21.06   NWI  1 
 11 Lieberg, Isabella         13 Arcadia Drag           19.77      21.25   NWI  2 
 12 Corbin, Jazmin            13 Do Right Edu           22.75      21.35   NWI  2 
 13 Coupe, Vivienne           13 PowerPlay Yo                      22.69   NWI  1 
 14 Martinez-Pompa, Aislin    12 Vail Vipers                       23.29   NWI  1 
 15 Thatcher, Violet          13 Vail Vipers                       23.38   NWI  1 
 
200 Meter Hurdles (30" ) 13-14 Division Girls
========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H# Points
========================================================================================
  1 Johnson, Jhaidah          14 48-Unattache           30.60      30.76   NWI  2  10   
  2 McMahon, Ena              13 Arizona Chee           31.70      30.79   NWI  2   8   
  3 Ford, Milan               14 Pacific Coas           29.21      30.83   NWI  2   6   
  4 Berry, Drycaea            13 Arizona Chee           33.58      31.39   NWI  2   4   
  5 Williams, Alani           14 Las Vegas He           31.40      32.27   NWI  2   2   
  6 Holt, Kaliyah             13 Arizona Chee           33.60      32.87   NWI  1   1   
  7 Hurd, Marissa             13 Phoenix Bobc                      34.09   NWI  1 
  8 Richardson, Na'Zyia       12 Arizona Chee           34.59      35.16   NWI  2 
  9 Corbin, Jazmin            13 Do Right Edu           38.24      36.39   NWI  1 
 -- Craig, Saniyah            12 Do Right Edu           34.03         DQ   NWI  1 
 -- Ricks, Monique            14 3M Track Clu                         DQ   NWI  1 
 
4x100 Meter Relay 13-14 Division Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Arizona Cheetahs Track Club  'A'                    49.49      49.00   10   
     1) Kragrud, Katelyn 14             2) Christian, Saniah 12           
     3) Stanford, Sa'maia 12            4) Sommerville, Tara 13           
  2 Pacific Coast Shock Waves  'A'                      50.83      49.96    8   
     1) Ford, Milan 14                  2) Washington, Jordan 13          
     3) Walker, Cameron 14              4) Reed, Kennadi 13               
  3 Arizona Cheetahs Track Club  'B'                    51.23      52.30    6   
     1) Boyd, Lundyn 12                 2) Berry, Drycaea 13              
     3) Richardson, Na'Zyia 12          4) Kragrud, Kylee 14              
  4 Do Right Educational Sports  'A'                    55.23      54.22    4   
     1) Corbin, Jazmin 13               2) Trujillo, Vianaye 13           
     3) Craig, Saniyah 12               4) Gary, Alayjanae 12             
  5 Invaders  'A'                                                  56.54    2   
     1) Virgil, D'Ahrion 14             2) Porter, Takira 13              
     3) Cervantes, Kenya 13             4) Palmer, Tiffany 14             
 
4x400 Meter Relay 13-14 Division Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Pacific Coast Shock Waves  'A'                    4:08.56    4:10.86   10   
     1) Washington, Jordan 13           2) Reed, Kennadi 13               
     3) Claiborne, Sienna 12            4) Jamerson, Mia 12               
  2 Arizona Cheetahs Track Club  'A'                  4:10.00    4:25.72    8   
     1) Boyd, Lundyn 12                 2) McMahon, Ena 13                
     3) Richardson, Na'Zyia 12          4) Sommerville, Tara 13           
  3 Arizona Cheetahs Track Club  'B'                  4:35.00    4:30.96    6   
     1) Kragrud, Katelyn 14             2) Kragrud, Kylee 14              
     3) Holt, Kaliyah 13                4) Kazaroff, Lauren 13            
  4 Do Right Educational Sports  'A'                  4:32.28    4:37.56    4   
     1) Wilson, Alexandria 14           2) Trujillo, Vianaye 13           
     3) Corbin, Jazmin 13               4) Gary, Alayjanae 12             
  5 NX Level Track  'A'                                          4:44.12    2   
     1) Begay-Morris, Sakiah 14         2) Aubry Fields, Nicole 14        
     3) Black, Kendall 13               4) Arganbright, Megan 14          
  6 Pacific Coast Shock Waves  'B'                    4:25.32    5:05.53    1   
     1) Chavez, Lucero 13               2) Centeno, Leilani 12            
     3) Sanchez, Jasselle 13            4) Daniels, Mylah 12              
  7 Distance University  'A'                                     5:06.85  
     1) Romero, Soledad 13              2) Steinhilber, Trinity 14        
     3) Topete, Marissa 13              4) Young, Naomi 13                
 
4x800 Meter Relay 13-14 Division Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Arizona Cheetahs Track Club  'A'                 10:10.00   10:53.28   10   
     1) Noriega, Sophia 12              2) Kazaroff, Lauren 13            
     3) Nustad-Franzen, Savanna 12      4) Burks, Avery 13                
  2 Pacific Coast Shock Waves  'A'                   10:35.12   11:09.64    8   
     1) Claiborne, Sienna 12            2) Jamerson, Mia 12               
     3) Sanchez, Jasselle 13            4) Chavez, Lucero 13              
  3 Arizona Track and Field Acad  'A'                10:55.00   11:31.50    6   
     1) Merickel, Sophia 13             2) L'Heureux, Avery 12            
     3) Yager, Lindsay 13               4) McCallister, Bethany 12        
  4 Distance University  'A'                                    12:04.39    4   
     1) Romero, Soledad 13              2) Steinhilber, Trinity 14        
     3) Topete, Marissa 13              4) Young, Naomi 13                
 
High Jump 13-14 Division Girls
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Platt, Paige              12 Flight Club            1.55m      1.50m    4-11.00  10   
  2 Hussey, Gloriah           13 48-Unattache           1.45m      1.45m    4-09.00   8   
  3 Smith-Coleman, Alijahnae  14 Team Hurrica                      1.30m    4-03.25   6   
  4 Powell, Keahuloni         13 Las Vegas He                      1.25m    4-01.25   3   
  4 Hurd, Marissa             13 Phoenix Bobc           1.20m      1.25m    4-01.25   3   
  6 Coupe, Vivienne           13 PowerPlay Yo                      1.20m    3-11.25   0.50
  6 Lieberg, Isabella         13 Arcadia Drag           1.30m      1.20m    3-11.25   0.50
  8 Carter, Destiny           12 Power Forwar           1.15m      1.15m    3-09.25 
  9 Nustad-Franzen, Savanna   12 Arizona Chee           1.15m      1.10m    3-07.25 
 
Pole Vault 13-14 Division Girls
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Homoly, Rachel            13 28-Unattache           2.95m      3.05m   10-00.00  10   
  2 Richards, Tatum           13 48-Unattache           2.90m      2.74m    8-11.75   8   
  3 Sooter, Emarie            14 Pole Pilots            2.59m      2.59m    8-06.00   6   
  4 Gabrisko, Brooklyne       13 Phoenix Bobc           2.34m      2.28m    7-05.75   4   
 
Long Jump 13-14 Division Girls
===============================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Moorer, Joy               14 Arizona Trac           4.41m      4.64m   NWI  15-02.75  10   
  2 Stanford, Sa'maia         12 Arizona Chee           4.13m      4.37m   NWI  14-04.00   8   
  3 Holt, Kaliyah             13 Arizona Chee           4.17m      4.21m   NWI  13-09.75   6   
  4 Hussey, Gloriah           13 48-Unattache           4.36m      4.05m   NWI  13-03.50   4   
  5 Onyepunuka, Sabatiney     13 Arizona Risi           4.23m      4.04m   NWI  13-03.25   2   
  6 Munoz, Cassandra          13 Elite Sports           4.03m      4.02m   NWI  13-02.25   1   
  7 Gerlach, Mihret           14 Arizona Flam           4.24m      3.99m   NWI  13-01.25 
  8 Gachuz, Sofia             13 Arizona Risi           4.02m      3.96m   NWI  13-00.00 
  9 Powell, Keahuloni         13 Las Vegas He           4.23m      3.94m   NWI  12-11.25 
 10 Gray, Brooklyn            12 48-Unattache           3.70m      3.71m   NWI  12-02.25 
 11 Oliver, Aaliya            12 NX Level Tra           3.95m      3.69m   NWI  12-01.25 
 12 Virgil, D'Ahrion          14 Invaders               3.38m      3.49m   NWI  11-05.50 
 13 Baerman, Macy             12 Phoenix Flye           3.63m      3.45m   NWI  11-04.00 
 14 Jones, Malayah            12 Mercury San            3.79m      3.44m   NWI  11-03.50 
 15 Cervantes, Kenya          13 Invaders                          3.38m   NWI  11-01.25 
 16 Sanchez, Jasselle         13 Pacific Coas           3.05m      3.37m   NWI  11-00.75 
 17 Price, Salonzia           14 Bishop Gorma           2.89m      2.90m   NWI   9-06.25 
 18 Muhammad, Na'ilah         14 Glendale Fla           3.35m      2.76m   NWI   9-00.75 
 -- Porter, Takira            13 Invaders               3.72m       FOUL                 
 
Triple Jump 13-14 Division Girls
===============================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Ford, Milan               14 Pacific Coas           9.98m      9.71m   NWI  31-10.25  10   
  2 Holt, Kaliyah             13 Arizona Chee           9.25m      9.24m   NWI  30-03.75   8   
  3 Hussey, Gloriah           13 48-Unattache           8.90m      8.86m   NWI  29-01.00   6   
 
Shot Put 6 lb. 13-14 Division Girls
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Cadle, Kamryn             13 Throwers Res          12.05m     11.66m   38-03.25  10   
  2 Edwards, Tristi           13 48-Unattache          10.00m      9.70m   31-10.00   8   
  3 Platt, Paige              12 Flight Club            8.49m      8.62m   28-03.50   6   
  4 Valencia, Katherine       14 Arizona Chee           8.14m      8.11m   26-07.25   4   
  5 Brager, Triana            13 Nevada Storm           6.68m      6.98m   22-11.00   2   
  6 Carter, Destiny           12 Power Forwar           6.54m      6.77m   22-02.50   1   
  7 Redivo, Olivia            13 Elite Stride                      6.75m   22-01.75 
  8 Morris, McKailyn          13 Power Forwar           7.05m      6.66m   21-10.25 
  9 Nabaty, Natasha           14 Elite Stride                      5.62m   18-05.25 
 10 Ortega, Vanessa           14 ArizonAthlet                      5.01m   16-05.25 
 
Discus Throw 1kg 13-14 Division Girls
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Cadle, Kamryn             13 Throwers Res          29.23m     28.36m      93-00  10   
  2 Edwards, Tristi           13 48-Unattache          25.00m     28.06m      92-01   8   
  3 Platt, Paige              12 Flight Club           21.29m     22.29m      73-01   6   
  4 Valencia, Katherine       14 Arizona Chee          19.25m     19.42m      63-08   4   
 
Javelin Throw 600g 13-14 Division Girls
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Platt, Paige              12 Flight Club           29.03m     28.89m      94-09  10   
  2 McCall, Khania            13 3M Track Clu          29.11m     27.68m      90-10   8   
  3 Cadle, Kamryn             13 Throwers Res          27.97m     25.49m      83-07   6   
  4 Gerlach, Mihret           14 Arizona Flam          21.25m     24.75m      81-02   4   
  5 Reed, Kiara               13 Arizona Flam          24.77m     24.52m      80-05   2   
  6 Walker, Cameron           14 Pacific Coas          20.20m     24.47m      80-03   1   
  7 Martinez-Pompa, Aislin    12 Vail Vipers           26.35m     22.20m      72-10 
  8 Lieberg, Isabella         13 Arcadia Drag                     18.68m      61-03 
  9 Valencia, Katherine       14 Arizona Chee          16.02m     18.60m      61-00 
 10 Steinhilber, Trinity      14 Distance Uni          17.26m     16.04m      52-07 
 11 Martinez, Shaya           12 Arizona Trac          14.70m     13.33m      43-09 
 12 White, Kiara              13 Vail Vipers           12.20m     10.72m      35-02 
 
3000 Meter Race Walk 13-14 Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lopez Tiznado, Raquel     13 ArizonAthlet        18:24.75   17:18.78   10   
  2 Centeno, Leilani          12 Pacific Coas        18:30.00   18:47.55    8   
  3 Gray, Ahshai              14 3M Track Clu                   21:07.26    6   
  4 Carter, Destiny           12 Power Forwar        26:41.73   26:21.05    4   
 
100 Meter Dash 15-16 Division Girls
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Johnson, Jocelyn          14 48-Unattache           12.00      12.74q  NWI  2 
  2 Watson, Mckenna           14 Phoenix Bobc           12.98      13.24q  NWI  1 
  3 Washington, Subreena      15 AZ Burn                13.62      13.49q  NWI  2 
  4 Parnell, Alanah           15 Pacific Coas           13.40      13.54q  NWI  1 
  5 Quinn, Ryen               14 GetBizzy Ath           13.25      13.61q  NWI  1 
  6 Lewis, Phoenix            14 Invaders               13.63      13.87q  NWI  2 
  7 Wilson, Makayla           15 Las Vegas He           13.91      13.96q  NWI  2 
  8 Pryor, Ahzaria            15 48-Unattache           13.80      14.05q  NWI  2 
  9 Cholowsky, Maliyha        14 AZ Burn                14.79      14.68q  NWI  2 
 10 Omotinugbon, Ifeoluwa     15 Arizona Chee           14.85      15.08   NWI  1 
 11 Sugiyama, Nanako          15 Arizona Risi           15.26      15.31   NWI  2 
 12 Joseph, Esther            16 48-Unattache           15.25      15.61   NWI  2 
 13 Jack, Kiana               14 Do Right Edu           15.92      16.38   NWI  1 
 14 Jackson, Lisa             15 Arizona Chee           17.00      17.53   NWI  1 
 
100 Meter Dash 15-16 Division Girls
=====================================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Johnson, Jocelyn          14 48-Unattache           12.74      12.66   NWI 
  2 Watson, Mckenna           14 Phoenix Bobc           13.24      12.95   NWI 
  3 Parnell, Alanah           15 Pacific Coas           13.54      13.08   NWI 
  4 Quinn, Ryen               14 GetBizzy Ath           13.61      13.26   NWI 
  5 Washington, Subreena      15 AZ Burn                13.49      13.49   NWI 
  6 Wilson, Makayla           15 Las Vegas He           13.96      13.95   NWI 
  7 Lewis, Phoenix            14 Invaders               13.87      15.20   NWI 
 
200 Meter Dash 15-16 Division Girls
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Johnson, Jocelyn          14 48-Unattache           26.00      25.91q  NWI  2 
  2 Watson, Mckenna           14 Phoenix Bobc           27.11      25.98q  NWI  1 
  3 Quinn, Ryen               14 GetBizzy Ath           27.37      27.20q  NWI  1 
  4 Gipson, Jazmine           15 Mercury San            27.86      27.72q  NWI  1 
  5 Washington, Subreena      15 AZ Burn                28.46      27.99q  NWI  2 
  6 Lewis, Phoenix            14 Invaders               28.41      28.01q  NWI  2 
  7 Parnell, Alanah           15 Pacific Coas           27.56      28.07q  NWI  3 
  8 Inelus, Marilyn           15 Arizona Elit           28.12      28.19q  NWI  3 
  9 Miller, Dorienne          14 Vegas Lightn           28.25      28.57q  NWI  3 
 10 Wilson, Makayla           15 Las Vegas He           29.78      29.19   NWI  2 
 11 Huckaby, Daejahnai        14 Arizona Trac           28.95      29.23   NWI  1 
 12 Okafor, Adanna            15 Phoenix Bobc                      29.89   NWI  2 
 13 Pryor, Ahzaria            15 48-Unattache           28.40      29.99   NWI  3 
 14 Omotinugbon, Ifeoluwa     15 Arizona Chee           32.98      30.52   NWI  2 
 15 Browhaw, Mysia            14 Vegas Stealt           32.19      30.82   NWI  1 
 16 Sugiyama, Nanako          15 Arizona Risi           31.78      31.64   NWI  3 
 17 Jack, Kiana               14 Do Right Edu           32.42      32.64   NWI  3 
 18 Clark, Shauna             15 Arcadia Drag           29.57      32.96   NWI  2 
 19 Jackson, Lisa             15 Arizona Chee           38.64      37.37   NWI  3 
 
200 Meter Dash 15-16 Division Girls
=====================================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Johnson, Jocelyn          14 48-Unattache           25.91      25.82   NWI 
  2 Watson, Mckenna           14 Phoenix Bobc           25.98      26.03   NWI 
  3 Quinn, Ryen               14 GetBizzy Ath           27.20      27.01   NWI 
  4 Parnell, Alanah           15 Pacific Coas           28.07      27.74   NWI 
  5 Inelus, Marilyn           15 Arizona Elit           28.19      27.75   NWI 
  6 Miller, Dorienne          14 Vegas Lightn           28.57      28.39   NWI 
  7 Lewis, Phoenix            14 Invaders               28.01      28.53   NWI 
  8 Washington, Subreena      15 AZ Burn                27.99      29.38   NWI 
 
400 Meter Dash 15-16 Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Quinn, Ryen               14 GetBizzy Ath         1:01.87    1:01.95   2 
  2 Gipson, Jazmine           15 Mercury San          1:06.93    1:02.50   2 
  3 Inelus, Marilyn           15 Arizona Elit         1:05.92    1:03.24   2 
  4 Hutchinson, Amreah        15 Arizona Flam         1:04.97    1:04.69   2 
  5 Miller, Dorienne          14 Vegas Lightn         1:06.27    1:06.48   2 
  6 Huckaby, Daejahnai        14 Arizona Trac         1:08.72    1:07.60   2 
  7 Yoder, Elena              14 NX Level Tra         1:11.50    1:12.46   2 
  8 Jack, Kiana               14 Do Right Edu         1:13.55    1:15.69   1 
  9 Lyon, Jillian             15 NX Level Tra         1:20.76    1:18.36   1 
 
800 Meter Run 15-16 Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hutchinson, Amreah        15 Arizona Flam         2:39.38    2:34.45  
  2 Herbert, Lucy             14 48-Unattache         2:38.50    2:35.03  
  3 Inelus, Marilyn           15 Arizona Elit         2:51.45    2:40.34  
  4 Yoder, Elena              14 NX Level Tra         2:42.16    2:46.52  
  5 Gipson, Jazmine           15 Mercury San          2:46.36    2:51.46  
  6 Browhaw, Mysia            14 Vegas Stealt         2:56.10    2:53.09  
  7 Perricone, Taylor         15 NX Level Tra         3:00.90    2:53.64  
  8 Ferguson, Isabella        14 Glendale Fla         2:44.12    2:57.01  
  9 Lyon, Jillian             15 NX Level Tra         3:10.12    3:03.44  
 
1500 Meter Run 15-16 Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Potts, Ava                14 Go the Dista         5:40.33    5:18.34  
  2 Herron-Jonap, Jadyn       14 48-Unattache         5:54.64    5:38.86  
  3 Yoder, Elena              14 NX Level Tra         5:54.45    5:48.66  
  4 McClelland, Charlotte     14 Go the Dista         5:45.00    5:50.89  
  5 Perricone, Taylor         15 NX Level Tra         5:45.00    6:04.39  
  6 Collins, Kate             16 Phoenix Bobc         6:19.01    6:28.07  
  7 Lyon, Jillian             15 NX Level Tra                    6:46.70  
 
3000 Meter Run 15-16 Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Potts, Ava                14 Go the Dista        12:31.41   11:42.76  
  2 Herron-Jonap, Jadyn       14 48-Unattache        12:46.34   12:40.86  
 
100 Meter Hurdles (33" ) 15-16 Division Girls
=====================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Wilson, Makayla           15 Las Vegas He           19.67      19.68   NWI 
  2 Martinez, Clare           15 Arcadia Drag           17.93      19.97   NWI 
  3 Cholowsky, Maliyha        14 AZ Burn                21.19      21.39   NWI 
 
400 Meter Hurdles (30") 15-16 Division Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Ferguson, Isabella        14 Glendale Fla                    1:19.97  
  2 Martinez, Clare           15 Arcadia Drag         1:09.17    1:31.59  
 
High Jump 15-16 Division Girls
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Martinez, Clare           15 Arcadia Drag           1.50m      1.40m    4-07.00 
  2 Omotinugbon, Ifeoluwa     15 Arizona Chee           1.00m      1.05m    3-05.25 
 
Pole Vault 15-16 Division Girls
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Olden, Mira               15 Phoenix Bobc           2.90m      3.18m   10-05.25 
  2 Miller, Logan             14 Phoenix Bobc           2.46m      2.59m    8-06.00 
 
Long Jump 15-16 Division Girls
===============================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Hutchinson, Amreah        15 Arizona Flam           4.68m      4.86m   NWI  15-11.50 
  2 Parnell, Alanah           15 Pacific Coas           4.07m      4.39m   NWI  14-05.00 
  3 Ferguson, Isabella        14 Glendale Fla           4.71m      4.36m   NWI  14-03.75 
  4 Martinez, Clare           15 Arcadia Drag           4.97m      4.34m   NWI  14-03.00 
  5 Wilson, Makayla           15 Las Vegas He           4.14m      4.06m   NWI  13-04.00 
  6 McCallum, Myka            16 Bishop Gorma                      4.03m   NWI  13-02.75 
  7 Clark, Shauna             15 Arcadia Drag                      3.79m   NWI  12-05.25 
  8 Sugiyama, Nanako          15 Arizona Risi           3.01m      3.13m   NWI  10-03.25 
 
Triple Jump 15-16 Division Girls
===============================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Hutchinson, Amreah        15 Arizona Flam           9.98m      9.58m   NWI  31-05.25 
 
Shot Put 4kg 15-16 Division Girls
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Cadle, Belle              16 Throwers Res           8.02m      8.65m   28-04.50 
  2 Ontiveros, Maricela       15 Elite Stride           8.08m      8.14m   26-08.50 
  3 Jackson, Lisa             15 Arizona Chee           7.13m      7.32m   24-00.25 
  4 Joseph, Esther            16 48-Unattache           7.30m      7.26m   23-10.00 
  5 Hermansen, Amber          15 48-Unattache           7.29m      7.12m   23-04.50 
  6 Clark, Shauna             15 Arcadia Drag                      5.99m   19-08.00 
  7 Sugiyama, Nanako          15 Arizona Risi           5.84m      5.64m   18-06.00 
 
Discus Throw 1kg 15-16 Division Girls
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Cadle, Belle              16 Throwers Res          27.32m     28.35m      93-00 
  2 Ontiveros, Maricela       15 Elite Stride          20.78m     22.96m      75-04 
  3 Joseph, Esther            16 48-Unattache          15.53m     15.10m      49-06 
  4 Vinson-Rice, Autumn       14 Las Vegas He          12.54m     13.42m      44-00 
 
Javelin Throw 600g 15-16 Division Girls
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Hermansen, Amber          15 48-Unattache          29.28m     27.62m      90-07 
  2 Jackson, Lisa             15 Arizona Chee           9.53m     14.69m      48-02 
  3 Clark, Shauna             15 Arcadia Drag                     12.88m      42-03 
 
3000 Meter Race Walk 15-16 Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Esquer Lopez, Jacqueline  15 ArizonAthlet        22:36.80   21:04.10  
  2 Hernandez-Hernandez, Val  14 ArizonAthlet                   23:19.82  
 
100 Meter Dash 17-18 Division Girls
=====================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Anders, Brianna           17 44-Unattache                      12.59   NWI 
  2 Bell, Aubree              16 44-Unattache                      12.62   NWI 
 
200 Meter Dash 17-18 Division Girls
==============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Anders, Brianna           17 44-Unattache                      25.48   NWI 
  2 Bell, Aubree              16 44-Unattache                      26.56   NWI 
  3 Van Gils, Marleen         17 Elite Stride           33.07      32.53   NWI 
 
400 Meter Dash 17-18 Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Anders, Brianna           17 44-Unattache                    1:01.66  
  2 Bell, Aubree              16 44-Unattache                    1:03.72  
  3 Van Gils, Marleen         17 Elite Stride         1:16.16    1:14.66  
 
1500 Meter Run 17-18 Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Trimble, Aubree           16 NX Level Tra                    6:17.50  
 
100 Meter Hurdles (33"  ) 17-18 Division Girls
=====================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Hoover, Makensie          17 Accelerate T           19.99      21.00   NWI 
 
400 Meter Hurdles (30") 17-18 Division Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Hoover, Makensie          17 Accelerate T                    1:23.53  
 
Long Jump 17-18 Division Girls
===============================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Van Gils, Marleen         17 Elite Stride           3.81m      3.52m   NWI  11-06.75 
 
Shot Put 4kg 17-18 Division Girls
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Van Gils, Marleen         17 Elite Stride           5.70m      5.82m   19-01.25 
 
3000 Meter Race Walk 17-18 Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Solorio, Sara             16 ArizonAthlet        17:14.32   18:29.33  
 
100 Meter Dash 8 & Under Division Boys
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Stevenson, Ari'eon         8 Arizona Chee           14.82      15.19q  NWI  8 
  2 Knox II, Kareem            7 Las Vegas He           14.71      15.34q  NWI  7 
  3 Richardson, Jaylen         7 Arizona Chee           15.34      15.60q  NWI 10 
  3 Amey, Theron               8 3M Track Clu           15.33      15.60q  NWI  7 
  5 Green II, Jerel            5 Do Right Edu           20.82      16.06q  NWI  8 
  6 Davis, Josiah              8 Arizona Trac           15.87      16.16q  NWI  1 
  7 Perkins, Karon             8 Arizona Flam           15.43      16.18q  NWI  6 
  8 Talbot, Jayden             8 Invaders               15.86      16.20q  NWI  1 
  9 Griffith, Marcus           8 48-Unattache           16.40      16.42q  NWI 10 
 10 Qadir, Sair                8 NX Level Tra           16.26      16.62   NWI 10 
 11 Washington, Landon         8 Arizona Chee           15.81      16.97   NWI  8 
 12 Jones, Ahmad               7 Huron Athlet           16.07      16.98   NWI  6 
 13 Craft, Matthew             8 Accelerate T           16.21      17.21   NWI  4 
 14 Cobb, DeMarius             7 Team Hurrica           16.48      17.26   NWI  6 
 15 Taylor, Jaylen             8 Phoenix Elit           16.35      17.27   NWI 10 
 16 White III, Anthony         7 Arizona Chee                      17.32   NWI  3 
 17 Thomas, Dandre             8 48-Unattache           16.43      17.37   NWI  2 
 18 Holt, Gregory              7 Team Hurrica                      17.50   NWI  1 
 19 Wilson, Baylei             7 3M Track Clu           18.54      17.54   NWI 10 
 20 Reed, Blake                7 Pacific Coas           16.30      17.66   NWI  9 
 21 Ward, Tristan              8 3M Track Clu                      17.68   NWI  3 
 22 Williams, Miles            7 Pacific Coas           18.01      17.99   NWI  3 
 23 Ball III, Michael          8 Las Vegas Bl                      18.08   NWI  1 
 23 Moorer, Mason              7 Arizona Trac           18.19      18.08   NWI  5 
 25 Drake-Carr, Kannon         6 Las Vegas Bl                      18.09   NWI  3 
 26 Dorcoo, Jalani             8 Arizona Risi           17.85      18.10   NWI  7 
 26 Lynch, DaMarcus            6 Arizona Chee           17.31      18.10   NWI  8 
 28 Maclin, Chayson            8 48-Unattache           17.00      18.17   NWI  4 
 28 Betterson, Malik           7 Vegas Stealt           17.75      18.17   NWI  1 
 30 Rossum, Britain            7 Las Vegas Bl                      18.19   NWI  3 
 31 Graham, Isaiah             6 Elite Stride           18.95      18.20   NWI  8 
 32 Pabon Jr, Benny            6 Vegas Veloci           18.25      18.24   NWI  9 
 33 Arana, Antonio             7 Phoenix Flye           19.51      18.25   NWI 10 
 33 Ali, Kayden                7 Arizona Trac           16.89      18.25   NWI  3 
 35 Ahern, Jake                8 Quicksilver                       18.33   NWI  7 
 36 Oliver, Malik              7 NX Level Tra           17.27      18.37   NWI  3 
 37 Dominguez, Anthony         7 Arizona Chee           18.26      18.72   NWI 10 
 38 Coles, Kaden               7 Vegas Stealt           18.12      18.77   NWI  4 
 39 Midkiff, Dylan             8 48-Unattache           17.62      18.83   NWI  2 
 40 Baker III, Charles         8 Arizona Flam           18.42      18.98   NWI  9 
 41 Armstrong, Jah             8 Nevada Storm           17.24      19.00   NWI  4 
 42 Warren, Ja'Miere           6 Team Hurrica           19.16      19.14   NWI  5 
 43 Murray, Braylon            7 Las Vegas Bl           18.72      19.21   NWI 10 
 44 Hudson, Noah               8 Inner City S           16.56      19.23   NWI  8 
 45 Jackson, Jermiah           7 Arizona Chee           17.85      19.60   NWI  2 
 46 Castaneda, Isaiah          7 Flight Club            18.88      19.67   NWI  5 
 47 Shaheed Ali, Aziz          8 NX Level Tra           18.46      19.80   NWI  5 
 48 Donald, Trey               7 Phoenix Bobc           17.90      19.82   NWI  2 
 49 Matsler, Casden            7 48-Unattache           17.90      19.89   NWI  4 
 50 Hardwick, De'Mari          7 Arizona Flam           18.24      19.97   NWI  1 
 51 Anderson Jr, Jason         6 Pacific Coas           19.42      20.00   NWI  7 
 52 Dyer, Kedric               6 AZ Burn                19.68      20.19   NWI  9 
 53 Jefferson, Preston         6 Las Vegas Bl           20.16      20.23   NWI  6 
 54 Blocker, Taryn             8 Las Vegas He           17.64      20.42   NWI  5 
 55 Word, Tavian               6 Arizona Chee           19.76      20.47   NWI  6 
 56 Gibson, Grant              7 Pacific Coas           19.90      20.52   NWI  6 
 57 Martin III, Eric           7 Arizona Risi           19.64      21.00   NWI  5 
 58 Mayes, Rashad              4 Arizona Chee           19.55      21.13   NWI  4 
 59 Smith, Syncere             6 Do Right Edu           19.43      21.18   NWI  8 
 60 Houston, Omari             7 Arizona Trac           19.27      21.20   NWI  5 
 61 Freeman, Mason             5 Elite Stride           20.46      21.39   NWI  2 
 62 Gaxiola, Tradjen           7 Jr. Jaquars            19.78      21.40   NWI  6 
 63 Morris, Rajah              7 Phoenix Flye           21.19      21.49   NWI  9 
 64 Flowers, Landon            8 Arizona Flam                      21.80   NWI  2 
 65 Lendsey, Canaan            5 Arizona Chee           20.27      21.85   NWI  9 
 66 Hampton III, Eric          6 Do Right Edu           20.74      21.87   NWI  2 
 67 Brooks, Devin              5 Vegas Stealt           18.90      22.29   NWI  9 
 68 Collins-Whittler, Jayden   7 Las Vegas Bl           18.63      22.33   NWI  8 
 69 Conway, Kairo              5 Do Right Edu           22.14      22.75   NWI  1 
 70 Byrdsong Jr, DeAndrae      5 New Era Elit                      22.98   NWI  2 
 71 Whiten, Josiah             6 Do Right Edu           20.78      23.51   NWI  6 
 72 Sumpter-Jones, Daequan     6 Do Right Edu           20.74      23.60   NWI  9 
 73 Nochez, Julian             6 AZ Titans, L           22.34      23.62   NWI  5 
 74 Jefferson, Micah           5 Las Vegas Bl           22.85      24.25   NWI  7 
 75 Soto, Sebastian            6 El Paso Inva                      24.31   NWI  2 
 76 Williams, Kaiden           5 Arizona Chee           22.28      25.02   NWI  6 
 77 Corbin Jr, Milton          5 Do Right Edu           21.25      25.24   NWI  4 
 78 Abdul-Rahman, Cy           5 AZ Burn                24.44      25.68   NWI  4 
 79 Byrdsong, Solomon          8 New Era Elit                      28.95   NWI  3 
 
100 Meter Dash 8 & Under Division Boys
=====================================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Stevenson, Ari'eon         8 Arizona Chee           15.19      14.96   NWI  10   
  2 Knox II, Kareem            7 Las Vegas He           15.34      14.99   NWI   8   
  3 Amey, Theron               8 3M Track Clu           15.60      15.22   NWI   6   
  4 Perkins, Karon             8 Arizona Flam           16.18      15.35   NWI   4   
  5 Richardson, Jaylen         7 Arizona Chee           15.60      15.53   NWI   2   
  6 Talbot, Jayden             8 Invaders               16.20      16.30   NWI   1   
  7 Griffith, Marcus           8 48-Unattache           16.42      16.51   NWI 
  8 Green II, Jerel            5 Do Right Edu           16.06      22.15   NWI 
 
200 Meter Dash 8 & Under Division Boys
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Sharpe, Eldaah             8 Arizona Chee           30.95      31.08q  NWI  8 
  2 Amey, Theron               8 3M Track Clu           31.00      31.57q  NWI  3 
  3 Knox II, Kareem            7 Las Vegas He           31.87      31.70q  NWI  4 
  4 Freeman, Bryson            8 Elite Stride           32.11      31.83q  NWI  2 
  5 Colter, Alykzander         7 Arizona Chee           32.54      31.91q  NWI  2 
  6 Hunter Jr, Demetrius       8 Las Vegas Bl           30.90      31.95q  NWI  1 
  7 Davis, Josiah              8 Arizona Trac           32.56      32.24q  NWI  4 
  8 Stevenson, Ari'eon         8 Arizona Chee           30.10      32.61q  NWI  5 
  9 DeVorce, Kashtin           7 Arizona Chee           32.74      33.29q  NWI  8 
 10 Talbot, Jayden             8 Invaders               34.34      33.71   NWI  6 
 11 Young III, Tony            7 Team Hurrica                      33.72   NWI  3 
 12 Kirk, Logan                8 New Era Elit           33.00      33.76   NWI  5 
 13 McKoy, Dontae              8 Arizona Flam           35.87      34.08   NWI  7 
 14 Griffith, Marcus           8 48-Unattache           35.00      34.21   NWI  5 
 15 Ball III, Michael          8 Las Vegas Bl           36.21      34.28   NWI  7 
 16 White III, Anthony         7 Arizona Chee                      34.84   NWI  2 
 17 Pettus, Ethan              7 Pacific Coas           36.68      35.06   NWI  3 
 18 Hudson, Noah               8 Inner City S           31.25      35.20   NWI  6 
 19 Thomas, Dandre             8 48-Unattache           35.12      35.29   NWI  3 
 20 Taylor, Jaylen             8 Phoenix Elit           35.01      35.46   NWI  2 
 21 Whitten, Aaron             8 Do Right Edu           35.73      35.51   NWI  1 
 22 Qadir, Sair                8 NX Level Tra           34.79      35.64   NWI  5 
 23 Ali, Kayden                7 Arizona Trac           37.83      35.86   NWI  7 
 24 Armstrong, Jah             8 Nevada Storm           37.85      36.56   NWI  2 
 25 Drake-Carr, Kannon         6 Las Vegas Bl           36.77      36.65   NWI  5 
 26 Pabon Jr, Benny            6 Vegas Veloci           37.29      37.13   NWI  8 
 27 Page, Kevin                7 GetBizzy Ath           37.01      37.38   NWI  8 
 28 Rossum, Britain            7 Las Vegas Bl           37.98      37.42   NWI  4 
 29 Midkiff, Dylan             8 48-Unattache           38.65      37.63   NWI  7 
 30 Williams, Miles            7 Pacific Coas           41.03      37.69   NWI  6 
 31 Hardwick, De'Mari          7 Arizona Flam           38.74      37.78   NWI  8 
 32 Shaheed Ali, Aziz          8 NX Level Tra           38.19      37.96   NWI  4 
 33 Dorcoo, Jalani             8 Arizona Risi           39.84      38.12   NWI  5 
 34 Collins-Whittler, Jayden   7 Las Vegas Bl           39.30      38.68   NWI  6 
 35 Donald, Trey               7 Phoenix Bobc           40.63      39.19   NWI  2 
 36 Velazquez, Abram           6 Do Right Edu           40.31      39.66   NWI  6 
 37 Word, Tavian               6 Arizona Chee           41.70      39.96   NWI  3 
 38 Matthews, Dennis           5 Do Right Edu           40.39      40.00   NWI  7 
 39 Martin III, Eric           7 Arizona Risi           41.74      40.01   NWI  3 
 40 Morales, Alex              7 Vegas Stealt           36.10      40.24   NWI  8 
 41 Williams, Ayden            7 Arizona Chee           38.46      40.65   NWI  1 
 42 Murray, Braylon            7 Las Vegas Bl           40.13      40.81   NWI  5 
 43 Smith, Syncere             6 Do Right Edu           43.69      41.25   NWI  4 
 44 Gaxiola, Tradjen           7 Jr. Jaquars            43.80      41.45   NWI  4 
 45 Whiten, Josiah             6 Do Right Edu           44.39      42.23   NWI  3 
 46 Oliver, Malik              7 NX Level Tra           34.99      42.33   NWI  6 
 47 Stewart, Naeem             5 Arizona Risi           43.57      42.35   NWI  3 
 48 Dyer, Kedric               6 AZ Burn                43.11      42.75   NWI  6 
 49 Mayes, Rashad              4 Arizona Chee           41.66      43.12   NWI  5 
 50 Gaxiola, Tyree             5 Jr. Jaquars            44.94      43.36   NWI  3 
 51 Lendsey, Canaan            5 Arizona Chee           46.90      44.20   NWI  8 
 52 Mcneil, Lon'yair           6 Pacific Coas           49.36      44.78   NWI  4 
 53 Barnett, Kaden             7 Do Right Edu           42.86      44.82   NWI  7 
 54 May, Kamari                7 Arizona Trac           36.40      45.01   NWI  4 
 55 Jefferson, Preston         6 Las Vegas Bl           45.56      45.52   NWI  6 
 56 Corbin Jr, Milton          5 Do Right Edu           47.45      45.77   NWI  2 
 57 Green II, Jerel            5 Do Right Edu           46.88      46.02   NWI  5 
 58 Brooks, Devin              5 Vegas Stealt           36.90      46.99   NWI  8 
 59 Byrdsong Jr, DeAndrae      5 New Era Elit           48.00      47.02   NWI  8 
 60 Nochez, Julian             6 AZ Titans, L           52.62      49.36   NWI  7 
 61 Williams, Kaiden           5 Arizona Chee           53.90      51.31   NWI  6 
 62 Soto, Sebastian            6 El Paso Inva                      51.58   NWI  4 
 62 Jefferson, Micah           5 Las Vegas Bl           52.72      51.58   NWI  7 
 64 Byrdsong, Solomon          8 New Era Elit           48.00    1:00.99   NWI  7 
 
200 Meter Dash 8 & Under Division Boys
=====================================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Stevenson, Ari'eon         8 Arizona Chee           32.61      30.62   NWI  10   
  2 Amey, Theron               8 3M Track Clu           31.57      30.65   NWI   8   
  3 Sharpe, Eldaah             8 Arizona Chee           31.08      30.71   NWI   6   
  4 Knox II, Kareem            7 Las Vegas He           31.70      30.74   NWI   4   
  5 Hunter Jr, Demetrius       8 Las Vegas Bl           31.95      31.51   NWI   2   
  6 Freeman, Bryson            8 Elite Stride           31.83      31.52   NWI   1   
  7 Colter, Alykzander         7 Arizona Chee           31.91      32.00   NWI 
  8 Davis, Josiah              8 Arizona Trac           32.24      32.06   NWI 
  9 DeVorce, Kashtin           7 Arizona Chee           33.29      32.07   NWI 
 
400 Meter Dash 8 & Under Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Hunter Jr, Demetrius       8 Las Vegas Bl         1:10.00    1:09.66   5  10   
  2 Knox II, Kareem            7 Las Vegas He         1:13.17    1:11.07   5   8   
  3 Amey, Theron               8 3M Track Clu         1:11.00    1:11.71   5   6   
  4 Solomon, Tristan           7 Arizona Chee         1:12.81    1:12.89   5   4   
  5 Freeman, Bryson            8 Elite Stride         1:18.64    1:16.21   5   2   
  6 Jones Jr, Jermarr          8 Do Right Edu         1:19.32    1:16.49   5   1   
  7 Craft, Matthew             8 Accelerate T         1:15.95    1:17.21   5 
  8 Page, Kevin                7 GetBizzy Ath         1:20.23    1:17.48   4 
  9 Kirk, Logan                8 New Era Elit         1:20.00    1:17.83   4 
 10 Davis, Josiah              8 Arizona Trac         1:12.85    1:19.68   5 
 11 Batt, Reginald             8 AZ Burn              1:20.58    1:19.74   4 
 12 Ball III, Michael          8 Las Vegas Bl                    1:22.28   1 
 13 Qadir, Sair                8 NX Level Tra         1:23.43    1:22.61   4 
 14 Drake-Carr, Kannon         6 Las Vegas Bl         1:27.17    1:24.06   3 
 15 Murray, Braylon            7 Las Vegas Bl         1:27.62    1:24.39   3 
 16 Armstrong, Jah             8 Nevada Storm         1:26.53    1:27.12   4 
 17 Rossum, Britain            7 Las Vegas Bl         1:26.16    1:27.67   4 
 18 Edmond, Jayvion            8 Vegas Veloci         1:36.78    1:28.09   3 
 19 Martin III, Eric           7 Arizona Risi         1:35.24    1:28.12   3 
 20 Dorcoo, Jalani             8 Arizona Risi         1:37.86    1:28.79   2 
 21 Hutchinson, Tre            7 Arizona Flam         1:26.93    1:28.93   4 
 22 Hall, Beckem               8 Distance Uni         1:29.78    1:29.86   3 
 23 Nochez, Gabriel            8 AZ Titans, L         1:38.45    1:30.61   2 
 24 Williams, Ayden            7 Arizona Chee         1:29.99    1:32.08   3 
 25 Collins-Whittler, Jayden   7 Las Vegas Bl         1:39.02    1:32.25   2 
 26 Hartwig, Micah             7 48-Unattache         1:31.00    1:33.32   3 
 27 Pabon Jr, Benny            6 Vegas Veloci         1:23.83    1:34.54   4 
 28 Rodriguez, Mateo           7 Distance Uni         1:35.35    1:35.34   3 
 29 Andersen, Zayden           7 Las Vegas He         1:38.64    1:37.58   2 
 30 Gaxiola, Tyree             5 Jr. Jaquars          1:36.23    1:38.98   2 
 31 Jefferson, Preston         6 Las Vegas Bl         1:56.59    1:40.56   1 
 32 Stewart, Naeem             5 Arizona Risi         1:47.44    1:41.94   2 
 33 Hall, MacArthur            7 Distance Uni         1:52.73    1:44.13   1 
 34 Grunden, Blake             6 Arizona Trac         1:49.60    1:45.43   2 
 35 Byrdsong Jr, DeAndrae      5 New Era Elit         1:46.00    1:46.09   2 
 36 Jefferson, Micah           5 Las Vegas Bl         1:56.31    1:58.15   1 
 37 Byrdsong, Solomon          8 New Era Elit         1:55.00    2:28.13   1 
 
800 Meter Run 8 & Under Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Hunter Jr, Demetrius       8 Las Vegas Bl         2:56.00    2:44.47   2  10   
  2 Solomon, Tristan           7 Arizona Chee         2:46.47    2:47.62   2   8   
  3 Freeman, Bryson            8 Elite Stride         3:06.07    2:54.83   2   6   
  4 Rice, Elijah               7 Pacific Coas         3:12.43    2:59.53   2   4   
  5 Kirk, Logan                8 New Era Elit         3:00.00    3:04.64   2   2   
  6 Batt, Reginald             8 AZ Burn              3:03.39    3:04.69   2   1   
  7 Cooper, King               7 Pacific Coas         3:20.25    3:07.22   1 
  8 Page, Kevin                7 GetBizzy Ath         3:01.99    3:09.09   2 
  9 Shelton, Jordan            8 Team Hurrica         3:28.10    3:12.29   1 
 10 Hall, Beckem               8 Distance Uni         3:14.00    3:15.69   1 
 11 Gruman, Eli                7 Do Right Edu         3:06.20    3:16.48   2 
 12 Edmond, Jayvion            8 Vegas Veloci         3:24.40    3:21.31   1 
 13 Hartwig, Micah             7 48-Unattache         3:15.00    3:24.17   1 
 14 McGee, Darius              8 Vegas Stealt         3:09.34    3:26.47   2 
 15 Nochez, Gabriel            8 AZ Titans, L         3:20.92    3:34.74   1 
 16 Rodriguez, Mateo           7 Distance Uni         3:20.10    3:39.85   1 
 17 Hall, MacArthur            7 Distance Uni         3:32.34    4:23.76   1 
 
1500 Meter Run 8 & Under Division Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Solomon, Tristan           7 Arizona Chee         5:53.67    5:49.60   10   
  2 Rice, Elijah               7 Pacific Coas         6:08.25    6:00.15    8   
  3 Walker Jr, Jason           8 3M Track Clu         5:48.30    6:17.67    6   
  4 Gruman, Eli                7 Do Right Edu         6:21.40    6:20.79    4   
  5 Hall, Beckem               8 Distance Uni         6:46.84    6:27.87    2   
  6 Edmond, Jayvion            8 Vegas Veloci         6:47.16    6:33.63    1   
  7 Rodriguez, Mateo           7 Distance Uni         7:14.75    6:51.03  
  8 Andersen, Zayden           7 Las Vegas He         7:07.24    6:59.00  
  9 Uraine, Nikolai            7 Power Forwar         7:10.43    7:13.29  
 10 Hall, MacArthur            7 Distance Uni         7:25.13    7:28.90  
 
4x100 Meter Relay 8 & Under Division Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Arizona Cheetahs Track Club  'A'                  1:01.00    1:01.40   10   
     1) Stevenson, Ari'eon 8            2) Colter, Alykzander 7           
     3) Richardson, Jaylen 7            4) Sharpe, Eldaah 8               
  2 Arizona Cheetahs Track Club  'B'                  1:04.00    1:05.17    8   
     1) Oakry, Kamari 8                 2) Warren Jr, Demetrius 7         
     3) Washington, Landon 8            4) DeVorce, Kashtin 7             
  3 Pacific Coast Shock Waves  'A'                    1:04.26    1:06.14    6   
     1) Pettus, Ethan 7                 2) Reed, Blake 7                  
     3) Cooper, King 7                  4) Williams, Jeremiah 8           
  4 Team Hurricane Track  'A'                                    1:10.07    4   
     1) Cobb, DeMarius 7                2) Holt, Gregory 7                
     3) Young III, Tony 7               4) Shelton, Jordan 8              
  5 Arizona Flames Track Club  'A'                    1:08.56    1:11.08    2   
     1) Hardwick, De'Mari 7             2) McKoy, Dontae 8                
     3) Hutchinson, Tre 7               4) Perkins, Karon 8               
  6 Pacific Coast Shock Waves  'B'                    1:15.65    1:17.24    1   
     1) Williams, Miles 7               2) Anderson Jr, Jason 6           
     3) Winston III, Bobby 8            4) Gibson, Grant 7                
  7 Do Right Educational Sports  'B'                  1:24.23    1:19.90  
     1) Barnett, Kaden 7                2) Robinson, Tru 5                
     3) Smith, Syncere 6                4) Conway, Kairo 5                
  8 Do Right Educational Sports  'C'                  1:27.18    1:23.95  
     1) Green II, Jerel 5               2) Hampton III, Eric 6            
     3) Corbin Jr, Milton 5             4) Whiten, Josiah 6               
 -- Do Right Educational Sports  'A'                  1:13.51         DQ  
     1) Velazquez, Abram 6              2) Whitten, Aaron 8               
     3) Matthews, Dennis 5              4) Jones Jr, Jermarr 8            
 
4x400 Meter Relay 8 & Under Division Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Arizona Cheetahs Track Club  'A'                  5:40.00    5:22.80   10   
     1) DeVorce, Kashtin 7              2) Colter, Alykzander 7           
     3) Warren Jr, Demetrius 7          4) Washington, Landon 8           
  2 Pacific Coast Shock Waves  'A'                    5:40.69    5:43.29    8   
     1) Williams, Jeremiah 8            2) Rice, Elijah 7                 
     3) Pettus, Ethan 7                 4) Cooper, King 7                 
  3 Team Hurricane Track  'A'                                    5:51.96    6   
     1) Young III, Tony 7               2) Cobb, DeMarius 7               
     3) Shelton, Jordan 8               4) David, King 8                  
  4 Do Right Educational Sports  'A'                  5:43.28    5:52.57    4   
     1) Whitten, Aaron 8                2) Jones Jr, Jermarr 8            
     3) Velazquez, Abram 6              4) Gruman, Eli 7                  
  5 Vegas Stealth Youth Track  'A'                    6:10.00    6:06.32    2   
     1) Betterson, Malik 7              2) Coles, Kaden 7                 
     3) McGee, Darius 8                 4) Morales, Alex 7                
  6 Arizona Cheetahs Track Club  'B'                             6:13.72    1   
     1) Oakry, Kamari 8                 2) Dominguez, Anthony 7           
     3) Williams, Ayden 7               4) White III, Anthony 7           
  7 Pacific Coast Shock Waves  'B'                    5:58.12    6:47.29  
     1) Reed, Blake 7                   2) Anderson Jr, Jason 6           
     3) Winston III, Bobby 8            4) Mcneil, Lon'yair 6             
  8 Do Right Educational Sports  'B'                  6:14.36    7:00.41  
     1) Barnett, Kaden 7                2) Matthews, Dennis 5             
     3) Hampton III, Eric 6             4) Robinson, Tru 5                
 
Long Jump 8 & Under Division Boys
===============================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Montano, Paix              8 Elite Stride           3.67m      3.57m   NWI  11-08.50  10   
  2 Walker Jr, Jason           8 3M Track Clu           2.84m      3.16m   NWI  10-04.50   8   
  3 Jones, Ahmad               7 Huron Athlet           3.14m      3.13m   NWI  10-03.25   6   
  4 Oakry, Kamari              8 Arizona Chee           3.27m      3.10m   NWI  10-02.00   4   
  5 Warren Jr, Demetrius       7 Arizona Chee           3.25m      3.06m   NWI  10-00.50   2   
  6 Perea, Marcus              8 48-Unattache           3.00m      3.03m   NWI   9-11.25   1   
  7 Midkiff, Dylan             8 48-Unattache           2.57m      2.90m   NWI   9-06.25 
  8 Dominguez, Anthony         7 Arizona Chee           2.69m      2.89m   NWI   9-05.75 
  9 Thomas, Dandre             8 48-Unattache           2.45m      2.83m   NWI   9-03.50 
 10 Hutchinson, Tre            7 Arizona Flam           2.61m      2.81m   NWI   9-02.75 
 11 Griffith, Marcus           8 48-Unattache           3.19m      2.78m   NWI   9-01.50 
 12 Matsler, Casden            7 48-Unattache           2.70m      2.76m   NWI   9-00.75 
 13 Perkins, Karon             8 Arizona Flam           3.08m      2.65m   NWI   8-08.50 
 14 Hudson, Noah               8 Inner City S           3.23m      2.58m   NWI   8-05.75 
 15 Mayes, Rashad              4 Arizona Chee           1.93m      2.31m   NWI   7-07.00 
 16 Castaneda, Isaiah          7 Flight Club            1.81m      2.21m   NWI   7-03.00 
 17 Henderson, Ayden           7 Team Hurrica           2.21m      2.20m   NWI   7-02.75 
 18 Gaxiola, Tyree             5 Jr. Jaquars                       2.18m   NWI   7-02.00 
 19 Baker III, Charles         8 Arizona Flam           1.99m      2.17m   NWI   7-01.50 
 20 Uraine, Nikolai            7 Power Forwar           2.29m      2.11m   NWI   6-11.25 
 21 Conway, Kairo              5 Do Right Edu           1.64m      2.03m   NWI   6-08.00 
 22 Nochez, Gabriel            8 AZ Titans, L           2.43m      2.00m   NWI   6-06.75 
 23 Lucas, J'Vaughn            8 Flight Club            2.48m      1.90m   NWI   6-03.00 
 24 Sumpter-Jones, Daequan     6 Do Right Edu                      1.74m   NWI   5-08.50 
 24 Warren, Ja'Miere           6 Team Hurrica           1.59m      1.74m   NWI   5-08.50 
 26 Blocker, Taryn             8 Las Vegas He           2.74m      1.72m   NWI   5-07.75 
 27 Lynch, DaMarcus            6 Arizona Chee           2.44m      1.71m   NWI   5-07.50 
 28 Williams, Kaiden           5 Arizona Chee           1.96m      1.53m   NWI   5-00.25 
 29 Lendsey, Canaan            5 Arizona Chee           1.86m      1.00m   NWI   3-03.50 
 -- Ward, Tristan              8 3M Track Clu                       FOUL                 
 -- Richardson, Jaylen         7 Arizona Chee           3.25m       FOUL                 
 -- Wilson, Baylei             7 3M Track Clu           2.79m       FOUL                 
 
Shot Put 8 & Under Division Boys
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Matsler, Casden            7 48-Unattache           5.90m      5.81m   19-00.75  10   
  2 Perea, Marcus              8 48-Unattache           5.10m      5.76m   18-10.75   8   
  3 Maclin, Chayson            8 48-Unattache           5.00m      5.73m   18-09.75   6   
  4 Winston III, Bobby         8 Pacific Coas           5.50m      5.72m   18-09.25   4   
  5 Talbot, Jayden             8 Invaders               5.12m      5.32m   17-05.50   2   
  6 Montano, Paix              8 Elite Stride           5.28m      5.04m   16-06.50   1   
  7 Gibson, Grant              7 Pacific Coas           4.68m      4.80m   15-09.00 
  8 Lucas, J'Vaughn            8 Flight Club            5.15m      4.55m   14-11.25 
  9 Jackson, Jermiah           7 Arizona Chee           5.21m      4.53m   14-10.50 
 10 Graham, Isaiah             6 Elite Stride           3.15m      3.13m   10-03.25 
 11 Uraine, Nikolai            7 Power Forwar           3.07m      2.76m    9-00.75 
 12 Freeman, Mason             5 Elite Stride           2.67m      2.33m    7-07.75 
 
Javelin Throw 300g Mini 8 & Under Division Boys
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Montano, Paix              8 Elite Stride          16.18m     21.23m      69-08  10   
  2 Jones, Ahmad               7 Huron Athlet          14.78m     18.89m      62-00   8   
  3 Williams, Jeremiah         8 Pacific Coas          16.72m     18.79m      61-08   6   
  4 Blocker, Taryn             8 Las Vegas He          17.44m     18.02m      59-01   4   
  5 Ahern, Jake                8 Quicksilver                      16.89m      55-05   2   
  6 McKoy, Dontae              8 Arizona Flam                     16.87m      55-04   1   
  7 Maclin, Chayson            8 48-Unattache          14.00m     14.66m      48-01 
  8 Perea, Marcus              8 48-Unattache          13.80m     14.14m      46-05 
  9 Jackson, Jermiah           7 Arizona Chee          13.04m     12.33m      40-05 
 10 Lucas, J'Vaughn            8 Flight Club           12.86m     11.16m      36-07 
 11 Graham, Isaiah             6 Elite Stride           9.76m     11.15m      36-07 
 12 Robinson, Tru              5 Do Right Edu           8.49m      9.08m      29-09 
 13 Henderson, Ayden           7 Team Hurrica                      8.56m      28-01 
 14 Arana, Antonio             7 Phoenix Flye           3.45m      8.05m      26-05 
 15 Lynch, DaMarcus            6 Arizona Chee           7.68m      7.85m      25-09 
 16 Nochez, Julian             6 AZ Titans, L           5.87m      7.51m      24-08 
 17 Freeman, Mason             5 Elite Stride           5.08m      6.54m      21-05 
 18 Abdul-Rahman, Cy           5 AZ Burn                1.69m      3.88m      12-09 
 -- Castaneda, Isaiah          7 Flight Club            6.09m       FOUL            
 
100 Meter Dash 9-10 Division Boys
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Wade, Jaden                9 New Era Elit           14.00      14.14q  NWI  7 
  2 Grimes, Geremiah           9 Accelerate T           14.51      14.38q  NWI  2 
  3 Wilson, Dominic            9 Quicksilver            13.99      14.41q  NWI  6 
  4 Gory, Derrick             10 AZ Titans, L           14.29      14.49q  NWI  6 
  5 Whiten, Alijah             9 Arizona Trac           14.20      14.54q  NWI  2 
  6 Reed, Jalen               10 Arizona Flam           15.08      14.65q  NWI  2 
  7 Glover, Isaiah             9 3M Track Clu           15.18      14.72q  NWI  5 
  8 Robinson, Dylan           10 Vail Vipers            14.37      14.74q  NWI  5 
  9 McKoy Jr, Donjerome        9 Arizona Flam           15.19      14.76q  NWI  3 
 10 Davis, Laqwain            10 Power Forwar           14.84      14.77   NWI  4 
 11 Kennard III, Tre          10 Quicksilver            14.77      14.84   NWI  8 
 11 Diggs, Adan                9 Quicksilver            14.44      14.84   NWI  4 
 13 Shambry, Jamear            9 Inner City S           14.75      14.97   NWI  9 
 14 Patterson, Taylan          9 Quicksilver            14.66      15.00   NWI  2 
 15 Johnson, Jamarcus         10 Vegas Veloci           14.53      15.03   NWI  7 
 16 Spivey, Kingston          10 Quicksilver            16.06      15.20   NWI  3 
 17 Gaxiola, Tayson            8 Jr. Jaquars            15.07      15.32   NWI  5 
 18 Jones, Darion             10 Do Right Edu           14.83      15.33   NWI  8 
 19 Sherman, SuRhan           10 Team Hurrica           15.06      15.43   NWI  6 
 20 Ahern, Jackson             9 Quicksilver            14.86      15.45   NWI  7 
 21 Murray Jr, Fredric         9 Do Right Edu           14.89      15.46   NWI  7 
 22 McCullah, Justin           9 Team Hurrica           14.82      15.48   NWI  4 
 23 Howard, Braylon           10 Las Vegas Bl           14.96      15.54   NWI  2 
 24 Gourdine, Alexander        9 33-Unattache        15:08.00      15.56   NWI  3 
 25 Greene, Collin             9 48-Unattache                      15.60   NWI  2 
 26 Bell, LaMarcus            10 Inner City S           15.35      15.61   NWI  6 
 27 Hinton, Christian          9 AZ Titans, L                      15.67   NWI  1 
 28 Battle, Karter             9 Arizona Flam           15.26      15.68   NWI  3 
 29 McKinney, James            8 Arizona Chee           16.10      15.84   NWI  3 
 30 Dabney, Aundre            10 Team Hurrica                      15.86   NWI  9 
 31 Douglass, Anderson         9 World Class            15.08      15.92   NWI  4 
 32 Bradford Jr, Phillip      10 Inner City S           16.03      15.93   NWI  1 
 33 Hackett, Julian            9 Arizona Flam           16.13      16.02   NWI  7 
 34 McSwain, Tyree             9 Huron Athlet           15.56      16.08   NWI  9 
 35 Rushing, Espen             8 48-Unattache           16.39      16.21   NWI  1 
 36 Crowder, Isaiah            9 Phoenix Flye           16.98      16.29   NWI  6 
 37 Martin, Cameron            9 Vegas Lightn           15.66      16.30   NWI  8 
 38 Peterson, Malachi          9 NX Level Tra           16.59      16.32   NWI  6 
 39 Pinkney, Ethan             9 Vail Vipers            16.28      16.35   NWI  6 
 40 Lira, Diego                8 El Paso Inva                      16.38   NWI  6 
 41 Tibbott, Cody             10 Quicksilver            15.45      16.41   NWI  4 
 42 Stroughter, Brulin         8 Arizona Risi           15.72      16.47   NWI  2 
 43 Alford, Amir               9 Team Hurrica           16.93      16.48   NWI  2 
 44 Bowman, Jackson            9 Phoenix Bobc           15.99      16.50   NWI  7 
 45 Carr, Anthony              8 Do Right Edu           15.90      16.58   NWI  8 
 46 Cope-Petett, Hank         10 Accelerate T           16.73      16.60   NWI  1 
 46 Bacon, Devin               9 Mercury San                       16.60   NWI  3 
 48 Blunt, Simmeon             9 Pacific Coas                      16.61   NWI  5 
 49 Gleason, Alfred            8 Arizona Chee           16.68      16.62   NWI  9 
 50 Lamothe Jr, Dennis         8 48-Unattache           16.25      16.67   NWI  9 
 51 Millage, Nicholas          9 Power Forwar           15.89      16.71   NWI  5 
 52 Woodward Jr, Edward        8 Arizona Chee           16.31      16.86   NWI  4 
 52 Santiago, Marques          9 AZ Burn                16.02      16.86   NWI  1 
 54 Williams, Christian        9 Las Vegas He           15.92      16.89   NWI  3 
 55 Dotton, Travis             8 Team Hurrica           16.46      16.97   NWI  8 
 56 MacLinden, Kaiden          8 48-Unattache           17.50      17.06   NWI  1 
 56 Smith, Vincent             9 AZ Burn                16.39      17.06   NWI  5 
 58 Crowley, Elijah            8 Las Vegas He           15.96      17.11   NWI  7 
 59 Idlebird Slaughter, Elij   9 Arizona Risi           16.82      17.35   NWI  4 
 60 Truax, Andrew              8 53-Unattache           18.00      17.45   NWI  4 
 61 Henderson, Marcus          8 Las Vegas Bl           16.80      17.48   NWI  7 
 62 Coleman, Mehki             9 Team Hurrica                      17.51   NWI  1 
 63 Taylor, Jordan            10 Phoenix Elit           17.31      17.66   NWI  7 
 64 Roy-Macauley, Brian        9 Arizona Risi           17.04      17.72   NWI  9 
 65 Bell, Kashis               9 Arizona Chee           16.58      17.90   NWI  9 
 66 Trotter, Jadarion         10 Arizona Flam           17.59      17.93   NWI  8 
 67 Harmon, Elija              9 New Era Elit                      18.20   NWI  1 
 68 Sims, Kingston             9 Do Right Edu           17.68      18.68   NWI  3 
 69 Washington, Alexzander     9 Arizona Flam           17.86      18.70   NWI  8 
 70 Purcell, Malakai           8 AZ Titans, L           17.79      18.81   NWI  5 
 71 Benson III, Dwayne         9 Las Vegas He           16.75      19.51   NWI  1 
 72 Carrera, Omar              9 Jr. Jaquars                       20.83   NWI  9 
 73 Morrow, Kingston           9 Power Forwar           20.59      20.85   NWI  8 
 74 Balke, Noah                9 Power Forwar                      21.30   NWI  8 
 
100 Meter Dash 9-10 Division Boys
=====================================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Wade, Jaden                9 New Era Elit           14.14      13.83   NWI  10   
  2 Whiten, Alijah             9 Arizona Trac           14.54      14.02   NWI   8   
  3 Gory, Derrick             10 AZ Titans, L           14.49      14.06   NWI   6   
  4 Grimes, Geremiah           9 Accelerate T           14.38      14.08   NWI   4   
  5 Wilson, Dominic            9 Quicksilver            14.41      14.33   NWI   2   
  6 Robinson, Dylan           10 Vail Vipers            14.74      14.64   NWI   1   
  7 McKoy Jr, Donjerome        9 Arizona Flam           14.76      14.65   NWI 
  8 Reed, Jalen               10 Arizona Flam           14.65      14.71   NWI 
 
200 Meter Dash 9-10 Division Boys
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Roberts, Noah              9 Quicksilver            27.78      27.88q  NWI  3 
  2 Wade, Jaden                9 New Era Elit           29.00      28.68q  NWI  6 
  3 Whiten, Alijah             9 Arizona Trac           29.04      28.69q  NWI  7 
  4 Wilson, Dominic            9 Quicksilver            29.66      28.78q  NWI  5 
  5 Corbin Jr, Cedric          9 Do Right Edu           29.73      28.84q  NWI  7 
  6 Grimes, Geremiah           9 Accelerate T           30.43      29.26q  NWI  6 
  7 Haley, Zachari            10 AZ Titans, L           30.13      29.57q  NWI  4 
  8 Glover, Isaiah             9 3M Track Clu           30.09      29.74q  NWI  2 
  9 Robinson, Dylan           10 Vail Vipers            29.48      29.75q  NWI  6 
 10 Gory, Derrick             10 AZ Titans, L           29.95      29.82   NWI  2 
 11 Patterson, Taylan          9 Quicksilver            30.38      29.93   NWI  1 
 12 Johnson, Jamarcus         10 Vegas Veloci           30.13      30.08   NWI  9 
 13 Ahern, Jackson             9 Quicksilver            31.10      30.18   NWI  3 
 13 Gaxiola, Tayson            8 Jr. Jaquars            31.50      30.18   NWI  6 
 15 Davis, Laqwain            10 Power Forwar           30.92      30.55   NWI  5 
 16 Gourdine, Alexander        9 33-Unattache        33:44.00      30.67   NWI  8 
 17 Hinton, Christian          9 AZ Titans, L                      30.70   NWI  8 
 18 Spivey, Kingston          10 Quicksilver            35.04      30.83   NWI  5 
 19 McCullah, Justin           9 Team Hurrica           34.22      30.84   NWI  8 
 20 Bell, LaMarcus            10 Inner City S           31.57      30.92   NWI  8 
 20 White, Justice             9 Pacific Coas           31.25      30.92   NWI  4 
 22 Shambry, Jamear            9 Inner City S           28.93      31.06   NWI  3 
 23 Howard, Braylon           10 Las Vegas Bl           30.99      31.10   NWI  7 
 24 Dabney, Aundre            10 Team Hurrica           30.95      31.20   NWI  7 
 25 Wilson, Allen              9 New Era Elit           30.00      31.21   NWI  2 
 26 Quarles, Avaurie           9 Arizona Chee           31.95      31.32   NWI  1 
 27 Battle, Karter             9 Arizona Flam           32.03      31.85   NWI  4 
 28 Tibbott, Cody             10 Quicksilver            33.07      31.99   NWI  1 
 29 Bradford Jr, Phillip      10 Inner City S           30.87      32.49   NWI  9 
 30 Douglass, Anderson         9 World Class            31.23      32.53   NWI  5 
 31 Grimm, Auggie              9 Phoenix Flye           33.74      32.57   NWI  4 
 32 Bowman, Jackson            9 Phoenix Bobc           33.46      32.67   NWI  5 
 33 Lira, Diego                8 El Paso Inva                      32.98   NWI  9 
 34 Martin, Cameron            9 Vegas Lightn           33.19      33.03   NWI  1 
 35 Edwards, Braylon          10 Do Right Edu           34.27      33.13   NWI  2 
 36 Stroughter, Brulin         8 Arizona Risi           33.44      33.23   NWI  5 
 37 McSwain, Tyree             9 Huron Athlet           33.63      33.31   NWI  3 
 38 Santiago, Marques          9 AZ Burn                38.34      33.42   NWI  5 
 39 Crowley, Elijah            8 Las Vegas He           33.36      33.43   NWI  1 
 40 Bacon, Devin               9 Mercury San            34.51      33.47   NWI  1 
 41 Gleason, Alfred            8 Arizona Chee           37.12      33.76   NWI  2 
 42 Greene, Collin             9 48-Unattache                      33.79   NWI  7 
 43 Crowder, Isaiah            9 Phoenix Flye                      33.86   NWI  7 
 44 Bell, Kashis               9 Arizona Chee           35.10      33.97   NWI  9 
 45 Cope-Petett, Hank         10 Accelerate T           35.70      34.14   NWI  4 
 46 Smith, Vincent             9 AZ Burn                37.10      34.23   NWI  8 
 47 Peterson, Malachi          9 NX Level Tra           36.28      34.28   NWI  9 
 48 Idlebird Slaughter, Elij   9 Arizona Risi           34.79      34.30   NWI  9 
 49 Roy-Macauley, Brian        9 Arizona Risi           35.70      34.45   NWI  8 
 50 Williams, Christian        9 Las Vegas He           34.47      34.58   NWI  3 
 51 Escobedo, Kristian        10 Arizona Trac           35.50      34.61   NWI  1 
 52 Tillman, Jayden            9 Arizona Risi           35.14      34.71   NWI  6 
 53 Truax, Andrew              8 53-Unattache           36.74      34.78   NWI  7 
 54 Ontiveros, Gabriel        10 Elite Stride           34.77      34.82   NWI  1 
 55 Ingram, Zayland            9 Jr. Jaquars            36.56      34.85   NWI  3 
 56 Corona, Guillermo         10 Panthers Ath           34.75      34.86   NWI  3 
 57 Henderson, Marcus          8 Las Vegas Bl           37.64      34.94   NWI  9 
 58 Woodward Jr, Edward        8 Arizona Chee           34.54      35.11   NWI  2 
 59 Corley, Le'Markus         10 Elite Stride           35.13      35.26   NWI  4 
 60 Lamothe Jr, Dennis         8 48-Unattache           35.00      35.29   NWI  6 
 61 Purcell, Malakai           8 AZ Titans, L           35.70      35.41   NWI  9 
 62 Freeman Jr, Corey          9 Elite Stride           37.42      35.80   NWI  2 
 63 Donald, Anthony            9 Phoenix Bobc           34.35      36.68   NWI  8 
 64 Taylor, Jordan            10 Phoenix Elit           37.00      38.04   NWI  6 
 65 Gonzalez, Stephan          8 El Paso Inva                      38.10   NWI  8 
 65 Sims, Kingston             9 Do Right Edu           38.82      38.10   NWI  4 
 67 Millage, Nicholas          9 Power Forwar           34.52      38.56   NWI  3 
 68 Balke, Noah                9 Power Forwar                      38.62   NWI  6 
 69 Benson III, Dwayne         9 Las Vegas He           34.74      44.89   NWI  2 
 
200 Meter Dash 9-10 Division Boys
=====================================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Roberts, Noah              9 Quicksilver            27.88      27.54   NWI  10   
  2 Wade, Jaden                9 New Era Elit           28.68      28.30   NWI   8   
  3 Wilson, Dominic            9 Quicksilver            28.78      28.69   NWI   6   
  4 Whiten, Alijah             9 Arizona Trac           28.69      28.72   NWI   4   
  5 Corbin Jr, Cedric          9 Do Right Edu           28.84      29.04   NWI   2   
  6 Grimes, Geremiah           9 Accelerate T           29.26      29.26   NWI   1   
  7 Haley, Zachari            10 AZ Titans, L           29.57      29.31   NWI 
  8 Robinson, Dylan           10 Vail Vipers            29.75      29.33   NWI 
  9 Glover, Isaiah             9 3M Track Clu           29.74      30.42   NWI 
 
400 Meter Dash 9-10 Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Roberts, Noah              9 Quicksilver          1:05.17    1:03.16   7  10   
  2 Thomas, Amir              10 Do Right Edu         1:04.22    1:03.23   7   8   
  3 Martin, Dannon             9 49-Unattache         1:06.89    1:06.08   7   6   
  4 Lozano, Dean              10 Pacific Coas         1:09.64    1:07.13   6   4   
  5 Wade, Jaden                9 New Era Elit         1:08.00    1:07.20   7   2   
  6 Whiten, Alijah             9 Arizona Trac         1:09.20    1:08.49   7   1   
  7 Johnson, Jamarcus         10 Vegas Veloci         1:10.58    1:09.71   6 
  8 Kennard III, Tre          10 Quicksilver          1:10.32    1:09.72   6 
  9 Hernandez, Noah           10 Pacific Coas         1:07.12    1:10.37   7 
 10 Green, Jeremiah           10 Bishop Gorma         1:09.64    1:10.77   6 
 11 Gourdine, Alexander        9 33-Unattache         1:18.00    1:11.13   5 
 12 Serrato, Edgar            10 Pacific Coas         1:06.00    1:11.41   7 
 13 Washington, Leton          9 Pacific Coas         1:12.51    1:11.72   6 
 14 Kathiravan, Iniyan         9 OC Grit              1:16.00    1:11.80   5 
 15 Boulware, Kai             10 Nevada Storm         1:18.52    1:11.99   5 
 16 Watkins, Prince            9 Pacific Coas         1:10.00    1:12.01   6 
 17 Wilson, Allen              9 New Era Elit         1:09.00    1:12.09   7 
 18 Sherman, SuRhan           10 Team Hurrica         1:18.08    1:12.16   5 
 19 White, Justice             9 Pacific Coas         1:08.31    1:12.54   7 
 20 Howard, Braylon           10 Las Vegas Bl         1:15.69    1:12.65   6 
 21 Yohn, Thomas               8 OC Grit              1:16.00    1:13.01   5 
 22 Kathiravan, Inban          9 OC Grit              1:14.00    1:13.36   6 
 23 Diggs, Adan                9 Quicksilver          1:12.19    1:13.99   6 
 24 Ojo, Ovie                  9 3M Track Clu         1:16.34    1:16.09   5 
 25 Neal, Amir                 9 Pacific Coas         1:24.28    1:16.60   3 
 26 Henriquez, Ari            10 Pacific Coas         1:34.73    1:17.00   2 
 27 Edwards, Braylon          10 Do Right Edu         1:17.58    1:17.24   5 
 28 Columbus, Max              9 Phoenix Flye         1:20.53    1:17.28   4 
 29 Smith, De'Zhon             9 Vegas Veloci                    1:17.61   2 
 30 Tillman, Jayden            9 Arizona Risi                    1:17.66   1 
 31 Levin, Josiah              8 NX Level Tra         1:20.47    1:18.90   3 
 32 Hale, Javin                9 AZ Titans, L         1:19.65    1:19.21   4 
 33 Carr, Anthony              8 Do Right Edu         1:22.72    1:19.26   4 
 34 Idlebird Slaughter, Elij   9 Arizona Risi                    1:19.48   1 
 35 Stroughter, Brulin         8 Arizona Risi                    1:19.67   1 
 36 Henderson, Marcus          8 Las Vegas Bl         1:23.39    1:20.00   3 
 37 Todd, Kaysan               8 GetBizzy Ath         1:21.38    1:20.36   4 
 38 Roy-Macauley, Brian        9 Arizona Risi                    1:22.58   2 
 39 Corona, Guillermo         10 Panthers Ath         1:20.76    1:23.02   4 
 40 Donald, Anthony            9 Phoenix Bobc         1:22.86    1:23.22   3 
 41 Ingram, Zayland            9 Jr. Jaquars          1:28.22    1:23.52   3 
 42 Richard, Jeremi            8 Distance Uni         1:16.86    1:23.72   5 
 43 Williams, Christian        9 Las Vegas He         1:20.44    1:24.56   4 
 44 Willingham, Sebastian     10 AZ Burn              1:27.48    1:26.58   3 
 45 Benson III, Dwayne         9 Las Vegas He         1:33.59    1:29.33   2 
 46 Hamman, Gabriel            9 El Paso Inva                    1:34.60   1 
 47 Peterson, Malachi          9 NX Level Tra         1:27.27    1:36.20   3 
 
800 Meter Run 9-10 Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Zavaleta, Maximo          10 Pacific Coas         2:30.00    2:27.80   3  10   
  2 Lozano, Dean              10 Pacific Coas         2:36.66    2:32.97   3   8   
  3 Kathiravan, Inban          9 OC Grit              2:33.83    2:33.44   3   6   
  4 Hernandez, Noah           10 Pacific Coas         2:42.96    2:36.28   3   4   
  5 Cuesta, Lorenzo           10 Do Right Edu         2:40.00    2:36.62   3   2   
  6 Martin, Dannon             9 49-Unattache         2:44.32    2:37.52   3   1   
  7 Kathiravan, Iniyan         9 OC Grit              2:43.42    2:39.99   3 
  8 Yohn, Thomas               8 OC Grit              2:46.98    2:40.93   3 
  9 Washington, Leton          9 Pacific Coas         2:49.45    2:42.78   2 
 10 Serrato, Edgar            10 Pacific Coas         2:38.00    2:43.21   3 
 11 Wilson, Allen              9 New Era Elit         2:45.00    2:44.43   3 
 12 ElFiki, Tamer             10 Elite Stride         2:52.43    2:47.21   2 
 13 Harris, Benjamin           9 Do Right Edu         2:40.00    2:47.62   3 
 14 Green, Jeremiah           10 Bishop Gorma         2:53.27    2:48.66   2 
 15 Rice, Isamu                8 Pacific Coas         2:51.56    2:51.44   2 
 16 Tillman, Jayden            9 Arizona Risi         2:54.42    2:58.65   2 
 17 Richard, Jeremi            8 Distance Uni         2:50.57    2:59.79   2 
 18 Lopez, Sebastian           9 ArizonAthlet         2:45.13    3:00.12   3 
 19 Levin, Josiah              8 NX Level Tra         2:53.55    3:01.53   2 
 20 Smith, De'Zhon             9 Vegas Veloci         3:11.64    3:02.00   1 
 21 Neal, Amir                 9 Pacific Coas         3:15.48    3:04.97   1 
 22 Todd, Kaysan               8 GetBizzy Ath         3:16.06    3:07.39   1 
 23 Gruman, Noah               9 Do Right Edu         3:15.29    3:09.03   1 
 24 Romero, Dominic            9 Jr. Jaquars          3:44.12    3:10.12   1 
 25 Willingham, Sebastian     10 AZ Burn              3:23.63    3:17.07   1 
 26 Ontiveros, Gabriel        10 Elite Stride                    3:17.17   1 
 27 Freeman Jr, Corey          9 Elite Stride         3:17.91    3:20.19   1 
 28 Corley, Le'Markus         10 Elite Stride                    3:22.57   1 
 29 Carrera Jr, Jose          10 Jr. Jaquars          4:01.22    3:29.46   1 
 
1500 Meter Run 9-10 Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Zavaleta, Maximo          10 Pacific Coas         4:52.00    4:53.89   2  10   
  2 Kathiravan, Inban          9 OC Grit              5:07.04    5:06.46   2   8   
  3 Kathiravan, Iniyan         9 OC Grit              5:21.56    5:12.62   2   6   
  4 Yohn, Thomas               8 OC Grit              5:23.97    5:14.25   2   4   
  5 Watkins, Prince            9 Pacific Coas         5:45.00    5:26.06   2   2   
  6 Cuesta, Lorenzo           10 Do Right Edu         5:42.32    5:34.70   2   1   
  7 Boulware, Kai             10 Nevada Storm         5:59.14    5:37.02   2 
  8 ElFiki, Tamer             10 Elite Stride         5:45.84    5:44.92   2 
  9 Rice, Isamu                8 Pacific Coas         5:43.34    5:45.81   2 
 10 Levin, Josiah              8 NX Level Tra         5:44.92    5:47.38   2 
 11 Richard, Jeremi            8 Distance Uni         6:14.27    6:00.82   1 
 12 Smith, De'Zhon             9 Vegas Veloci         6:35.33    6:03.78   1 
 13 Gruman, Noah               9 Do Right Edu         6:41.11    6:06.50   1 
 14 Romero, Dominic            9 Jr. Jaquars                     6:51.95   1 
 15 Carrera Jr, Jose          10 Jr. Jaquars                     6:59.46   1 
 16 Megahan, Kainan            8 Glendale Fla         6:56.68    7:06.23   1 
 
4x100 Meter Relay 9-10 Division Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Arizona Flames Track Club  'A'                    1:01.48      58.91   10   
     1) Battle, Karter 9                2) Hackett, Julian 9              
     3) Reed, Jalen 10                  4) McKoy Jr, Donjerome 9          
  2 Do Right Educational Sports  'A'                    57.45      58.96    8   
     1) Murray Jr, Fredric 9            2) Corbin Jr, Cedric 9            
     3) Uperesa-thomas, Mission 10      4) Thomas, Amir 10                
  3 Do Right Educational Sports  'B'                    59.00      59.37    6   
     1) Harris, Benjamin 9              2) Isaac, Marcus 9                
     3) King Jr, Andre 9                4) Jones, Darion 10               
  4 AZ Titans, Llc  'A'                                 59.46    1:00.01    4   
     1) Hinton, Christian 9             2) Haley, Zachari 10              
     3) Hale, Javin 9                   4) Gory, Derrick 10               
  5 Team Hurricane Track  'A'                                    1:00.72    2   
     1) Alford, Amir 9                  2) Dabney, Aundre 10              
     3) McCullah, Justin 9              4) Sherman, SuRhan 10             
  6 Arizona Cheetahs Track Club  'A'                  1:04.00    1:01.89    1   
     1) Quarles, Armani 10              2) Quarles, Avaurie 9             
     3) Woodward Jr, Edward 8           4) McKinney, James 8              
  7 Do Right Educational Sports  'C'                             1:07.68  
     1) Sims, Kingston 9                2) Edwards, Braylon 10            
     3) Gruman, Noah 9                  4) Carr, Anthony 8                
 
4x400 Meter Relay 9-10 Division Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Pacific Coast Shock Waves  'A'                    4:45.89    4:40.72   10   
     1) Hernandez, Noah 10              2) Serrato, Edgar 10              
     3) Washington, Leton 9             4) Lozano, Dean 10                
  2 Do Right Educational Sports  'A'                  4:50.00    4:46.57    8   
     1) Cuesta, Lorenzo 10              2) Harris, Benjamin 9             
     3) Isaac, Marcus 9                 4) Thomas, Amir 10                
  3 Do Right Educational Sports  'B'                  5:08.00    4:49.04    6   
     1) Murray Jr, Fredric 9            2) Corbin Jr, Cedric 9            
     3) King Jr, Andre 9                4) Jones, Darion 10               
  4 Pacific Coast Shock Waves  'B'                    5:00.45    5:17.77    4   
     1) Rice, Isamu 8                   2) Henriquez, Ari 10              
     3) Neal, Amir 9                    4) White, Justice 9               
  5 Arizona Cheetahs Track Club  'A'                  5:20.00    5:35.26    2   
     1) Quarles, Armani 10              2) Quarles, Avaurie 9             
     3) Bell, Kashis 9                  4) McKinney, James 8              
 
High Jump 9-10 Division Boys
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Lucas Jr, Joseph           9 Flight Club            1.15m      1.10m    3-07.25  10   
 
Long Jump 9-10 Division Boys
===============================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Roberts, Noah              9 Quicksilver            4.12m      4.09m   NWI  13-05.00  10   
  2 Kennard III, Tre          10 Quicksilver            3.66m      3.99m   NWI  13-01.25   8   
  3 Robinson, Dylan           10 Vail Vipers                       3.90m   NWI  12-09.50   6   
  4 Reed, Jalen               10 Arizona Flam           3.83m      3.89m   NWI  12-09.25   4   
  5 Hale, Javin                9 AZ Titans, L           3.33m      3.84m   NWI  12-07.25   2   
  6 Haley, Zachari            10 AZ Titans, L           4.05m      3.82m   NWI  12-06.50   1   
  7 Davis, Laqwain            10 Power Forwar           4.01m      3.79m   NWI  12-05.25 
  8 Patterson, Taylan          9 Quicksilver            3.93m      3.65m   NWI  11-11.75 
  9 Wilson, Dominic            9 Quicksilver            4.04m      3.27m   NWI  10-08.75 
 10 Columbus, Max              9 Phoenix Flye           2.89m      3.12m   NWI  10-03.00 
 11 Glover, Isaiah             9 3M Track Clu           3.23m      3.11m   NWI  10-02.50 
 12 Bacon, Devin               9 Mercury San            4.04m      3.10m   NWI  10-02.00 
 12 Millage, Nicholas          9 Power Forwar           3.38m      3.10m   NWI  10-02.00 
 14 Gaxiola, Tayson            8 Jr. Jaquars            3.52m      3.04m   NWI   9-11.75 
 15 Pinkney, Ethan             9 Vail Vipers                       2.99m   NWI   9-09.75 
 16 King Jr, Andre             9 Do Right Edu           3.48m      2.98m   NWI   9-09.50 
 17 Hackett, Julian            9 Arizona Flam           2.97m      2.97m   NWI   9-09.00 
 18 Lucas Jr, Joseph           9 Flight Club            3.62m      2.95m   NWI   9-08.25 
 19 Quarles, Armani           10 Arizona Chee           3.38m      2.89m   NWI   9-05.75 
 20 MacLinden, Kaiden          8 48-Unattache           2.40m      2.85m   NWI   9-04.25 
 21 Lamothe Jr, Dennis         8 48-Unattache           2.70m      2.76m   NWI   9-00.75 
 22 Bell, LaMarcus            10 Inner City S           3.43m      2.72m   NWI   8-11.25 
 23 Ingram, Zayland            9 Jr. Jaquars                       2.66m   NWI   8-08.75 
 24 Bradford Jr, Phillip      10 Inner City S           3.45m      2.50m   NWI   8-02.50 
 25 Rushing, Espen             8 48-Unattache           2.61m      2.49m   NWI   8-02.00 
 26 Romero, Dominic            9 Jr. Jaquars                       2.32m   NWI   7-07.50 
 27 Anderson, Kason            8 Arizona Chee           2.19m      2.19m   NWI   7-02.25 
 28 Dotton, Travis             8 Team Hurrica           2.90m      2.17m   NWI   7-01.50 
 29 Carrera Jr, Jose          10 Jr. Jaquars                       2.15m   NWI   7-00.75 
 30 Smith-McDonald, Tyreese    9 Team Hurrica           2.55m      1.96m   NWI   6-05.25 
 31 Coleman, Mehki             9 Team Hurrica           2.50m      1.93m   NWI   6-04.00 
 32 Carrera, Omar              9 Jr. Jaquars                       1.72m   NWI   5-07.75 
 -- Balke, Noah                9 Power Forwar                       FOUL                 
 
Shot Put 6 lb. 9-10 Division Boys
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Uperesa-thomas, Mission   10 Do Right Edu           8.16m      8.41m   27-07.25  10   
  2 Harmon, Elija              9 New Era Elit                      7.94m   26-00.75   8   
  3 Isaac, Marcus              9 Do Right Edu           6.68m      7.00m   22-11.75   6   
  4 Blunt, Simmeon             9 Pacific Coas                      6.62m   21-08.75   4   
  5 Lucas Jr, Joseph           9 Flight Club            6.63m      6.48m   21-03.25   2   
  6 McKoy Jr, Donjerome        9 Arizona Flam                      6.41m   21-00.50   1   
  7 Morrow, Kingston           9 Power Forwar           6.92m      6.27m   20-07.00 
  8 Pollard, Blake             9 48-Unattache           6.13m      6.15m   20-02.25 
  9 Trotter, Jadarion         10 Arizona Flam           5.49m      5.60m   18-04.50 
 10 Hernandez, Adrian          9 ArizonAthlet           5.11m      5.16m   16-11.25 
 11 Smith-McDonald, Tyreese    9 Team Hurrica                      4.73m   15-06.25 
 12 Freeman Jr, Corey          9 Elite Stride           4.04m      4.00m   13-01.50 
 13 Washington, Alexzander     9 Arizona Flam           4.38m      3.97m   13-00.25 
 14 Carrera, Omar              9 Jr. Jaquars                       3.52m   11-06.75 
 15 Anderson, Kason            8 Arizona Chee                      3.47m   11-04.75 
 
Javelin Throw 300g Mini 9-10 Division Boys
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Bonifield, Dylan          10 Phoenix Bobc          32.81m     34.71m     113-10  10   
  2 Escobedo, Kristian        10 Arizona Trac          27.35m     30.59m     100-04   8   
  3 Uperesa-thomas, Mission   10 Do Right Edu                     28.59m      93-09   6   
  4 Tibbott, Cody             10 Quicksilver           23.44m     25.85m      84-10   4   
  5 Trotter, Jadarion         10 Arizona Flam          18.41m     20.66m      67-09   2   
  6 Morrow, Kingston           9 Power Forwar          17.50m     20.57m      67-06   1   
  7 Zavaleta, Maximo          10 Pacific Coas          20.10m     20.35m      66-09 
  8 Ahern, Jackson             9 Quicksilver                      20.34m      66-09 
  9 Columbus, Max              9 Phoenix Flye          19.91m     18.82m      61-09 
 10 Smith-McDonald, Tyreese    9 Team Hurrica          17.15m     18.30m      60-00 
 11 Spivey, Kingston          10 Quicksilver           14.77m     17.04m      55-11 
 12 Blunt, Simmeon             9 Pacific Coas                     14.01m      45-11 
 13 Ojo, Ovie                  9 3M Track Clu                     13.79m      45-03 
 14 Washington, Alexzander     9 Arizona Flam          15.84m     13.56m      44-06 
 15 Pollard, Blake             9 48-Unattache          12.00m     13.40m      43-11 
 16 Green, Jeremiah           10 Bishop Gorma          16.95m     13.25m      43-06 
 17 Harmon, Elija              9 New Era Elit                     12.92m      42-05 
 18 ElFiki, Tamer             10 Elite Stride          11.42m     12.28m      40-03 
 19 Rushing, Espen             8 48-Unattache          16.46m     12.03m      39-06 
 20 Crowder, Isaiah            9 Phoenix Flye          12.55m     11.97m      39-03 
 20 Ontiveros, Gabriel        10 Elite Stride          12.59m     11.97m      39-03 
 22 Corley, Le'Markus         10 Elite Stride          13.42m     11.52m      37-09 
 23 Pinkney, Ethan             9 Vail Vipers           15.68m     11.50m      37-09 
 24 Santiago, Marques          9 AZ Burn                          10.37m      34-00 
 25 MacLinden, Kaiden          8 48-Unattache          14.00m     10.00m      32-10 
 26 Megahan, Kainan            8 Glendale Fla          11.83m      7.10m      23-03 
 27 Coleman, Mehki             9 Team Hurrica           7.52m      5.71m      18-09 
 -- Gantt, Ja'zion             8 AZ Titans, L           8.63m       FOUL            
 
1500 Meter Race Walk 9-10 Division Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Watkins, Prince            9 Pacific Coas                   10:13.13   10   
 -- Anderson, Kason            8 Arizona Chee                         DQ  
 
100 Meter Dash 11-12 Division Boys
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Flunder, Geramiah         11 Arizona Risi           12.85      13.01q  NWI  7 
  2 Jones, Destin             12 Power Forwar           12.93      13.19q  NWI  2 
  3 Hunter, Weslan Sammie     12 Arizona Chee           12.99      13.28q  NWI  1 
  4 Branch, Carson            12 Lions Track            13.50      13.38q  NWI  3 
  5 Cooper, Cameron           12 Arizona Chee           13.79      13.50q  NWI  3 
  6 Hinton, Dajon             11 AZ Titans, L                      13.52q  NWI  6 
  7 Halsana, Tristan          11 Arizona Chee           13.32      13.53q  NWI  5 
  8 Stewart, Legend           11 Arizona Flam           13.82      13.63q  NWI  4 
  9 Huckaby, Damaryon         12 Arizona Trac           13.61      13.75q  NWI  7 
 10 Singleton, Braylen        12 Accelerate T           13.55      13.90   NWI  6 
 11 Jordan, Isaiah            12 Vegas Lightn           13.88      14.01   NWI  7 
 12 Carter, Jacob             11 Arizona Trac                      14.08   NWI  3 
 13 McCondichie, Tyes         11 Pacific Coas           15.26      14.10   NWI  7 
 14 Hackett, Andre            10 Arizona Flam           14.36      14.24   NWI  7 
 15 Davis-Ortiz, Lewis        11 Team Hurrica                      14.27   NWI  6 
 16 Pabon, Bryson             10 Vegas Veloci           14.81      14.41   NWI  6 
 16 Smith, Naseam             12 Bishop Gorma           14.24      14.41   NWI  2 
 18 McSwain Jr, James         12 Huron Athlet           13.80      14.52   NWI  1 
 19 Laffitte, Jaden           12 Do Right Edu           13.83      14.57   NWI  2 
 20 Smith, Amir               11 Team Hurrica                      14.64   NWI  1 
 21 El-Amin, Givon            10 Accelerate T           14.34      14.66   NWI  5 
 22 Lange, Ayden              11 Arizona Trac           14.71      14.68   NWI  3 
 23 Cooper, Dakari            11 Huron Athlet           14.57      14.85   NWI  2 
 24 El-Amin, Ghani            12 Accelerate T           14.82      14.86   NWI  2 
 25 Cade, Darius              11 Arizona Chee           14.50      14.88   NWI  4 
 26 Dyer, Kordell             11 AZ Burn                14.95      14.89   NWI  4 
 27 Kazmer, Braxton           11 OC Grit                14.99      15.03   NWI  5 
 28 Berryhill, Romeo          10 AZ Titans, L           14.65      15.05   NWI  5 
 29 LeJander, Anthony         11 Arizona Chee           15.21      15.15   NWI  6 
 30 Hermas, Jamani            11 Arizona Trac           15.19      15.23   NWI  1 
 31 Holley Jr, Genesis        12 Invaders               14.86      15.27   NWI  7 
 32 Reed, Kyree               11 AZ Titans, L                      15.30   NWI  6 
 33 Rutherford III, Joe       12 Do Right Edu           15.14      15.31   NWI  4 
 34 Cross, Shermarion         11 Vegas Stealt           15.13      15.33   NWI  1 
 35 Demby-Lamas, Esteban      10 Arizona Risi           15.42      15.37   NWI  5 
 36 Miller, Carson            10 48-Unattache           15.33      15.44   NWI  7 
 37 Friedl, Hunter            11 Pacific Coas           15.00      15.50   NWI  7 
 38 Cobb Jr, DeAndra'         11 Team Hurrica                      15.52   NWI  6 
 39 Lang, Matteus             11 Phoenix Bobc                      15.55   NWI  4 
 40 Hamon, Keeshon            11 AZ Burn                15.72      15.72   NWI  2 
 41 Nevil, Damien             11 Team Hurrica           15.63      15.74   NWI  5 
 42 Bonilla, Austin           10 El Paso Inva                      15.96   NWI  3 
 43 Rodriguez, Christopher    10 Bishop Gorma           15.36      16.11   NWI  4 
 44 Pacheco, Gael             12 Phoenix Flye           16.24      16.30   NWI  1 
 45 Moses, Maddox             12 Phoenix Flye                      16.66   NWI  5 
 46 Shiverdecker, Spencer     11 Quicksilver            16.85      16.99   NWI  3 
 47 Davis, Akari              11 Las Vegas Bl           16.79      17.23   NWI  3 
 48 Gleton, Khamari           11 Bishop Gorma           17.49      17.29   NWI  1 
 49 Harper, Benjamin          10 AZ Titans, L           18.09      17.58   NWI  1 
 50 Poole Jr, Kenta           11 Nevada Storm           16.42      17.86   NWI  4 
 51 Starr-Brown, Donovan      11 Huron Athlet           17.56      18.14   NWI  2 
 52 Cotton III, Marcus        10 Las Vegas Bl           17.26      18.19   NWI  6 
 53 Weaver Jr, Winston        11 Phoenix Bobc           17.75      18.40   NWI  4 
 54 Gibson, Langston          11 Pacific Coas           18.22      18.92   NWI  5 
 55 Shelton, Jayden           11 Team Hurrica           20.54      19.37   NWI  1 
 56 Bobo, Josiah              11 Huron Athlet           19.30      20.17   NWI  2 
 
100 Meter Dash 11-12 Division Boys
=====================================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Flunder, Geramiah         11 Arizona Risi           13.01      12.78   NWI  10   
  2 Hunter, Weslan Sammie     12 Arizona Chee           13.28      12.91   NWI   8   
  3 Jones, Destin             12 Power Forwar           13.19      13.08   NWI   6   
  4 Branch, Carson            12 Lions Track            13.38      13.43   NWI   4   
  5 Stewart, Legend           11 Arizona Flam           13.63      13.46   NWI   1.50
  5 Hinton, Dajon             11 AZ Titans, L           13.52      13.46   NWI   1.50
  7 Halsana, Tristan          11 Arizona Chee           13.53      13.50   NWI 
  8 Huckaby, Damaryon         12 Arizona Trac           13.75      13.52   NWI 
  9 Cooper, Cameron           12 Arizona Chee           13.50      13.88   NWI 
 
200 Meter Dash 11-12 Division Boys
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Hunter, Weslan Sammie     12 Arizona Chee           26.01      25.64q  NWI  2 
  2 Flunder, Geramiah         11 Arizona Risi           26.25      26.25q  NWI  6 
  3 Roberson, Elijah          12 Elite Stride           26.54      26.85q  NWI  7 
  4 Huckaby, Damaryon         12 Arizona Trac           27.25      26.93q  NWI  4 
  5 Branch, Carson            12 Lions Track            27.50      27.23q  NWI  1 
  6 Hinton, Dajon             11 AZ Titans, L                      27.24q  NWI  1 
  7 Anderson, Josiah          12 Arizona Risi           27.99      27.41q  NWI  5 
  8 Williamson, Jaziah        12 Arizona Trac           28.52      27.56q  NWI  9 
  9 Stevenson Henderson, Za'  12 Las Vegas Bl           29.17      27.68q  NWI  4 
 10 Laffitte, Jaden           12 Do Right Edu           28.11      27.92   NWI  7 
 11 Haley, Royal              12 Arizona Risi           28.30      28.08   NWI  8 
 12 Jordan, Isaiah            12 Vegas Lightn           28.14      28.18   NWI  7 
 13 Millman, Pry'nce          11 Huron Athlet           29.21      28.23   NWI  5 
 14 Singleton, Braylen        12 Accelerate T           29.50      28.30   NWI  6 
 15 Wilson Jr, Michael        12 New Era Elit           28.00      28.32   NWI  7 
 16 Bradley, Elijah           12 New Era Elit           27.50      28.34   NWI  3 
 17 Hackett, Andre            10 Arizona Flam           30.07      28.67   NWI  2 
 18 Hamon, Heaven             10 AZ Burn                29.27      28.96   NWI  7 
 18 Beard, Donovan            11 AZ Burn                30.30      28.96   NWI  5 
 20 Feng, Aslan               11 Arizona Risi           30.22      29.01   NWI  7 
 21 Ali, Asad                 10 Arizona Trac           29.54      29.09   NWI  3 
 22 McSwain Jr, James         12 Huron Athlet           30.13      29.15   NWI  7 
 23 Rivera, Omar              12 El Paso Inva                      29.24   NWI  4 
 24 Taylor III, Joseph        11 Phoenix Elit           29.92      29.27   NWI  1 
 25 Davis-Ortiz, Lewis        11 Team Hurrica                      29.29   NWI  6 
 25 Cooper, Dakari            11 Huron Athlet           31.59      29.29   NWI  9 
 27 Walker, Craig             11 Pacific Coas           27.62      29.30   NWI  1 
 28 Carter, Jacob             11 Arizona Trac           30.56      29.46   NWI  9 
 29 Powell I, Colin           11 Pacific Coas           28.58      29.47   NWI  8 
 30 Pabon, Bryson             10 Vegas Veloci           29.93      29.48   NWI  5 
 31 El-Amin, Givon            10 Accelerate T           29.61      29.56   NWI  6 
 32 Jones, Maleik             12 Invaders               29.65      29.57   NWI  1 
 33 Smith, Naseam             12 Bishop Gorma           29.46      29.65   NWI  9 
 34 Webb, Christion           11 GetBizzy Ath           31.16      29.70   NWI  7 
 35 Lange, Ayden              11 Arizona Trac           30.90      29.84   NWI  4 
 36 King, Synzere             10 AZ Titans, L           29.86      29.96   NWI  3 
 37 Noyd, Michael             11 Arizona Flam           32.62      30.00   NWI  2 
 38 Wills-Dennard, Jaylin     12 AZ Titans, L           30.05      30.07   NWI  4 
 39 Bryant, Nathaniel         10 AZ Titans, L           32.53      30.11   NWI  7 
 40 El-Amin, Ghani            12 Accelerate T           30.51      30.15   NWI  8 
 41 Alberty, Darius           10 Arizona Trac           31.20      30.24   NWI  6 
 42 Berryhill, Romeo          10 AZ Titans, L           31.36      30.36   NWI  8 
 43 Holley Jr, Genesis        12 Invaders               31.64      30.78   NWI  2 
 44 Powell, Tyrek             10 48-Unattache           30.86      30.97   NWI  1 
 45 Cross, Shermarion         11 Vegas Stealt           32.90      31.10   NWI  5 
 45 Huckaby, Daroni           11 AZ Burn                31.28      31.10   NWI  8 
 47 Dyer, Kordell             11 AZ Burn                32.18      31.17   NWI  5 
 48 Demby-Lamas, Esteban      10 Arizona Risi           32.72      31.34   NWI  5 
 49 Hermas, Jamani            11 Arizona Trac           31.26      31.41   NWI  6 
 50 Reed, Kyree               11 AZ Titans, L                      31.50   NWI  3 
 51 Campos Jr, Rafael         12 NX Level Tra           32.31      31.53   NWI  3 
 52 Williams-Haynes, Ty'shon  11 Team Hurrica                      31.59   NWI  6 
 53 Kazmer, Braxton           11 OC Grit                31.14      31.64   NWI  3 
 54 Miller, Carson            10 48-Unattache                      32.04   NWI  4 
 55 Craft, Zachary            11 Accelerate T           32.63      32.19   NWI  9 
 56 Cooley, Kameron           11 Pacific Coas           34.56      32.62   NWI  4 
 57 Bonilla, Austin           10 El Paso Inva                      32.95   NWI  2 
 58 Nevil, Damien             11 Team Hurrica                      33.00   NWI  9 
 59 Poole Jr, Kenta           11 Nevada Storm           37.03      33.16   NWI  4 
 60 Redivo, Joseph            11 Elite Stride           34.32      33.20   NWI  9 
 61 Lozano, Francisco         12 Pacific Coas           31.71      33.43   NWI  6 
 62 Newkirk, Micah            10 Phoenix Flye           33.44      33.69   NWI  5 
 63 Rodriguez, Christopher    10 Bishop Gorma           33.89      33.91   NWI  9 
 64 Shiverdecker, Spencer     11 Quicksilver            35.82      34.83   NWI  2 
 65 Davis, Akari              11 Las Vegas Bl           36.01      35.32   NWI  4 
 66 Cotton III, Marcus        10 Las Vegas Bl           35.21      35.83   NWI  6 
 67 Gleton, Khamari           11 Bishop Gorma           34.82      36.10   NWI  8 
 68 Pfleiger, Owen            11 Arizona Chee           41.27      37.00   NWI  8 
 69 Starr-Brown, Donovan      11 Huron Athlet           42.44      37.23   NWI  2 
 70 Harper, Benjamin          10 AZ Titans, L           42.13      37.52   NWI  2 
 
200 Meter Dash 11-12 Division Boys
=====================================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Hunter, Weslan Sammie     12 Arizona Chee           25.64      25.67   NWI  10   
  2 Flunder, Geramiah         11 Arizona Risi           26.25      25.99   NWI   8   
  3 Roberson, Elijah          12 Elite Stride           26.85      26.83   NWI   6   
  4 Huckaby, Damaryon         12 Arizona Trac           26.93      26.99   NWI   4   
  5 Hinton, Dajon             11 AZ Titans, L           27.24      27.34   NWI   2   
  6 Branch, Carson            12 Lions Track            27.23      27.38   NWI   1   
  7 Anderson, Josiah          12 Arizona Risi           27.41      28.15   NWI 
 
400 Meter Dash 11-12 Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Hunter, Weslan Sammie     12 Arizona Chee           57.55      57.60   9  10   
  2 Jones, Destin             12 Power Forwar         1:01.51      59.85   9   8   
  3 McCallum, Chase           12 Bishop Gorma         1:00.68    1:00.10   9   6   
  4 Haley, Royal              12 Arizona Risi         1:01.89    1:00.16   8   4   
  5 Flunder, Geramiah         11 Arizona Risi         1:00.13    1:00.17   9   2   
  6 Ligons, Ambodai           12 33-Unattache           59.59    1:00.26   9   1   
  7 Ricks, Xai                12 Pacific Coas           59.97    1:00.40   9 
  8 Kalmon-Tidwell, Demi      12 3M Track Clu         1:00.01    1:00.53   9 
  9 Knapper, Otis             12 Arizona Chee         1:01.55    1:01.20   8 
 10 Hill, Jarrius             10 Pacific Coas         1:00.66    1:01.70   9 
 11 Truax, Seth               12 53-Unattache         1:03.00    1:01.82   8 
 12 Page, Derrick             11 GetBizzy Ath         1:04.49    1:01.99   7 
 13 Branch, Carson            12 Lions Track          1:02.00    1:02.09   8 
 14 Bradley, Elijah           12 New Era Elit         1:02.00    1:02.32   8 
 15 Armstrong, Gus            10 New Era Elit         1:04.00    1:02.85   7 
 16 Jordan, Isaiah            12 Vegas Lightn         1:07.28    1:02.97   6 
 17 Williamson, Jaziah        12 Arizona Trac         1:06.26    1:03.14   7 
 18 Shigg, Seth               12 New Era Elit         1:00.00    1:03.26   9 
 19 Babineaux, Cameron        12 Pacific Coas         1:06.39    1:03.37   7 
 20 Rendon, Jayden            11 Pacific Coas         1:03.92    1:04.26   7 
 21 Stevenson Henderson, Za'  12 Las Vegas Bl         1:05.82    1:04.33   7 
 22 Wilson Jr, Michael        12 New Era Elit         1:03.00    1:04.34   8 
 23 Allen, Damian             11 Bishop Gorma         1:03.68    1:04.47   8 
 24 Rivera, Omar              12 El Paso Inva                    1:05.17   1 
 25 Butcher, Hasan            12 3M Track Clu         1:06.56    1:05.80   6 
 26 Huckaby, Damaryon         12 Arizona Trac         1:02.19    1:05.89   8 
 27 Harold, Dejon             12 Pacific Coas         1:05.59    1:06.38   7 
 28 Moore, Evan               11 Huron Athlet         1:07.20    1:06.71   6 
 29 Webb, Christion           11 GetBizzy Ath         1:09.04    1:06.73   6 
 30 Anderson, Josiah          12 Arizona Risi         1:03.54    1:06.80   8 
 31 Jones, Maleik             12 Invaders             1:09.75    1:06.94   6 
 32 Feng, Aslan               11 Arizona Risi         1:06.93    1:07.51   6 
 33 Montano, Soul             10 Elite Stride         1:11.60    1:07.53   5 
 34 King, Synzere             10 AZ Titans, L         1:07.98    1:07.92   6 
 35 Smith, Naseam             12 Bishop Gorma         1:10.22    1:08.51   6 
 36 Hamon, Keeshon            11 AZ Burn              1:12.01    1:08.86   5 
 37 Pimentel, Gabriel         11 Pacific Coas         1:12.60    1:09.43   4 
 38 Wills-Dennard, Jaylin     12 AZ Titans, L                    1:09.50   1 
 39 Ali, Asad                 10 Arizona Trac         1:11.37    1:09.91   5 
 40 Hall, Ky'Ron              11 NX Level Tra         1:11.55    1:09.96   5 
 41 Hall Jr, Diallo           12 49-Unattache         1:13.35    1:10.25   4 
 42 Campos Jr, Rafael         12 NX Level Tra         1:10.73    1:10.83   6 
 43 Henriquez, Ethan          12 Pacific Coas         1:11.99    1:11.03   5 
 44 Pacheco, Gael             12 Phoenix Flye         1:12.65    1:11.07   4 
 45 Williams-Haynes, Ty'shon  11 Team Hurrica         1:23.58    1:11.68   3 
 46 Taylor, Tyler             12 Team Hurrica         1:19.44    1:11.79   3 
 47 Pabon, Bryson             10 Vegas Veloci         1:05.76    1:11.92   7 
 48 Rutherford III, Joe       12 Do Right Edu         1:14.91    1:11.96   4 
 49 Newman, Taye              11 33-Unattache         1:11.59    1:12.19   5 
 50 Bonilla, Austin           10 El Paso Inva                    1:12.40   1 
 51 Coleman, De'Mar           10 Arizona Risi         1:12.81    1:12.66   4 
 52 Lambert, Marquise         10 Do Right Edu         1:12.90    1:12.71   4 
 53 Columbus, Alex            12 Phoenix Flye         1:10.73    1:12.73   5 
 54 Taylor III, Joseph        11 Phoenix Elit         1:12.07    1:13.11   5 
 55 Contreras, Orlando        12 El Paso Inva                    1:13.53   1 
 56 Huckaby, Daroni           11 AZ Burn              1:21.39    1:14.09   3 
 57 Redivo, Joseph            11 Elite Stride         1:15.08    1:14.11   3 
 58 Friedl, Hunter            11 Pacific Coas         1:15.00    1:14.85   4 
 59 Reed, Kyree               11 AZ Titans, L                    1:15.51   1 
 60 Knierim, David            11 Arizona Chee         1:23.63    1:15.60   2 
 61 Hamman, Troy              11 El Paso Inva                    1:17.27   1 
 61 Price, Zekiah             11 Bishop Gorma         1:15.47    1:17.27   3 
 63 Lozano, Francisco         12 Pacific Coas         1:27.31    1:17.74   2 
 64 Demby-Lamas, Esteban      10 Arizona Risi         1:14.92    1:17.97   4 
 65 Tate Jr, Michael          11 Pacific Coas         1:30.43    1:18.41   2 
 66 McGee, Max                11 Elite Stride         1:25.65    1:18.64   2 
 67 Cooley, Kameron           11 Pacific Coas         1:26.08    1:18.74   2 
 68 Kazmer, Braxton           11 OC Grit              1:18.00    1:18.92   3 
 69 Gammage Jr, Evan          10 Do Right Edu         1:14.88    1:20.29   4 
 70 Davis, Akari              11 Las Vegas Bl         1:21.13    1:23.89   3 
 71 Pfleiger, Owen            11 Arizona Chee         1:35.42    1:32.73   2 
 72 Negrete, Bryan            10 Pacific Coas         1:25.00    1:33.61   2 
 
800 Meter Run 11-12 Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Truax, Seth               12 53-Unattache         2:22.92    2:17.55   5  10   
  2 Ligons, Ambodai           12 33-Unattache         2:20.00    2:18.19   5   8   
  3 McCallum, Chase           12 Bishop Gorma         2:25.01    2:18.45   5   6   
  4 Jones, Miles              12 3M Track Clu         2:22.12    2:20.26   5   4   
  5 Rice, Micah               12 Pacific Coas         2:22.81    2:22.95   5   2   
  6 Kalmon-Tidwell, Demi      12 3M Track Clu         2:23.32    2:23.89   5   1   
  7 Shigg, Seth               12 New Era Elit         2:25.00    2:24.39   5 
  8 Haley, Royal              12 Arizona Risi         2:27.48    2:25.11   5 
  9 Page, Derrick             11 GetBizzy Ath         2:26.31    2:25.35   5 
 10 Hill, Jarrius             10 Pacific Coas         2:23.64    2:25.43   5 
 11 Ricks, Xai                12 Pacific Coas         2:21.23    2:25.79   5 
 12 Babineaux, Cameron        12 Pacific Coas         2:30.56    2:26.85   4 
 13 Armstrong, Gus            10 New Era Elit         2:29.00    2:26.97   4 
 14 Lolli, Braden             12 Phoenix Flye         2:28.72    2:27.73   5 
 15 Allen, Damian             11 Bishop Gorma         2:33.91    2:29.03   4 
 16 Glenn, Zuri               12 AZ Burn              2:31.76    2:30.14   4 
 17 Yohn, Aiden               12 OC Grit              2:33.25    2:35.58   4 
 18 Moore, Evan               11 Huron Athlet         2:38.33    2:35.93   4 
 19 Rivera, Omar              12 El Paso Inva                    2:37.69   2 
 20 Stills Bey, Safir         11 3M Track Clu         2:47.32    2:37.78   3 
 21 Knox, Demani              11 3M Track Clu                    2:38.48   1 
 22 Redhouse, Nashoba         11 Elite Stride                    2:39.06   1 
 23 Hamon, Keeshon            11 AZ Burn                         2:41.80   1 
 24 Anderson, Josiah          12 Arizona Risi         2:37.01    2:43.38   4 
 25 Gammage, Anthony          12 Do Right Edu         2:37.41    2:43.56   4 
 26 Gary, Elijahuan           11 Do Right Edu         2:45.17    2:44.81   4 
 27 Blair, Jake               12 Phoenix Flye         2:47.12    2:45.16   4 
 28 Contreras, Orlando        12 El Paso Inva                    2:45.92   1 
 29 Centeno, Connor           11 Pacific Coas         2:45.00    2:46.61   4 
 30 Hall Jr, Diallo           12 49-Unattache         3:04.58    2:48.91   2 
 31 Coleman, De'Mar           10 Arizona Risi                    2:50.49   1 
 32 Pacheco, Gael             12 Phoenix Flye         2:57.26    2:53.39   2 
 33 Moses, Maddox             12 Phoenix Flye         2:44.89    2:53.66   4 
 34 Hamon, Heaven             10 AZ Burn                         2:57.75   1 
 35 Hamman, Troy              11 El Paso Inva                    2:59.18   1 
 36 Lopez, Alejandro          11 ArizonAthlet         3:02.37    2:59.92   2 
 37 Parrish, Chase            12 Distance Uni         3:03.83    3:00.93   2 
 38 Cooley, Kameron           11 Pacific Coas         3:10.45    3:04.62   2 
 39 Lynn, Jacob               11 OC Grit              3:07.00    3:04.93   2 
 40 Knierim, David            11 Arizona Chee         3:06.86    3:05.95   2 
 41 Grunden, Grant            11 Arizona Trac         3:05.42    3:06.34   2 
 42 Negrete, Bryan            10 Pacific Coas         2:59.00    3:08.72   2 
 43 Zilversmit, Michael       11 Phoenix Bobc         3:21.36    3:09.73   2 
 44 Tate Jr, Michael          11 Pacific Coas         3:16.27    3:10.35   2 
 45 Gonzalez, Micah           10 El Paso Inva                    3:17.46   1 
 -- Lozano, Francisco         12 Pacific Coas         2:52.61         DQ   3 
 -- Columbus, Alex            12 Phoenix Flye         2:50.36         DQ   3 
 -- Pimentel, Gabriel         11 Pacific Coas         2:53.26         DQ   3 
 -- Flores, Alec              12 Pacific Coas         2:48.62         DQ   3 
 -- Kammerer, Terrance        10 AZ Titans, L         2:49.36         DQ   3 
 -- Joyner, Adam              10 Vail Vipers          2:54.39         DQ   3 
 -- Harold, Dejon             12 Pacific Coas         2:56.56         DQ   3 
 -- Gammage Jr, Evan          10 Do Right Edu         2:53.42         DQ   3 
 
1500 Meter Run 11-12 Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Jones, Miles              12 3M Track Clu         4:55.04    4:38.47   2  10   
  2 Rice, Micah               12 Pacific Coas         4:53.51    4:57.78   2   8   
  3 Lolli, Braden             12 Phoenix Flye         5:12.00    5:04.49   2   6   
  4 Yohn, Aiden               12 OC Grit              5:03.00    5:11.42   2   4   
  5 Squires, Aidan            12 Phoenix Bobc                    5:16.60   1   2   
  6 McAuley, Ean              10 NX Level Tra         5:37.13    5:22.15   2   1   
  7 Newkirk, Micah            10 Phoenix Flye         5:30.71    5:26.82   2 
  8 Levin, Jacob              11 NX Level Tra         5:28.83    5:28.67   2 
  9 Lebbon, Kenji             12 Go the Dista         6:11.72    5:32.73   1 
 10 Henriquez, Ethan          12 Pacific Coas         5:49.48    5:36.89   2 
 11 Redhouse, Nashoba         11 Elite Stride         5:37.87    5:39.55   2 
 12 Centeno, Connor           11 Pacific Coas         5:30.00    5:40.95   2 
 13 Joyner, Adam              10 Vail Vipers          5:51.85    5:44.14   2 
 14 Flores, Alec              12 Pacific Coas         5:52.80    5:46.51   2 
 15 Contreras, Orlando        12 El Paso Inva                    5:46.72   1 
 16 Newman, Taye              11 33-Unattache         5:35.00    5:48.10   2 
 17 Thompson, Spencer         11 Distance Uni         5:56.54    5:49.83   2 
 18 Watkins, Smooth           11 Pacific Coas         5:45.00    5:52.65   2 
 19 Lopez, Alejandro          11 ArizonAthlet         6:08.08    5:53.95   1 
 20 Collier, Jayden           12 Distance Uni         6:02.65    5:55.03   1 
 21 Murphy, Jack              12 Glendale Fla         5:48.22    5:59.33   2 
 22 Lynn, Jacob               11 OC Grit              6:10.00    6:02.94   1 
 23 Young, Damien             11 Distance Uni         6:06.30    6:05.62   1 
 24 Wagner, James             11 NX Level Tra         5:26.49    6:06.38   2 
 25 Grunden, Grant            11 Arizona Trac         6:13.26    6:06.71   1 
 26 Murphy, Joseph            12 Glendale Fla         6:08.74    6:08.32   1 
 27 Parrish, Chase            12 Distance Uni         6:50.36    6:12.12   1 
 28 Negrete, Bryan            10 Pacific Coas         5:40.00    6:23.04   2 
 29 Cevallos, Sebastian       10 Go the Dista                    6:59.77   1 
 
3000 Meter Run 11-12 Division Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Squires, Aidan            12 Phoenix Bobc        11:16.94   10:55.02   10   
  2 Yohn, Aiden               12 OC Grit             10:53.58   11:06.07    8   
  3 McAuley, Ean              10 NX Level Tra        11:57.25   11:22.36    6   
  4 Lebbon, Kenji             12 Go the Dista        12:14.45   11:23.05    4   
  5 Levin, Jacob              11 NX Level Tra        11:55.82   11:30.62    2   
  6 Collier, Jayden           12 Distance Uni        12:48.13   12:19.21    1   
  7 Graddy, Liam              11 Go the Dista                   12:27.01  
  8 Mendoza, Joel             11 Pacific Coas        12:12.21   12:44.30  
  9 Murphy, Joseph            12 Glendale Fla        12:35.59   12:49.15  
 10 Murphy, Jack              12 Glendale Fla        13:02.02   12:52.92  
 11 Thompson, Spencer         11 Distance Uni        12:19.11   13:03.22  
 12 Young, Damien             11 Distance Uni        13:08.00   13:06.91  
 13 Lynn, Jacob               11 OC Grit             13:24.00   13:33.35  
 
80 Meter Hurdles (30") 11-12 Division Boys
========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H# Points
========================================================================================
  1 Stewart, Legend           11 Arizona Flam           12.89      12.98   NWI  2  10   
  2 Smith, Nizer              11 Arizona Flam           14.39      13.42   NWI  2   8   
  3 Hamilton III, Tony        12 3M Track Clu           13.10      13.63   NWI  2   6   
  4 Stills Bey, Safir         11 3M Track Clu           15.46      14.36   NWI  2   4   
  5 Millman, Pry'nce          11 Huron Athlet           17.23      16.19   NWI  1   2   
  6 LeVinus, Frederick        12 Phoenix Bobc           16.42      16.66   NWI  2   1   
  7 Taylor, Tyler             12 Team Hurrica                      17.01   NWI  1 
  8 Hermas, Jamani            11 Arizona Trac                      17.41   NWI  1 
  9 Noyd, Michael             11 Arizona Flam           17.14      17.61   NWI  2 
 10 Carter, Micah             11 Power Forwar           20.06      17.84   NWI  1 
 
4x100 Meter Relay 11-12 Division Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Arizona Cheetahs Track Club  'A'                    53.00      53.12   10   
     1) Halsana, Tristan 11             2) Cooper, Cameron 12             
     3) Knapper, Otis 12                4) Cade, Darius 11                
  2 AZ Titans, Llc  'A'                               1:00.51      56.81    8   
     1) Bryant, Nathaniel 10            2) Hinton, Dajon 11               
     3) King, Synzere 10                4) Kammerer, Terrance 10          
  3 Team Hurricane Track  'A'                                      57.44    6   
     1) Cobb Jr, DeAndra' 11            2) Davis-Ortiz, Lewis 11          
     3) Henderson, Billy 12             4) Smith, Amir 11                 
 
4x400 Meter Relay 11-12 Division Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Pacific Coast Shock Waves  'A'                    4:09.16    4:08.63   10   
     1) Rendon, Jayden 11               2) Hill, Jarrius 10               
     3) Ricks, Xai 12                   4) Rice, Micah 12                 
  2 3M Track Club  'A'                                4:08.99    4:11.04    8   
     1) Kalmon-Tidwell, Demi 12         2) Jones, Miles 12                
     3) Butcher, Hasan 12               4) Hamilton III, Tony 12          
  3 New Era Elite Track  'A'                          4:12.00    4:12.99    6   
     1) Armstrong, Gus 10               2) Bradley, Elijah 12             
     3) Shigg, Seth 12                  4) Wilson Jr, Michael 12          
  4 AZ Burn  'A'                                                 4:34.68    4   
     1) Beard, Donovan 11               2) Glenn, Zuri 12                 
     3) Hamon, Heaven 10                4) Dyer, Kordell 11               
  5 Arizona Cheetahs Track Club  'A'                  4:25.00    4:35.39    2   
     1) Cade, Darius 11                 2) Cooper, Cameron 12             
     3) Halsana, Tristan 11             4) Knapper, Otis 12               
  6 Pacific Coast Shock Waves  'B'                    4:25.13    4:36.23    1   
     1) Babineaux, Cameron 12           2) Harold, Dejon 12               
     3) Henriquez, Ethan 12             4) Rice, Benjamin 10              
  7 Do Right Educational Sports  'A'                  4:34.28    4:37.18  
     1) Gammage, Anthony 12             2) Laffitte, Jaden 12             
     3) Gary, Elijahuan 11              4) McLean, Christopher 11         
  8 Team Hurricane Track  'A'                                    4:59.47  
     1) Cobb Jr, DeAndra' 11            2) Henderson, Billy 12            
     3) Williams-Haynes, Ty'shon 11     4) Smith, Amir 11                 
  9 Pacific Coast Shock Waves  'C'                    4:30.35    5:05.33  
     1) Pimentel, Gabriel 11            2) Powell I, Colin 11             
     3) Friedl, Hunter 11               4) Centeno, Connor 11             
 
4x800 Meter Relay 11-12 Division Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Do Right Educational Sports  'A'                            10:41.96   10   
     1) Gammage, Anthony 12             2) McLean, Christopher 11         
     3) Lambert, Marquise 10            4) Gary, Elijahuan 11             
  2 Elite Striders  'A'                                         10:59.37    8   
     1) Redivo, Joseph 11               2) Roberson, Elijah 12            
     3) Montano, Soul 10                4) Redhouse, Nashoba 11           
  3 Phoenix Flyers  'A'                                         11:05.95    6   
     1) Newkirk, Micah 10               2) Moses, Maddox 12               
     3) Blair, Jake 12                  4) Lolli, Braden 12               
  4 NX Level Track  'A'                                         11:31.75    4   
     1) McAuley, Ean 10                 2) Campos Jr, Rafael 12           
     3) Levin, Jacob 11                 4) Wagner, James 11               
  5 Distance University  'A'                                    12:03.67    2   
     1) Collier, Jayden 12              2) Young, Damien 11               
     3) Parrish, Chase 12               4) Thompson, Spencer 11           
 
High Jump 11-12 Division Boys
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Thomas, Cree              11 Arizona Trac           1.47m      1.45m    4-09.00  10   
  2 Stewart, Legend           11 Arizona Flam           1.42m     J1.45m    4-09.00   8   
  3 Smith, Nizer              11 Arizona Flam           1.40m      1.35m    4-05.00   6   
  4 Barrett, Malec            12 48-Unattache           1.35m      1.30m    4-03.25   3   
  4 Ligons, Ambodai           12 33-Unattache           1.40m      1.30m    4-03.25   3   
  6 Wagner, James             11 NX Level Tra           1.30m     J1.30m    4-03.25   1   
  7 Lang, Matteus             11 Phoenix Bobc                     J1.30m    4-03.25 
  8 Kammerer, Terrance        10 AZ Titans, L                      1.25m    4-01.25 
  9 Rendon, Jayden            11 Pacific Coas           1.25m     J1.25m    4-01.25 
 10 Noyd, Michael             11 Arizona Flam           1.25m      1.15m    3-09.25 
 11 Henderson, Billy          12 Team Hurrica                     J1.15m    3-09.25 
 12 LeVinus, Frederick        12 Phoenix Bobc           1.25m     J1.15m    3-09.25 
 12 Walker, Craig             11 Pacific Coas           1.30m     J1.15m    3-09.25 
 14 Ludwig, Gary              10 Arcadia Drag           1.10m      1.05m    3-05.25 
 15 Pfleiger, Owen            11 Arizona Chee                      0.90m    2-11.50 
 
Long Jump 11-12 Division Boys
===============================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 McCallum, Chase           12 Bishop Gorma           4.41m      4.75m   NWI  15-07.00  10   
  2 Hamilton III, Tony        12 3M Track Clu           4.92m      4.53m   NWI  14-10.50   8   
  3 Barrett, Malec            12 48-Unattache           4.45m      4.46m   NWI  14-07.75   6   
  4 Millman, Pry'nce          11 Huron Athlet           4.21m      4.38m   NWI  14-04.50   4   
  5 Heussner, Brody           11 Huron Athlet           4.29m      4.15m   NWI  13-07.50   2   
  6 Feng, Aslan               11 Arizona Risi           3.93m      4.07m   NWI  13-04.25   0.50
  6 McSwain Jr, James         12 Huron Athlet           3.51m      4.07m   NWI  13-04.25   0.50
  8 Bryant, Nathaniel         10 AZ Titans, L           3.79m      4.06m   NWI  13-04.00 
  9 Thomas, Cree              11 Arizona Trac                      3.93m   NWI  12-10.75 
 10 Powell I, Colin           11 Pacific Coas           4.11m      3.87m   NWI  12-08.50 
 11 Berryhill, Romeo          10 AZ Titans, L           4.05m      3.75m   NWI  12-03.75 
 12 Hall, Ky'Ron              11 NX Level Tra                      3.72m   NWI  12-02.50 
 13 Lambert, Marquise         10 Do Right Edu                      3.70m   NWI  12-01.75 
 13 Wills-Dennard, Jaylin     12 AZ Titans, L           3.97m      3.70m   NWI  12-01.75 
 15 Hackett, Andre            10 Arizona Flam           3.37m      3.69m   NWI  12-01.25 
 16 Jones, Maleik             12 Invaders               3.61m      3.64m   NWI  11-11.50 
 17 McLean, Christopher       11 Do Right Edu           3.43m      3.53m   NWI  11-07.00 
 18 Harrison, Otis Tre        11 Pacific Coas                      3.45m   NWI  11-04.00 
 19 Taylor, Tyler             12 Team Hurrica           3.10m      3.27m   NWI  10-08.75 
 20 Flores, Alec              12 Pacific Coas                      3.25m   NWI  10-08.00 
 21 Rutherford III, Joe       12 Do Right Edu                      3.13m   NWI  10-03.25 
 22 Gammage Jr, Evan          10 Do Right Edu                      3.10m   NWI  10-02.00 
 23 Coleman, De'Mar           10 Arizona Risi           2.69m      3.02m   NWI   9-11.00 
 24 Cooper, Dakari            11 Huron Athlet           2.80m      2.82m   NWI   9-03.00 
 -- Hawkins, Kahmar           11 Arizona Flam           3.20m       FOUL                 
 -- LeJander, Anthony         11 Arizona Chee           3.15m       FOUL                 
 
Shot Put 6 lb. 11-12 Division Boys
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Brooks IV, Eugene         12 Las Vegas Bl          13.62m     13.59m   44-07.00  10   
  2 Lewis, Gabriel            12 Pacific Coas          10.06m     10.11m   33-02.00   8   
  3 Roberson, Elijah          12 Elite Stride          10.28m      9.38m   30-09.25   6   
  4 Harrison, Otis Tre        11 Pacific Coas          10.10m      8.24m   27-00.50   4   
  5 Abril, Keane              11 Arizona Chee           8.33m      8.05m   26-05.00   2   
  6 Jones, Destin             12 Power Forwar           7.88m      8.03m   26-04.25   1   
  7 Poole Jr, Kenta           11 Nevada Storm           7.50m      7.72m   25-04.00 
  8 Nevil, Damien             11 Team Hurrica           7.11m      7.60m   24-11.25 
  9 Moore, Evan               11 Huron Athlet           7.51m      7.54m   24-09.00 
 10 Pollard, Bryce            10 48-Unattache           7.67m      6.93m   22-09.00 
 11 Carter, Micah             11 Power Forwar           6.81m      6.37m   20-10.75 
 12 LeJander, Anthony         11 Arizona Chee           6.37m      6.35m   20-10.00 
 13 Esquer Lopez, Juancarlos  11 ArizonAthlet           6.67m      6.02m   19-09.00 
 14 Colbert, Derrick          12 Team Hurrica           6.30m      6.01m   19-08.75 
 15 Colbert, Donzel           11 Team Hurrica           5.90m      5.89m   19-04.00 
 16 Bobo, Josiah              11 Huron Athlet                      5.82m   19-01.25 
 17 Rice, Benjamin            10 Pacific Coas                      5.03m   16-06.00 
 18 Estrada-Garcia, Aiden     10 Free Spirit                       4.28m   14-00.50 
 19 Shelton, Jayden           11 Team Hurrica           4.57m      3.15m   10-04.00 
 
Discus Throw 1kg 11-12 Division Boys
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Brooks IV, Eugene         12 Las Vegas Bl          29.24m     25.97m      85-02  10   
  2 Knox, Demani              11 3M Track Clu                     19.53m      64-01   8   
  3 Harrison, Otis Tre        11 Pacific Coas          15.00m     18.27m      59-11   6   
  4 Abril, Keane              11 Arizona Chee          17.60m     17.90m      58-09   4   
  5 Pollard, Bryce            10 48-Unattache          19.45m     16.16m      53-00   2   
  6 Gibson, Langston          11 Pacific Coas          12.00m     14.12m      46-04   1   
  7 Ludwig, Gary              10 Arcadia Drag          16.35m     10.58m      34-08 
 
Javelin Throw 450g Aero 11-12 Division Boys
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Brooks IV, Eugene         12 Las Vegas Bl          30.04m     35.14m     115-03  10   
  2 Williams, Nathan          11 Phoenix Bobc                     33.86m     111-01   8   
  3 Alberty, Darius           10 Arizona Trac          34.12m     33.81m     110-11   6   
  4 Hall Jr, Diallo           12 49-Unattache          30.47m     32.59m     106-11   4   
  5 Blair, Jake               12 Phoenix Flye          32.19m     31.83m     104-05   2   
  6 Smith, Nizer              11 Arizona Flam          36.61m     31.00m     101-08   1   
  7 Lewis, Gabriel            12 Pacific Coas          25.00m     27.39m      89-10 
  8 Rice, Benjamin            10 Pacific Coas          26.74m     27.38m      89-10 
  9 Columbus, Alex            12 Phoenix Flye          25.06m     27.26m      89-05 
 10 Knox, Demani              11 3M Track Clu                     21.54m      70-08 
 11 Montano, Soul             10 Elite Stride          18.76m     21.51m      70-07 
 12 Walker, Craig             11 Pacific Coas          22.00m     20.02m      65-08 
 13 Pollard, Bryce            10 48-Unattache          15.53m     19.73m      64-09 
 14 Colbert, Derrick          12 Team Hurrica                     19.21m      63-00 
 15 LeVinus, Frederick        12 Phoenix Bobc          24.55m     18.98m      62-03 
 16 Hamilton Jr, Roderick     11 ArizonAthlet                     18.65m      61-02 
 17 Abril, Keane              11 Arizona Chee          16.71m     16.05m      52-08 
 18 Colbert, Donzel           11 Team Hurrica                     15.97m      52-05 
 19 Starr-Brown, Donovan      11 Huron Athlet                     15.41m      50-07 
 20 Ludwig, Gary              10 Arcadia Drag          17.55m     14.89m      48-10 
 21 Carter, Micah             11 Power Forwar          15.98m     14.23m      46-08 
 22 Knierim, David            11 Arizona Chee          16.82m     13.72m      45-00 
 23 Gleton, Khamari           11 Bishop Gorma                     11.95m      39-02 
 24 Joyner, Adam              10 Vail Vipers           13.48m     11.91m      39-01 
 25 Estrada-Garcia, Aiden     10 Free Spirit                      10.79m      35-05 
 26 Shiverdecker, Spencer     11 Quicksilver                      10.67m      35-00 
 27 McGee, Max                11 Elite Stride           7.78m      8.57m      28-01 
 28 Cotton III, Marcus        10 Las Vegas Bl           8.65m      7.70m      25-03 
 
1500 Meter Race Walk 11-12 Division Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Mendoza, Joel             11 Pacific Coas                   10:07.15   10   
  2 Watkins, Smooth           11 Pacific Coas                   10:09.32    8   
 
100 Meter Dash 13-14 Division Boys
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Ruvo IV, John             14 Phoenix Bobc           11.36      11.70q  NWI  2 
  2 Godoy, Angelo             14 Free Spirit            11.20      11.87q  NWI  7 
  3 Hollinquest, Zachary      13 AZ Burn                11.65      11.95q  NWI  3 
  4 Sanchez, Degio            14 Scottsdale M           12.41      12.23q  NWI  3 
  5 Washington, Demari        13 NX Level Tra                      12.25q  NWI  3 
  6 Henderson, Za'Quon        13 Las Vegas Bl           12.20      12.44q  NWI  5 
  7 Stark, Jesse              13 Team Hurrica           12.00      12.57q  NWI  6 
  8 Thompson, Jordan          13 Huron Athlet           12.28      12.62q  NWI  6 
  9 Baylis, Aryonne           14 48-Unattache           12.50      12.96q  NWI  5 
 10 Williams, Mason           13 New Era Elit                      13.06   NWI  4 
 11 Williams, Steven          14 Arizona Spee           12.63      13.13   NWI  2 
 12 Lockhart, Miles           12 AZ Burn                13.34      13.17   NWI  5 
 13 Hampton Jr, Javon         12 Pacific Coas           12.53      13.39   NWI  1 
 14 McGirt, Micah             13 Las Vegas He           13.63      13.43   NWI  7 
 15 El-Amin, Luay             13 Accelerate T           13.34      13.44   NWI  7 
 16 Davis, Jayvis             14 Las Vegas Bl           13.54      13.50   NWI  4 
 17 Olson, Seaver             13 Run Infinity           13.39      13.57   NWI  6 
 18 DeLeon, Jaedon            13 Pacific Coas           13.42      13.66   NWI  2 
 19 Blount, Breylon           12 Phoenix Elit           13.59      13.80   NWI  1 
 19 Henriquez, Aiden          14 Pacific Coas           12.87      13.80   NWI  6 
 21 Greene, Braden            12 48-Unattache                      13.81   NWI  5 
 22 Orent, Ethan              13 Run Infinity           13.73      13.89   NWI  7 
 23 Hernandez, Gabriel        12 48-Unattache           12.50      13.94   NWI  2 
 23 Grimes, Gerayas           12 Accelerate T           13.43      13.94   NWI  3 
 25 Burton, Tyrell            13 Phoenix Bobc           13.58      14.04   NWI  1 
 26 Henderson, Ben            13 Accelerate T           14.13      14.25   NWI  2 
 26 McKenzie, Mentoa          13 33-Unattache           12.85      14.25   NWI  6 
 28 Chism, Tony               14 33-Unattache                      14.29   NWI  7 
 29 Williams, Amir            13 AZ Burn                           14.34   NWI  7 
 30 Warren, Sirius            13 Team Hurrica           14.56      14.38   NWI  5 
 31 Maassen, Aaron            14 Accelerate T           13.97      14.60   NWI  1 
 32 Hayes, Keith              12 Arizona Spee           15.19      14.73   NWI  1 
 33 Carrillo, Justice         14 Lions Track            13.80      14.82   NWI  2 
 34 Dean, Isaiah              13 Arizona Chee           13.82      14.99   NWI  5 
 35 Byrdsong Jr, Dewayne      12 New Era Elit                      15.02   NWI  1 
 36 Lopez, David              13 Phoenix Bobc                      15.07   NWI  4 
 37 Uperesa-thomas, Ayndra    12 Do Right Edu           15.07      15.41   NWI  6 
 38 Swenson, Jaiden           12 Vail Vipers            15.17      15.44   NWI  3 
 39 Gourdine II, Henry        12 33-Unattache        16:00.00      15.48   NWI  3 
 40 Hawkins, Ricky            13 NX Level Tra                      15.74   NWI  6 
 41 Lambert, Ke'Jzon          14 Do Right Edu           15.36      15.87   NWI  2 
 42 Ruggles, Gabriel          13 NX Level Tra           15.03      16.22   NWI  4 
 43 Romero, Issac             13 Lions Track            15.90      16.37   NWI  3 
 44 Escarcega, Daniel         12 Arizona Trac           15.97      16.58   NWI  3 
 45 Jackson Jr, Cedric        12 AZ Titans, L           16.01      16.70   NWI  6 
 46 Weaver, Jacob             12 Phoenix Bobc           15.70      16.79   NWI  4 
 47 Ringuette, Jedidiah       13 Power Forwar           18.14      18.94   NWI  5 
 48 Nichols, Quentin          12 Arizona Elit           17.55      19.69   NWI  4 
 
100 Meter Dash 13-14 Division Boys
=====================================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Ruvo IV, John             14 Phoenix Bobc           11.70      11.40   NWI  10   
  2 Hollinquest, Zachary      13 AZ Burn                11.95      11.67   NWI   8   
  3 Godoy, Angelo             14 Free Spirit            11.87      11.69   NWI   6   
  4 Sanchez, Degio            14 Scottsdale M           12.23      12.06   NWI   4   
  5 Washington, Demari        13 NX Level Tra           12.25      12.30   NWI   2   
  6 Stark, Jesse              13 Team Hurrica           12.57      12.39   NWI   1   
  7 Henderson, Za'Quon        13 Las Vegas Bl           12.44      12.51   NWI 
  8 Baylis, Aryonne           14 48-Unattache           12.96      13.02   NWI 
 
200 Meter Dash 13-14 Division Boys
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Ruvo IV, John             14 Phoenix Bobc           22.92      22.87q  NWI  7 
  2 Fair Jr, Brian            14 Arizona Risi           23.23      23.50q  NWI  9 
  3 Godoy, Angelo             14 Free Spirit            23.50      23.80q  NWI  7 
  4 Meche, Landon             14 NX Level Tra           24.51      24.37q  NWI  3 
  5 Washington, Demari        13 NX Level Tra           24.88      24.53q  NWI  9 
  6 Sanchez, Degio            14 Scottsdale M           26.62      24.80q  NWI  9 
  7 Pabon, Maleik             14 Vegas Veloci           24.42      24.87q  NWI  9 
  8 Cooks Jr, Terrell         12 New Era Elit           24.00      24.90q  NWI  1 
  8 Thompson, Jordan          13 Huron Athlet           25.14      24.90q  NWI  3 
 10 Henderson, Za'Quon        13 Las Vegas Bl           27.89      25.12   NWI  5 
 11 Stovall, Boston           14 New Era Elit           25.00      25.35   NWI  1 
 12 Baylis, Aryonne           14 48-Unattache           25.50      25.51   NWI  8 
 12 Lewis, Isaac              14 Pacific Coas           25.25      25.51   NWI  4 
 14 Stark, Jesse              13 Team Hurrica           25.00      25.53   NWI  1 
 15 Sylve, Michael            14 AZ Burn                25.70      25.60   NWI  9 
 16 Graves-Blanks, Kai        13 Pacific Coas           26.98      25.63   NWI  8 
 17 Wilks, Khalil             14 3M Track Clu           27.11      25.68   NWI  8 
 18 Williams, Steven          14 Arizona Spee           25.52      25.69   NWI  2 
 19 Woods, Saif Elijah        14 Arizona Chee           25.84      25.80   NWI  5 
 20 Lockhart, Miles           12 AZ Burn                27.06      26.16   NWI  6 
 21 Williams, Mason           13 New Era Elit           25.00      26.19   NWI  1 
 22 Kelly, Caleb              14 NX Level Tra           26.60      26.22   NWI  9 
 23 Ford, Samuel              13 Arizona Elit                      26.44   NWI  3 
 24 King, Michael             14 Arizona Chee           28.77      26.56   NWI  6 
 25 Tamplin Jr, Errick        13 AZ Burn                27.42      26.72   NWI  6 
 26 Williams, Laurence        13 Pacific Coas           28.50      26.81   NWI  3 
 27 Rodriguez, Mateo          13 Elite Stride           27.85      26.88   NWI  2 
 28 Hannon, Shea              14 GetBizzy Ath           26.32      26.92   NWI  5 
 29 McGirt, Micah             13 Las Vegas He           28.15      26.96   NWI  5 
 30 Grimes, Gerayas           12 Accelerate T           27.61      27.00   NWI  7 
 31 Henderson, Maurice        13 Pacific Coas           26.19      27.16   NWI  1 
 32 El-Amin, Luay             13 Accelerate T           27.56      27.23   NWI  9 
 33 McKenzie, Mentoa          13 33-Unattache           26.65      27.27   NWI  4 
 34 Dhupati, Tarun            14 Arizona Risi           29.08      27.29   NWI  7 
 35 Martin, Malakai           14 Do Right Edu           31.18      27.33   NWI  6 
 36 Davis, Jayvis             14 Las Vegas Bl           27.48      27.40   NWI  2 
 37 Padilla, Anthony          12 Power Forwar                      27.47   NWI  8 
 38 Gipson, Joseph            14 Pacific Coas                      27.53   NWI  4 
 39 Kitchen, Aavyn            12 49-Unattache           29.47      27.61   NWI  8 
 40 Fuse, Cameron             13 Elite Stride           28.49      27.65   NWI  7 
 41 Olson, Seaver             13 Run Infinity           28.58      27.67   NWI  1 
 42 DeLeon, Jaedon            13 Pacific Coas           28.45      27.87   NWI  6 
 43 Claudio, Emilio           14 Pacific Coas                      28.07   NWI  3 
 44 Orent, Ethan              13 Run Infinity           28.80      28.26   NWI  6 
 45 Carr, Alexander           13 Huron Athlet           29.72      28.50   NWI  2 
 46 Henderson, Ben            13 Accelerate T           29.62      28.67   NWI  1 
 47 Greene, Braden            12 48-Unattache                      28.80   NWI  7 
 48 Hill, Barrett             13 Arizona Trac           31.16      29.11   NWI  2 
 49 Pierre, Orion             13 AZ Titans, L           29.07      29.12   NWI  5 
 50 Williams, Amir            13 AZ Burn                           29.15   NWI  5 
 51 Chism, Tony               14 33-Unattache                      29.16   NWI  8 
 52 Vloemans, Robert          14 Phoenix Flye           29.78      29.27   NWI  3 
 53 Carrillo, Justice         14 Lions Track            27.50      29.41   NWI  3 
 54 Lopez, David              13 Phoenix Bobc                      30.02   NWI  7 
 55 Byrdsong Jr, Dewayne      12 New Era Elit           30.00      30.34   NWI  6 
 56 Hamman, Jacob             13 El Paso Inva                      30.76   NWI  8 
 57 Uperesa-thomas, Ayndra    12 Do Right Edu           30.55      30.80   NWI  3 
 58 Warren, Sirius            13 Team Hurrica           31.24      31.31   NWI  4 
 59 Gourdine II, Henry        12 33-Unattache        30:09.00      31.32   NWI  2 
 60 DeLoney, Jalen            13 Las Vegas He           33.77      31.71   NWI  2 
 61 Lambert, Ke'Jzon          14 Do Right Edu           34.00      32.00   NWI  3 
 62 Escarcega, Daniel         12 Arizona Trac           36.59      32.97   NWI  6 
 63 Weaver, Jacob             12 Phoenix Bobc           33.91      33.37   NWI  1 
 64 Adams, Braylon            14 Las Vegas He           33.33      33.41   NWI  4 
 65 Jackson Jr, Cedric        12 AZ Titans, L           35.09      34.06   NWI  4 
 66 Romero, Issac             13 Lions Track            33.00      34.07   NWI  2 
 67 Verdell, Tommie           13 Mercury San            26.52      34.39   NWI  4 
 68 Nichols, Quentin          12 Arizona Elit           40.51      37.33   NWI  7 
 69 Clark, Kavaughn           13 Power Forwar           26.11      47.29   NWI  6 
 
200 Meter Dash 13-14 Division Boys
=====================================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Ruvo IV, John             14 Phoenix Bobc           22.87      22.86   NWI  10   
  2 Fair Jr, Brian            14 Arizona Risi           23.50      23.03   NWI   8   
  3 Godoy, Angelo             14 Free Spirit            23.80      23.63   NWI   6   
  4 Meche, Landon             14 NX Level Tra           24.37      24.33   NWI   4   
  5 Cooks Jr, Terrell         12 New Era Elit           24.90      24.61   NWI   2   
  6 Pabon, Maleik             14 Vegas Veloci           24.87      24.63   NWI   1   
  7 Washington, Demari        13 NX Level Tra           24.53      25.01   NWI 
 
400 Meter Dash 13-14 Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Fair Jr, Brian            14 Arizona Risi           51.50      51.95   8  10   
  2 Pabon, Maleik             14 Vegas Veloci           53.84      53.69   8   8   
  3 Meche, Landon             14 NX Level Tra           53.85      53.74   8   6   
  4 Parrish, Kollin           14 Arizona Chee           55.87      54.61   8   4   
  5 Cooks Jr, Terrell         12 New Era Elit           53.00      55.01   8   2   
  6 Mejia, Nicholas           14 Pacific Coas           54.99      55.08   8   1   
  7 Lerma, Ruben              13 Do Right Edu           57.66      55.72   7 
  8 Lewis, Isaac              14 Pacific Coas           55.87      55.90   8 
  9 Williams, Mason           13 New Era Elit           57.00      56.02   7 
 10 Stovall, Boston           14 New Era Elit           57.00      56.88   7 
 11 Baylis, Aryonne           14 48-Unattache           55.00      57.42   8 
 12 Krinetz, Dylan            14 Aloha Track            58.00      57.75   7 
 13 Williams, Steven          14 Arizona Spee         1:00.37      58.39   6 
 14 Henderson, Za'Quon        13 Las Vegas Bl           58.00      58.72   7 
 15 Ford, Samuel              13 Arizona Elit         1:01.82      58.82   5 
 16 Sylve, Michael            14 AZ Burn                59.89      58.89   6 
 17 Mitchell-Francis, Marcel  13 Pacific Coas         1:04.94      59.14   4 
 18 Ortiz, Avaunt             13 Phoenix Elit           58.19      59.18   7 
 19 Kelly, Caleb              14 NX Level Tra         1:00.47      59.40   6 
 20 Kirk Jr, Lamarr           13 New Era Elit         1:00.00      59.46   6 
 21 Blevins, Zaire            14 Do Right Edu         1:01.42      59.56   5 
 22 Stark, Jesse              13 Team Hurrica           57.00      59.65   7 
 23 Williams, Laurence        13 Pacific Coas           59.00      59.90   7 
 23 Stroughter II, Bryan      13 Arizona Risi         1:03.24      59.90   5 
 25 Hannon, Shea              14 GetBizzy Ath           58.29    1:00.12   7 
 26 Henderson, Maurice        13 Pacific Coas         1:00.21    1:00.56   6 
 27 Dorantes, Daniel          14 Pacific Coas         1:01.14    1:00.85   5 
 28 Padilla, Anthony          12 Power Forwar                    1:00.96   1 
 28 Rodriguez, Mateo          13 Elite Stride           59.80    1:00.96   6 
 30 McGirt, Micah             13 Las Vegas He         1:03.26    1:01.03   5 
 31 Claudio, Emilio           14 Pacific Coas                    1:01.25   1 
 32 Henriquez, Aiden          14 Pacific Coas         1:04.07    1:01.89   5 
 33 Allison, Charlie          14 Phoenix Flye         1:00.17    1:02.16   6 
 34 Kitchen, Aavyn            12 49-Unattache         1:03.98    1:02.28   5 
 35 Davis, Jayvis             14 Las Vegas Bl         1:04.45    1:02.31   5 
 36 Martin, Malakai           14 Do Right Edu         1:07.34    1:02.47   4 
 37 DeLeon, Jaedon            13 Pacific Coas         1:05.48    1:03.01   4 
 38 Dhupati, Tarun            14 Arizona Risi         1:07.20    1:03.13   4 
 39 Blount, Breylon           12 Phoenix Elit         1:04.60    1:04.80   4 
 40 Uperesa-thomas, Ayndra    12 Do Right Edu         1:08.99    1:05.28   4 
 41 Washington, Demari        13 NX Level Tra         1:00.46    1:05.79   6 
 42 Chism, Tony               14 33-Unattache                    1:05.94   1 
 43 Carrillo, Justice         14 Lions Track          1:00.00    1:07.90   6 
 44 Williams, Amir            13 AZ Burn                         1:08.12   1 
 45 Bolin, Kasen              13 Distance Uni         1:10.00    1:10.13   4 
 46 Hamman, Jacob             13 El Paso Inva                    1:10.18   1 
 47 Larson, Trevor            12 Distance Uni         1:13.62    1:10.40   3 
 48 Lopez, David              13 Phoenix Bobc                    1:11.56   2 
 49 Lambert, Ke'Jzon          14 Do Right Edu         1:15.02    1:11.61   3 
 50 Gourdine II, Henry        12 33-Unattache         1:13.00    1:11.72   3 
 51 Hill, Barrett             13 Arizona Trac         1:11.75    1:11.87   3 
 52 Byrdsong Jr, Dewayne      12 New Era Elit         1:10.00    1:13.19   4 
 53 Adams, Braylon            14 Las Vegas He         1:16.09    1:17.93   3 
 54 Hayes, Keith              12 Arizona Spee         1:19.06    1:18.11   2 
 55 Romero, Issac             13 Lions Track          1:17.00    1:20.99   2 
 56 Ruggles, Gabriel          13 NX Level Tra         1:28.89    1:29.08   2 
 
800 Meter Run 13-14 Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Fair Jr, Brian            14 Arizona Risi         2:06.32    2:07.53   4  10   
  2 Cooks Jr, Terrell         12 New Era Elit         2:10.00    2:09.13   4   8   
  3 Mejia, Nicholas           14 Pacific Coas         2:10.89    2:11.86   4   6   
  4 Espeleta, Noah            13 Bishop Gorma         2:14.40    2:11.97   4   4   
  5 Lerma, Ruben              13 Do Right Edu         2:16.32    2:12.03   4   2   
  6 Pabon, Maleik             14 Vegas Veloci         2:15.07    2:16.31   4   1   
  7 Robinson, Darrion         14 Arizona Chee                    2:16.45   1 
  8 Chavez, Andres            14 Pacific Coas         2:12.00    2:19.86   4 
  9 Ortiz, Avaunt             13 Phoenix Elit         2:20.34    2:20.58   3 
 10 Dorantes, Daniel          14 Pacific Coas         2:19.78    2:21.60   4 
 11 Mitchell-Francis, Marcel  13 Pacific Coas         2:30.73    2:21.62   3 
 12 Blevins, Zaire            14 Do Right Edu         2:25.00    2:23.79   3 
 13 Padilla, Anthony          12 Power Forwar                    2:23.92   1 
 14 Claudio, Emilio           14 Pacific Coas                    2:23.99   1 
 15 Williams, Laurence        13 Pacific Coas         2:20.00    2:24.08   4 
 16 Krinetz, Dylan            14 Aloha Track          2:24.00    2:25.06   3 
 17 Kirk Jr, Lamarr           13 New Era Elit         2:19.00    2:26.19   4 
 18 Ludlow, Brandon           13 Arizona Spee         2:30.40    2:27.22   3 
 19 Kitchen, Aavyn            12 49-Unattache         2:39.62    2:28.23   2 
 20 Rodriguez, Mateo          13 Elite Stride         2:26.77    2:28.46   3 
 21 Ho, Caleb                 14 48-Unattache         2:28.00    2:30.58   3 
 22 Dhupati, Tarun            14 Arizona Risi         2:47.74    2:31.62   2 
 23 Chavez, Alessandro        13 ArizonAthlet         2:33.91    2:32.33   2 
 24 Alvarado-Rediguez, Paul   14 Team Mex                        2:33.04   1 
 25 Sanders Jr, Michael       13 Glendale Fla         2:29.13    2:33.33   3 
 26 Stovall, Boston           14 New Era Elit         2:18.00    2:33.86   4 
 27 Chism, Tony               14 33-Unattache                    2:35.99   1 
 28 Grunden, Lucas            14 Arizona Trac         2:34.63    2:38.24   2 
 29 Alvarez, Francisco        13 Free Spirit          2:25.50    2:38.62   3 
 30 Bolin, Kasen              13 Distance Uni         2:41.95    2:38.99   2 
 31 Davis, John               13 Do Right Edu         2:51.11    2:39.65   1 
 32 Lange, Conner             12 Arizona Spee         2:42.86    2:39.99   2 
 33 Henderson II, DeMario     13 3M Track Clu         2:30.25    2:42.86   3 
 34 Lee, Hudson               13 OC Grit              2:42.00    2:43.39   2 
 35 Hall, Jacob               12 Nevada Storm         2:32.70    2:47.43   3 
 36 Perez, David              14 Arizona Chee         2:41.88    2:48.70   2 
 37 Schmelter, Jude           13 Arizona Flam         2:44.90    2:48.72   2 
 38 Larson, Trevor            12 Distance Uni         2:47.78    2:53.65   2 
 39 Lacy, Brenden             14 Distance Uni         3:02.43    2:56.70   1 
 40 Adams, Braylon            14 Las Vegas He         3:05.96    3:13.67   1 
 41 Hawkins, Ricky            13 NX Level Tra         3:39.19    3:34.77   1 
 
1500 Meter Run 13-14 Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Levin, Elijah             14 NX Level Tra         4:36.52    4:29.26   2  10   
  2 Espeleta, Noah            13 Bishop Gorma         4:37.13    4:33.57   2   8   
  3 Chavez, Andres            14 Pacific Coas         4:29.00    4:37.01   2   6   
  4 Nicolaides, Joshua        13 Vegas Lightn         4:41.80    4:40.66   2   4   
  5 Pickering, Wyatt          12 48-Unattache         5:03.90    4:44.37   2   2   
  6 Kirk Jr, Lamarr           13 New Era Elit         4:45.00    4:47.24   2   1   
  7 Murphy, Alexander         14 Glendale Fla         4:59.74    4:55.45   2 
  8 Carrillo, Charlie         14 Accelerate T         5:17.30    5:07.28   2 
  9 Bolin, Kasen              13 Distance Uni         5:23.54    5:08.47   2 
 10 Lee, Hudson               13 OC Grit              5:12.00    5:09.02   2 
 11 Hutchings, Brady          13 Huron Athlet         5:26.65    5:12.37   1 
 12 Alvarado-Rediguez, Paul   14 Team Mex                        5:13.94   1 
 13 Grunden, Lucas            14 Arizona Trac         5:28.77    5:17.77   1 
 14 Coyle, Tristen            13 Glendale Fla                    5:18.09   1 
 15 Lange, Conner             12 Arizona Spee         5:32.81    5:18.31   1 
 16 Baker, Anderson           14 Go the Dista         5:45.00    5:23.67   1 
 17 Lunsford, Kaden           12 Go the Dista         5:32.58    5:28.62   1 
 18 Hall, Jacob               12 Nevada Storm         4:42.15    5:28.69   2 
 19 Perez, David              14 Arizona Chee         5:46.14    5:29.47   1 
 20 Larson, Trevor            12 Distance Uni         6:09.57    6:08.10   1 
 21 Lacy, Brenden             14 Distance Uni         6:20.00    7:08.56   1 
 22 Cevallos, Nicolas         12 Go the Dista                    7:23.17   1 
 
3000 Meter Run 13-14 Division Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Espeleta, Noah            13 Bishop Gorma        10:16.13    9:52.71   10   
  2 Chavez, Andres            14 Pacific Coas         9:40.00    9:55.75    8   
  3 Levin, Elijah             14 NX Level Tra        10:00.78   10:07.19    6   
  4 Nicolaides, Joshua        13 Vegas Lightn        10:20.51   10:09.36    4   
  5 Murphy, Alexander         14 Glendale Fla        10:44.64   10:42.94    2   
  6 Lee, Hudson               13 OC Grit             11:08.00   10:55.58    1   
  7 Bolin, Kasen              13 Distance Uni        11:45.04   10:58.43  
  8 Carrillo, Charlie         14 Accelerate T        11:26.91   11:02.85  
  9 Ellish, Nolan             13 Go the Dista        11:25.63   11:03.16  
 10 Baker, Anderson           14 Go the Dista                   11:17.41  
 11 Lunsford, Kaden           12 Go the Dista        12:09.57   11:40.70  
 12 Perez, David              14 Arizona Chee                   11:49.67  
 13 Hall, Jacob               12 Nevada Storm        12:23.30   12:24.48  
 14 Larson, Trevor            12 Distance Uni                   12:48.87  
 
100 Meter Hurdles (33" ) 13-14 Division Boys
========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H# Points
========================================================================================
  1 Miltenberger, Colby       14 Phoenix Bobc           15.03      14.51   NWI  2  10   
  2 Vazquez, Yan              14 Arizona Flam           14.81      14.65   NWI  2   8   
  3 Taylor, Zachary           14 Arizona Trac                      16.52   NWI  1   6   
  4 Graves-Blanks, Kai        13 Pacific Coas                      16.56   NWI  1   4   
  5 Meng, Anthony             13 Arizona Flam           17.36      17.06   NWI  2   2   
  6 Bowie, Dhani              12 3M Track Clu           16.78      18.14   NWI  2   1   
  7 Martinez, Kevin           12 Arcadia Drag           16.97      18.27   NWI  2 
  8 O'Neal, Anthony           14 Phoenix Elit                      19.10   NWI  1 
  9 King, Michael             14 Arizona Chee           19.11      19.78   NWI  1 
 10 Dean, Isaiah              13 Arizona Chee           21.02      20.46   NWI  1 
 11 Stroughter II, Bryan      13 Arizona Risi           17.06      23.95   NWI  2 
 
200 Meter Hurdles (30") 13-14 Division Boys
========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H# Points
========================================================================================
  1 Vazquez, Yan              14 Arizona Flam           29.49      28.72   NWI  2  10   
  2 Graves-Blanks, Kai        13 Pacific Coas                      29.04   NWI  1   8   
  3 Taylor, Zachary           14 Arizona Trac                      29.43   NWI  1   6   
  4 Stroughter II, Bryan      13 Arizona Risi           30.69      29.46   NWI  2   4   
  5 King, Michael             14 Arizona Chee           37.57      30.88   NWI  2   2   
  6 O'Neal, Anthony           14 Phoenix Elit                      31.00   NWI  1   1   
  7 Bowie, Dhani              12 3M Track Clu           33.08      31.41   NWI  2 
  8 Wilks, Khalil             14 3M Track Clu                      31.42   NWI  1 
  9 Shakur, Azriel            13 3M Track Clu           31.03      31.59   NWI  2 
 10 Carr, Alexander           13 Huron Athlet           36.05      32.11   NWI  2 
 11 Dean, Isaiah              13 Arizona Chee           37.06      34.26   NWI  2 
 12 Henderson II, DeMario     13 3M Track Clu                      35.18   NWI  1 
 
4x100 Meter Relay 13-14 Division Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Arizona Cheetahs Track Club  'A'                    50.00      47.17   10   
     1) LeJander, Nicholas 14           2) Robinson, Darrion 14           
     3) Woods, Saif Elijah 14           4) Parrish, Kollin 14             
  2 AZ Burn  'A'                                                   47.69    8   
     1) Torres, Marcos 13               2) Tamplin Jr, Errick 13          
     3) Hollinquest, Zachary 13         4) Sylve, Michael 14              
  3 Pacific Coast Shock Waves  'A'                                 50.47    6   
     1) Henderson, Maurice 13           2) Hampton Jr, Javon 12           
     3) Lewis, Isaac 14                 4) Mejia, Nicholas 14             
  4 Do Right Educational Sports  'A'                    48.44      52.32    4   
     1) Martin, Malakai 14              2) Lerma, Ruben 13                
     3) Blevins, Zaire 14               4) Davis, John 13                 
 
4x400 Meter Relay 13-14 Division Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Arizona Cheetahs Track Club  'A'                  3:35.00    3:44.67   10   
     1) LeJander, Nicholas 14           2) Robinson, Darrion 14           
     3) Woods, Saif Elijah 14           4) Parrish, Kollin 14             
  2 New Era Elite Track  'A'                          3:49.00    3:48.21    8   
     1) Cooks Jr, Terrell 12            2) Stovall, Boston 14             
     3) Kirk Jr, Lamarr 13              4) Williams, Mason 13             
  3 Pacific Coast Shock Waves  'A'                    3:50.48    3:55.68    6   
     1) Mejia, Nicholas 14              2) Lewis, Isaac 14                
     3) Henderson, Maurice 13           4) Chavez, Andres 14              
  4 NX Level Track  'A'                               4:05.00    3:57.59    4   
     1) Kelly, Caleb 14                 2) Washington, Demari 13          
     3) Levin, Elijah 14                4) Meche, Landon 14               
  5 AZ Burn  'A'                                                 4:01.12    2   
     1) Lockhart, Miles 12              2) Sylve, Michael 14              
     3) Tamplin Jr, Errick 13           4) Torres, Marcos 13              
  6 Do Right Educational Sports  'A'                  4:28.11    4:10.91    1   
     1) Blevins, Zaire 14               2) Davis, John 13                 
     3) Martin, Malakai 14              4) Lerma, Ruben 13                
  7 Pacific Coast Shock Waves  'B'                    3:55.42    4:11.34  
     1) Dorantes, Daniel 14             2) Mitchell-Francis, Marcell 13   
     3) Henriquez, Aiden 14             4) DeLeon, Jaedon 13              
  8 Arizona Cheetahs Track Club  'B'                             4:35.72  
     1) King, Michael 14                2) Perez, David 14                
     3) Dean, Isaiah 13                 4) Francis, Cooper 13             
 
4x800 Meter Relay 13-14 Division Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Pacific Coast Shock Waves  'A'                               9:35.17   10   
     1) Dorantes, Daniel 14             2) Graves-Blanks, Kai 13          
     3) Henriquez, Aiden 14             4) Williams, Laurence 13          
 
High Jump 13-14 Division Boys
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Vazquez, Yan              14 Arizona Flam           1.63m      1.60m    5-03.00  10   
  2 Meng, Anthony             13 Arizona Flam           1.50m      1.55m    5-01.00   8   
  3 Martinez, Kevin           12 Arcadia Drag           1.55m      1.50m    4-11.00   6   
  4 Olson, Seaver             13 Run Infinity           1.40m      1.45m    4-09.00   3   
  4 Miltenberger, Colby       14 Phoenix Bobc           1.62m      1.45m    4-09.00   3   
  6 Burton, Tyrell            13 Phoenix Bobc           1.35m      1.25m    4-01.25   1   
 
Long Jump 13-14 Division Boys
===============================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Hollinquest, Zachary      13 AZ Burn                5.94m      6.03m   NWI  19-09.50  10   
  2 Miltenberger, Colby       14 Phoenix Bobc           5.70m      5.45m   NWI  17-10.75   8   
  3 Godoy, Angelo             14 Free Spirit            5.80m      5.40m   NWI  17-08.75   6   
  4 Allison, Charlie          14 Phoenix Flye           4.96m      5.10m   NWI  16-08.75   4   
  5 Woods, Saif Elijah        14 Arizona Chee           4.85m      4.96m   NWI  16-03.25   2   
  6 Williams, Steven          14 Arizona Spee           4.35m      4.85m   NWI  15-11.00   1   
  7 Hampton Jr, Javon         12 Pacific Coas           5.11m      4.83m   NWI  15-10.25 
  8 Thompson, Jordan          13 Huron Athlet           5.00m      4.73m   NWI  15-06.25 
  9 Kelly, Caleb              14 NX Level Tra           4.54m      4.50m   NWI  14-09.25 
 10 Martinez, Kevin           12 Arcadia Drag           5.14m      4.49m   NWI  14-08.75 
 11 Maassen, Aaron            14 Accelerate T           4.26m      4.29m   NWI  14-01.00 
 12 Henderson, Ben            13 Accelerate T           4.29m      4.19m   NWI  13-09.00 
 13 Burton, Tyrell            13 Phoenix Bobc           4.36m      3.97m   NWI  13-00.25 
 -- Francis, Cooper           13 Arizona Chee           4.55m       FOUL                 
 
Triple Jump 13-14 Division Boys
===============================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Allison, Charlie          14 Phoenix Flye          10.09m     10.10m   NWI  33-01.75  10   
  2 Hampton Jr, Javon         12 Pacific Coas                      9.50m   NWI  31-02.00   8   
  3 Francis, Cooper           13 Arizona Chee                      9.29m   NWI  30-05.75   6   
  4 Alvarez, Francisco        13 Free Spirit                       8.02m   NWI  26-03.75   4   
 
Shot Put 4kg 13-14 Division Boys
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 LeJander, Nicholas        14 Arizona Chee          10.92m     11.79m   38-08.25  10   
  2 Fuse, Cameron             13 Elite Stride          11.18m     11.37m   37-03.75   8   
  3 Jones, Corday             14 Vegas Lightn          10.95m     10.76m   35-03.75   6   
  4 Miltenberger, Colby       14 Phoenix Bobc          10.61m     10.42m   34-02.25   4   
  5 Parrish, Kollin           14 Arizona Chee                      9.45m   31-00.00   2   
  6 Omotinugbon, Eyitayo      12 Arizona Chee           9.70m      8.79m   28-10.25   1   
  7 Arana, Sebastian          13 Phoenix Flye           8.46m      8.50m   27-10.75 
  8 Smith, Darrian            13 Internationa           7.44m      8.00m   26-03.00 
  9 Avila, Elijah             14 Pacific Coas                      7.73m   25-04.50 
 10 Powell, Kyson             13 Accelerate T           8.36m      7.59m   24-11.00 
 11 Vloemans, Robert          14 Phoenix Flye           8.06m      7.47m   24-06.25 
 12 Chavez, Alessandro        13 ArizonAthlet           7.79m      7.46m   24-05.75 
 13 Henry, Khaleb             12 Phoenix Flye           8.71m      7.45m   24-05.50 
 14 Martinez, Kevin           12 Arcadia Drag           8.11m      7.31m   23-11.75 
 15 Warren, Sirius            13 Team Hurrica           8.93m      6.51m   21-04.25 
 16 Byrdsong Jr, Dewayne      12 New Era Elit                      5.90m   19-04.25 
 17 Ringuette, Jedidiah       13 Power Forwar           6.29m      5.89m   19-04.00 
 18 Gant, Tye'on              13 3M Track Clu                      5.86m   19-02.75 
 -- Robinson, Darrion         14 Arizona Chee           9.34m       FOUL            
 -- Harraway, Arnold          13 Power Forwar                       FOUL            
 -- Ludwig, Steven            14 Arcadia Drag           6.79m       FOUL            
 
Discus Throw 1kg 13-14 Division Boys
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 LeJander, Nicholas        14 Arizona Chee          37.07m     37.63m     123-05  10   
  2 Fuse, Cameron             13 Elite Stride          28.96m     34.03m     111-08   8   
  3 Shakur, Azriel            13 3M Track Clu                     30.35m      99-07   6   
  4 Powell, Kyson             13 Accelerate T          28.79m     28.70m      94-02   4   
  5 Smith, Darrian            13 Internationa          27.00m     26.76m      87-09   2   
  6 Bradford, Harris          13 3M Track Clu                     20.91m      68-07   1   
  7 Rodriguez, Mateo          13 Elite Stride          20.02m     20.62m      67-08 
  8 Vloemans, Robert          14 Phoenix Flye          20.67m     20.24m      66-05 
  9 Omotinugbon, Eyitayo      12 Arizona Chee          27.52m     19.94m      65-05 
 10 Hutchings, Brady          13 Huron Athlet          20.57m     18.87m      61-11 
 11 Gant, Tye'on              13 3M Track Clu                     16.16m      53-00 
 12 Avila, Elijah             14 Pacific Coas                     13.54m      44-05 
 
Javelin Throw 600g 13-14 Division Boys
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Allison, Charlie          14 Phoenix Flye          42.00m     40.04m     131-04  10   
  2 Ingersoll, Jason          12 Arizona Trac          30.41m     28.33m      92-11   8   
  3 Shakur, Azriel            13 3M Track Clu                     27.92m      91-07   6   
  4 Omotinugbon, Eyitayo      12 Arizona Chee          26.32m     27.43m      90-00   4   
  5 Gant, Tye'on              13 3M Track Clu                     26.76m      87-09   2   
  6 Bradford, Harris          13 3M Track Clu                     25.98m      85-03   1   
  7 Arana, Sebastian          13 Phoenix Flye          21.95m     25.02m      82-01 
  8 Alvarez, Francisco        13 Free Spirit           35.00m     23.81m      78-01 
  9 Fuse, Cameron             13 Elite Stride                     22.09m      72-06 
 10 Escarcega, Daniel         12 Arizona Trac          19.23m     20.07m      65-10 
 11 Swenson, Jaiden           12 Vail Vipers           18.75m     19.75m      64-09 
 12 Avila, Elijah             14 Pacific Coas                     19.24m      63-01 
 
100 Meter Dash 15-16 Division Boys
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Adams, Quaron             14 48-Unattache           10.90      10.98q  NWI  1 
  2 Cloud, Kaden              14 Accelerate T           11.77      11.86q  NWI  1 
  3 Croskey, Timothy          15 48-Unattache           11.80      12.04q  NWI  1 
  4 Hatchett, Deonte          15 Vail Vipers            12.42      12.11q  NWI  2 
  5 Bacon, Troy               16 44-Unattache                      12.24q  NWI  2 
  6 Quinn Jr, Jason           14 Invaders               12.17      12.42q  NWI  2 
  7 Miller, Ryan              15 48-Unattache           12.40      12.46q  NWI  1 
  8 Domaz, Christopher        14 48-Unattache           12.58      12.53q  NWI  1 
  9 Burton, Kenneth           15 Phoenix Bobc           12.72      12.56q  NWI  2 
 10 Grijalva-Flores, Kevin    15 Team Mex                          12.83   NWI  1 
 11 Rhett, Justyn             14 Vegas Lightn           13.31      13.25   NWI  2 
 12 Green, Jamaal             14 Vegas Stealt           12.60      13.39   NWI  1 
 13 Lambert, D'Ari            15 Do Right Edu           13.89      14.17   NWI  2 
 14 Robinson Jr, Dennis       14 Vail Vipers            14.32      15.69   NWI  2 
 
100 Meter Dash 15-16 Division Boys
=====================================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Adams, Quaron             14 48-Unattache           10.98      10.98   NWI 
  2 Croskey, Timothy          15 48-Unattache           12.04      12.07   NWI 
  3 Hatchett, Deonte          15 Vail Vipers            12.11      12.23   NWI 
  4 Quinn Jr, Jason           14 Invaders               12.42      12.34   NWI 
  5 Bacon, Troy               16 44-Unattache           12.24      12.45   NWI 
  6 Miller, Ryan              15 48-Unattache           12.46      12.46   NWI 
  7 Burton, Kenneth           15 Phoenix Bobc           12.56      12.58   NWI 
  8 Domaz, Christopher        14 48-Unattache           12.53      12.60   NWI 
 
200 Meter Dash 15-16 Division Boys
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Adams, Quaron             14 48-Unattache           22.90      22.38q  NWI  1 
  2 Vivanco-Zevada, Manuel`   16 Team Mex                          23.46q  NWI  3 
  3 Copes, Kailib             15 3M Track Clu           24.30      23.56q  NWI  1 
  4 Cloud, Kaden              14 Accelerate T           24.21      23.93q  NWI  1 
  5 Croskey, Timothy          15 48-Unattache           24.75      24.07q  NWI  2 
  6 Virga, Jake               15 48-Unattache           24.90      24.53q  NWI  2 
  7 Jackson, Mekyle           15 Pacific Coas           25.25      24.66q  NWI  2 
  8 Gonzalez-Contreras, Enri  16 Team Mex                          24.67q  NWI  1 
  9 Domaz, Christopher        14 48-Unattache           28.03      24.72q  NWI  3 
 10 Hatchett, Deonte          15 Vail Vipers            25.09      24.85   NWI  3 
 10 Bacon, Troy               16 44-Unattache                      24.85   NWI  3 
 12 Quinn Jr, Jason           14 Invaders               25.13      25.11   NWI  2 
 13 Burton, Kenneth           15 Phoenix Bobc           27.75      25.35   NWI  2 
 14 Stevens, Jarron           14 Huron Athlet           26.80      25.36   NWI  1 
 15 Grijalva-Flores, Kevin    15 Team Mex                          25.66   NWI  2 
 16 Blake, J'Veon             14 Las Vegas Bl           26.71      26.04   NWI  2 
 17 Ho, Jonah                 16 48-Unattache           30.00      26.13   NWI  3 
 18 Gordon, Ty'Lynn           15 GetBizzy Ath           27.66      26.85   NWI  3 
 19 Rhett, Justyn             14 Vegas Lightn           27.02      26.90   NWI  3 
 20 Stroud-Ramos, Xavier      15 Arizona Trac           27.24      27.65   NWI  1 
 21 Lambert, D'Ari            15 Do Right Edu           29.27      27.96   NWI  1 
 22 Kelly, Bradley            16 Elite Stride           28.79      28.13   NWI  2 
 23 Green, Jamaal             14 Vegas Stealt           26.50      28.24   NWI  3 
 24 Robinson Jr, Dennis       14 Vail Vipers            37.11      32.17   NWI  1 
 
200 Meter Dash 15-16 Division Boys
=====================================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Adams, Quaron             14 48-Unattache           22.38      22.27   NWI 
  2 Copes, Kailib             15 3M Track Clu           23.56      23.34   NWI 
  3 Vivanco-Zevada, Manuel`   16 Team Mex               23.46      23.47   NWI 
  4 Cloud, Kaden              14 Accelerate T           23.93      23.62   NWI 
  5 Gonzalez-Contreras, Enri  16 Team Mex               24.67      24.43   NWI 
  6 Croskey, Timothy          15 48-Unattache           24.07      24.82   NWI 
  7 Jackson, Mekyle           15 Pacific Coas           24.66      25.07   NWI 
  8 Domaz, Christopher        14 48-Unattache           24.72      25.20   NWI 
 
400 Meter Dash 15-16 Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Copes, Kailib             15 3M Track Clu           52.12      52.23   3 
  2 Scott, William            15 Pacific Coas           54.20      54.29   3 
  3 Rendon, Fernando          15 Pacific Coas           54.42      55.26   3 
  4 Miller, Luke              14 Aloha Track                       55.28   1 
  5 Croskey, Timothy          15 48-Unattache           54.60      57.56   3 
  6 Rafferty, Tyler           15 NX Level Tra           58.63      57.89   3 
  7 Blake, J'Veon             14 Las Vegas Bl         1:01.06      59.17   3 
  8 Burton, Kenneth           15 Phoenix Bobc           59.87      59.68   3 
  9 Casaccio, Riley           14 Distance Uni         1:01.43      59.94   2 
 10 Parrish, Xander           14 Distance Uni         1:07.37    1:00.44   1 
 11 Gordon, Ty'Lynn           15 GetBizzy Ath         1:03.95    1:01.87   2 
 12 Kelly, Bradley            16 Elite Stride         1:05.38    1:02.10   2 
 13 LeBlond, Mason            15 NX Level Tra         1:02.71    1:02.31   2 
 14 Lister, Nathanyal         14 Distance Uni         1:04.02    1:02.48   2 
 15 Rhett, Justyn             14 Vegas Lightn                    1:02.57   1 
 16 Debray, Armand            16 Huron Athlet         1:04.80    1:03.09   2 
 17 Stroud-Ramos, Xavier      15 Arizona Trac         1:02.98    1:04.94   2 
 18 Lambert, D'Ari            15 Do Right Edu         1:08.73    1:05.52   1 
 
800 Meter Run 15-16 Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Rafferty, Alexander       16 NX Level Tra         2:01.61    2:02.78   2 
  2 Palma, Eduardo            15 Pacific Coas         2:10.05    2:09.35   2 
  3 Scott, William            15 Pacific Coas         2:09.56    2:09.89   2 
  4 Rafferty, Tyler           15 NX Level Tra         2:16.60    2:09.92   2 
  5 Corona, Jorge             14 Panthers Ath         2:05.00    2:12.02   2 
  6 Monson, Ty                14 Aloha Track                     2:13.25   1 
  7 Love, Demetris            16 Do Right Edu                    2:14.95   1 
  8 Stevens, Jarron           14 Huron Athlet         2:13.56    2:15.81   2 
  9 Virga, Jake               15 48-Unattache         2:10.00    2:19.63   2 
 10 Casaccio, Riley           14 Distance Uni         2:18.33    2:19.75   2 
 11 Young, Derek              16 Distance Uni         2:25.00    2:22.41   1 
 12 Schmelter, Ewan           14 Arizona Flam         2:22.89    2:23.10   1 
 13 Debray, Armand            16 Huron Athlet         2:21.94    2:26.12   1 
 14 Sawyer, Carson            14 Vegas Lightn         2:21.01    2:27.38   2 
 15 LeBlond, Mason            15 NX Level Tra         2:34.15    2:29.34   1 
 16 Woods jr, Terrance        16 AZ Titans, L         2:22.71    2:30.28   2 
 17 Parrish, Xander           14 Distance Uni         2:38.43    2:35.31   1 
 18 Lister, Nathanyal         14 Distance Uni         2:42.31    2:41.74   1 
 
1500 Meter Run 15-16 Division Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Palma, Eduardo            15 Pacific Coas         4:24.91    4:26.81  
  2 Corona, Jorge             14 Panthers Ath         4:30.00    4:33.03  
  3 Rafferty, Tyler           15 NX Level Tra         4:37.85    4:42.48  
  4 Young, Derek              16 Distance Uni         4:48.96    4:43.73  
  5 Debray, Armand            16 Huron Athlet         4:58.40    4:51.88  
  6 Sawyer, Carson            14 Vegas Lightn         4:59.47    4:52.45  
  7 Casaccio, Riley           14 Distance Uni         5:05.09    4:54.75  
  8 Bargas, Konstantin        14 Go the Dista         5:16.67    5:12.10  
  9 LeBlond, Mason            15 NX Level Tra         5:27.03    5:30.13  
 
3000 Meter Run 15-16 Division Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Debray, Armand            16 Huron Athlet        10:39.62   10:28.78  
  2 Young, Derek              16 Distance Uni        10:35.78   10:31.42  
  3 Sawyer, Carson            14 Vegas Lightn        11:37.70   10:49.19  
  4 Woods jr, Terrance        16 AZ Titans, L                   10:53.83  
  5 Bargas, Konstantin        14 Go the Dista        11:29.09   10:57.78  
  6 Lewis, Mark               16 33-Unattache        11:50.00   12:40.82  
 
110 Meter Hurdles (39" ) 15-16 Division Boys
=====================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Lieberg, Leland           15 Arcadia Drag           17.51      19.53   NWI 
 
400 Meter Hurdles (36") 15-16 Division Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Copes, Kailib             15 3M Track Clu                    1:07.21  
  2 Jackson, Mekyle           15 Pacific Coas                    1:09.64  
 
4x100 Meter Relay 15-16 Division Boys
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Pacific Coast Shock Waves  'A'                                 48.05  
     1) Onuaguluchi-May, Givan 15       2) Rendon, Fernando 15            
     3) Scott, William 15               4) Jackson, Mekyle 15             
 
4x400 Meter Relay 15-16 Division Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Pacific Coast Shock Waves  'A'                               3:48.11  
     1) Jackson, Mekyle 15              2) Onuaguluchi-May, Givan 15      
     3) Palma, Eduardo 15               4) Rendon, Fernando 15            
 
4x800 Meter Relay 15-16 Division Boys
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Pacific Coast Shock Waves  'A'                               9:29.32  
     1) Palma, Eduardo 15               2) Rendon, Fernando 15            
     3) Scott, William 15               4) Lokus, Bryce 14                
  2 Distance University  'A'                                    10:34.64  
     1) Young, Derek 16                 2) Lister, Nathanyal 14           
     3) Parrish, Xander 14              4) Casaccio, Riley 14             
 
High Jump 15-16 Division Boys
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Onuaguluchi-May, Givan    15 Pacific Coas           1.60m      1.75m    5-08.75 
  2 Lieberg, Leland           15 Arcadia Drag           1.65m      1.65m    5-05.00 
  3 Rafferty, Tyler           15 NX Level Tra           1.45m      1.60m    5-03.00 
 
Pole Vault 15-16 Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Richards, Nyle            14 48-Unattache           3.81m      3.35m   10-11.75 
  2 Domaz, Christopher        14 48-Unattache           3.05m      2.90m    9-06.25 
  3 Regev, Dekel              14 Throwers Res                      2.29m    7-06.00 
 -- Lieberg, Leland           15 Arcadia Drag                         NH            
 
Long Jump 15-16 Division Boys
===============================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Domaz, Christopher        14 48-Unattache           5.79m      5.88m   NWI  19-03.50 
  2 Lieberg, Leland           15 Arcadia Drag           5.60m      5.09m   NWI  16-08.50 
  3 Miller, Ryan              15 48-Unattache           4.70m      5.07m   NWI  16-07.75 
  4 Abdul-haqq, Ishmael       16 Do Right Edu                      4.97m   NWI  16-03.75 
  5 Miller, Luke              14 Aloha Track                       4.82m   NWI  15-09.75 
  6 Dunlap, Logan             15 Phoenix Bobc           4.93m      4.33m   NWI  14-02.50 
  7 Woods jr, Terrance        16 AZ Titans, L                      3.81m   NWI  12-06.00 
 
Triple Jump 15-16 Division Boys
===============================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Copes, Kailib             15 3M Track Clu                     11.07m   NWI  36-04.00 
 
Shot Put 12 lb. 15-16 Division Boys
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Moreno, Noe               15 53-Unattache          13.07m     11.37m   37-03.75 
  2 El-Amin, Samori           15 Accelerate T          11.70m     11.27m   36-11.75 
  3 Elmore, Amar              14 Do Right Edu          11.75m     10.67m   35-00.25 
  4 Dunlap, Logan             15 Phoenix Bobc          10.94m     10.14m   33-03.25 
  5 Regev, Dekel              14 Throwers Res           8.36m      9.01m   29-06.75 
  6 Cole, JaVonn              15 Las Vegas He           8.77m      8.35m   27-04.75 
  7 Kelly, Bradley            16 Elite Stride                      6.05m   19-10.25 
 
Discus Throw 1.6kg 15-16 Division Boys
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Moreno, Noe               15 53-Unattache          34.70m     35.56m     116-08 
  2 El-Amin, Samori           15 Accelerate T          29.47m     31.85m     104-06 
  3 Regev, Dekel              14 Throwers Res          26.40m     29.05m      95-04 
  4 Cole, JaVonn              15 Las Vegas He          28.30m     25.74m      84-05 
  5 Kelly, Bradley            16 Elite Stride                     15.92m      52-03 
 
Javelin Throw 800g 15-16 Division Boys
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Regev, Dekel              14 Throwers Res          24.02m     32.33m     106-01 
  2 Dunlap, Logan             15 Phoenix Bobc                     26.01m      85-04 
  3 Lister, Nathanyal         14 Distance Uni          18.90m     20.03m      65-08 
  4 Parrish, Xander           14 Distance Uni          19.10m     19.43m      63-09 
  5 Robinson Jr, Dennis       14 Vail Vipers           12.76m     17.31m      56-09 
 
100 Meter Dash 17-18 Division Boys
=====================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Sylvester, Jackson        16 48-Unattache           11.91      11.50   NWI 
  2 Cole, Jacob               18 Arizona Elit           11.64      11.61   NWI 
  3 Arrizon-Melchor, Filiber  17 Team Mex                          11.80   NWI 
  4 Kendrix, Isaiah           16 Power Forwar                      11.90   NWI 
  5 Roberson, Quinten         17 Power Forwar                      12.16   NWI 
  6 Gallejos-Fierros, Damian  17 Team Mex                          12.32   NWI 
  7 Cox, Richard              17 33-Unattache                      12.63   NWI 
 
200 Meter Dash 17-18 Division Boys
==============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Sylvester, Jackson        16 48-Unattache           22.95      23.22   NWI 
  2 Cole, Jacob               18 Arizona Elit           23.12      23.45   NWI 
  3 Bryson, Armando           18 33-Unattache           24.21      23.91   NWI 
  4 Arrizon-Melchor, Filiber  17 Team Mex                          24.09   NWI 
  5 Kendrix, Isaiah           16 Power Forwar           24.93      24.14   NWI 
  6 Roberson, Quinten         17 Power Forwar                      24.55   NWI 
  7 Cox, Richard              17 33-Unattache                      24.84   NWI 
 
400 Meter Dash 17-18 Division Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Cole, Jacob               18 Arizona Elit           53.14      53.66  
  2 Kendrix, Isaiah           16 Power Forwar                      55.94  
  3 Carr, Nikolas             18 Huron Athlet           59.50      56.21  
  4 Gallejos-Fierros, Damian  17 Team Mex                          58.14  
  5 Jackson, Joshua           18 48-Unattache         1:05.70    1:02.68  
 
800 Meter Run 17-18 Division Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bryson, Armando           18 33-Unattache         2:03.01    2:06.65  
  2 Watanabe, Sheldon         16 Arcadia Drag         2:09.53    2:07.77  
  3 Vela, Anthony             18 48-Unattache         2:25.00    2:22.76  
  4 Jackson, Joshua           18 48-Unattache         2:33.00    2:36.59  
 
1500 Meter Run 17-18 Division Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lopez, Alberto            17 33-Unattache                    4:26.56  
  2 Watanabe, Sheldon         16 Arcadia Drag         4:16.04    4:40.25  
  3 Vela, Anthony             18 48-Unattache         4:58.00    4:52.23  
 
High Jump 17-18 Division Boys
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Jackson, Joshua           18 48-Unattache           1.60m      1.45m    4-09.00 
 
Long Jump 17-18 Division Boys
===============================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Roberson, Quinten         17 Power Forwar                      5.46m   NWI  17-11.00 
  2 Kendrix, Isaiah           16 Power Forwar           5.50m      4.88m   NWI  16-00.25 
  3 Jackson, Joshua           18 48-Unattache           4.73m      4.50m   NWI  14-09.25 
 
Javelin Throw 800g 17-18 Division Boys
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Kaitschuck, Matthew       16 48-Unattache                     43.97m     144-03 
  2 Bryson, Armando           18 33-Unattache          38.54m     38.29m     125-07